Świetlica Koła Gospodyń Wiejskich przy Remizie Straży Pożarnej

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika .Farmeria., 16 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom wieczorowo Dziewczęta w Świetlicy :)

    Siedzę w Chałupie, nigdzie nie wyjechałem na Majówkę bo jeszcze zima, rano byłem na rybach i grillu bo miało być słoneczko i 16 stopni, a były chmury i ziąb, więc po 14 mróz mnie do chałupy przywiał.

    Na farmie nuda bo eventu nie robię, jedynie trochę rozrywki jest w eventowym bo się tam leją i targają za kudły :)
     
  2. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Halo, halo;)
    Co nikt się nie chwali jakie cuda, cudawianki z pociągu wyciągnął? Ja chyba za mało w grze kupuję, twórcy gry pogrozili mi palcem, bo nie zdobyłam nic ciekawego poza dodatkowymi pomarańczowymi zagrodami, żółtymi fabrykami czy paroma zimorodkami:oops: Kto te róże wygarnął?:mad:
     
  3. ostrzegacz

    ostrzegacz Weteran forum

    Cie choroba!
    Różowa stajnia oraz ul, młyn i zamaskowany warsztacik.
    Reszta niewarta wspomnienia.
    Cie choroba!
     
    Ostatnie edytowanie: 10 maja 2016
  4. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Ja trafiłam 2 róże: kaczki i kozy -.-
     
  5. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom Starowinki i Staruszków w Świetlicy przy Remizie :)

    Ja z Ciuchai dostałem cały szmelc, który wy w niego wkładaliśta, od was wyjeżdżał i do mnie z tym złomem przyjeżdżał, a że nikt z was nie zapakował do Ciuchai ani sztuki Różu, to żem dalej Bidny :(
     
  6. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    To tak jak ja...
    też mi się trafił sam złom
     
    gretag, toDzasta oraz .Farmeria. lubią to.
  7. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Wychodzi na to że są Wioski gdzie jeździ Luksusowy Farmolino i rozwozi Luksusowe zagrody, i są wioski tak jak moja, gdzie jeździ Towarowy ze Złomem, i dostarcza to co Farmery wyrzucą :(
     
  8. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    No widzisz, my som z jednej wiochy (targ 1)
    pewnie jakiś serwer nawalił w nastawni kolejowej
     
  9. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Mi też się nie poszczęściło niestety. Króliki, chlew i coś tam jeszcze różowego (chyba kozy), czerwieni pare, pomarańczy multum i trochę żółci wróciło. Wydr i łabędzi nie było praktycznie wcale. Parę zimorodków i pancerników. Bida z nędzą niestety, ale i tak się cieszę, że był taki event:) A co konkretnego Kochani chcieliście dostać?
     
    gretag i .Farmeria. lubią to.
  10. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Jaki serwer, chyba zwrotnica :) zamiast na złom to towarowy jechał do naszej Wioski :)

    Wszyscy dobrze wiedzą żem strasznie Skromny Chłopczyk, więc na prawdę niewiele, takie tam skromności jak np. Różowe Hydranty, Różowe Walizki, Różowy Ser i tylko tyle, Bidnemu nawet to wystarczy :)