Świetlica Koła Gospodyń Wiejskich przy Remizie Straży Pożarnej

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika .Farmeria., 16 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ross2

    ross2 Komandor forum

    No wlasnie czekam co mi Przewodniczacy odpowie-czy moge przysiasc w kaciku;)
    o zesz Olenko -Ty juz potrafisz a ja nawet nie sprobowalam -Grateczki :inlove::inlove:
     
  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    A ja jeszcze nie rozgryzłam tego nowego kombajnu na pnącze i raczej będę pieszo śmigała po gałązkach..haha..chyba już za stara jestem na takie kombinacje.. xD
     
  3. ross2

    ross2 Komandor forum

    Greciu a skad TY go juz masz bo mnie sie nie otwieraja obrazki ktore dali modzi :(a zreszta lubie klikac w moje galazki to sie nie przejmuje ;):p;)
     
  4. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    mi już się otwierają ale jakoś nie mam zacięcia żeby to ogarnąc:p
     
  5. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom :)

    Na nareszcie ileż to można było czekać :)

    A prezentu to się nie wkleja, tylko bierze z chałupy, przychodzi do Świetlicy Koła Gospodyń, daje się tylko mnie no i to by było tyle :)


    Jasne że otwarta, 24h na dobę :) ja co prawda
    mało tu przybywam bo ostatnio strasznie zaorany jestem, jutro też cały dzień w pracy, ale jak mam tylko chwilkę wolą to biegiem lecę :)


    Jasne że tak, tym bardziej że Kupy nikt nie ruszy :)
     
  6. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Już obrazki widać ale ja nie kumam tego..może to przemęczenie materiału po rzucaniu piłkami do zwierząt i to bez opamiętania.. xD
     
  7. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Takie wyczyny ze Starością ni mają nic wspólnego, tu potrzebna tylko Zarąbista Fantazja :)
     
  8. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..a fantazję to ja mam i owszem, nawet podczas eventu to pokazałam sypiąc SNZośki pod zwykłe klony ..:p..ale to w pospiechu taką gafę popełniłam..ajć.. do tej pory mnie z tego powodu serce boli :cry:xD
     
  9. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    No nie przesadzaj że cię z tego powodu serce boli :) jak byś siała uszlachetnioną Sałatę i jechała na SN z pnączem kasztanowym i dopalaczami, no to może i powód na zawała by był :)
     
  10. ross2

    ross2 Komandor forum

    [​IMG]no i zeby nie bylo ze sie wkrecilam na krzywy ryj :inlove::inlove::inlove:Andrzejku to masz na cieple nocki dla zdrowotnosci :inlove::inlove::inlove:
     
  11. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Od czasu do czasu człowiek musi strzelić gafę żeby życie urozmaicić..kiedyś dałam uciułaną SPaszę zwykłym kurom..i nawet nie podziękowały :p
    Raz w czasie eventu, przed posianiem na noc eventówki posiałam sałatę..i net padł..poszłam spać z sałątą na polu..syn prawie się rano popłakał ze śmiechu..
     
  12. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Dzięki Wielkie :)

    Jak mówi powiedzenie - różowe ziarko do różowego ziarka i będzie Gitarka :)

    Mnie nie stać na strzelanie Gaf, za bidną gospodarkę mam :)
     
  13. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Gdybyś miał bidną gospodarkę to byś w różowych fatałaszkach nie pracował w polu :p ( o różowej willi nie wspomnę i hodowli drogich grzybków i stada różowych kaczek) xD:p
     
  14. ross2

    ross2 Komandor forum

    Oj ja juz tez mam troszke glupot na swoim sumieniu :D:cry::Dkiedys sialam pszenice z cmj+chlebek na malych polach i srrrru SN na to >:(wpierw sie wscieklam ze to tak blisko siebie jest przy sianiu a pozniej sie smialam tygodniami z siebie co popatrzylam na pszenice :D:cry::D
     
  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Zbiera się te nawozy i paszę a tu ciach i po zawodach..ale co tam, zawsze to odpracujemy i jest ok..

    Mam pytanie bo może mi gdzieś na forum umknęło, czy wiecie gdzie wpisać ten kod z Onetu na 4 Euro?
     
    feniks1414, toDzasta oraz ross2 lubią to.
  16. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

  17. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    feniks1414 i ross2 lubią to.
  18. ross2

    ross2 Komandor forum

    dobrze jesli sie ma chociaz po 2 drzewka nawozowe ale ciulac trzeba kazda kropelke o_Ow dodatku jak beda takie evenciki jak ten bawarski to ja dziekuje bo to jest kosztowny szpas :(nie dosyc co byl okropnie wysrobowany to jeszcze ta nieszczesna strzelanka :(
     
    feniks1414, toDzasta oraz gretag lubią to.
  19. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Przeca ja pisałem żem mam bidną gospodarkę a nie fatałaszki :)
     
  20. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Ten event był faktycznie trudny ale mówiąc szczerze to Pan Varun rozkręcił dość mocno grę. ..nie ma czasu na nudy..Nie wszystko nam pasuje i nie wszystko nam się podoba i nie wszystko zawsze da się zdobyć ale emocje są i adrenalinka..

    ..jak jest aż tak źle to podczas G&T podeślę Ci kilka kurników..i niech stracę, poślę Ci same żółte..haha