Świetlica Koła Gospodyń Wiejskich przy Remizie Straży Pożarnej

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika .Farmeria., 16 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    na pewno będę o nie walczyć,tylko żeby je w koncu dopuscili do wymian:)
     
  2. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Przy następnym GT pewnie dopuszczą, te pare dni to chyba wytrzymasz :)
     
  3. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    parę dni?o_Okiedys plakalismy,że g&t za rzadko,teraz jest przegiecie w drugą strone:pmiłego dnia wszystkim życzę
     
  4. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    W moim balonie ciężko coś ciekawego upolować.
    Wszystko co fajne dostałam w prezencie od różnych fajnych ludzi..dziękuję im za to..:inlove:
    Niestety nie upolowałam koguta walentynkowego, areny z dachem, różowych walizek, serca z piernika i wielu innych unikatów.., ...ale gdybym miała wszystko to gra by mnie znudziła a tak dalej poluję i snuję plany na przyszłość. :)
     
  5. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    Greciu tych unikatów, o których piszesz to ja też w swoim balonie nie widziałam a inne były w takich cenach,że myslałam ze to żart:eek:o_O
     
  6. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Dlaczego tu nikt nie pisze?
    Wszyscy szykują się na majówkę? i koszyczki pełne na jutro ?
    [​IMG]
     
  7. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    witaj Greciu, w końcu ktoś tu zajrzał:)
     
  8. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Jak miło,że i Ty jesteś Oleńko :)
    Wybierasz się na majówkę?
     
  9. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    ja mam majówkę od wczoraj,jeszcze do jutra,w poniedziałek do pracy:(ale i tak jest super, w końcu wiosna do nas zawitała i od razu lepiej świat wygląda:)
     
  10. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    U mnie dziwna pogoda, ciągle w nocy pada a dzień taki ponury..oby wreszcie było słoneczko i cieplej..
    ..a majówkę mam w domu...:)
     
  11. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    ja tez mam majowke w domu,u mnie w ogole warunki są jakbym zawsze była na majowce lub agrowczasach:)wiosna jest u mnie do wczoraj więc do Ciebie też lada moment zawita
     
  12. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Hej dziewczyny:)
    Ależ koszyczek smakowitości;) Ja osobiście na majówkę nic nie zaplanowałam, nic nie robię. Prędzej na weekend przy Bożym Ciele;)
    Dziś u mnie pięknie, wiosennie było aż żyć się chciało
     
  13. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    hej Justyna,zobacz jak niewiele do szczęścia potrzeba-troche słońca i siły wracają:)
     
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Hejka :)
    Przyślijcie dziewczyny to ciepło do mnie..haha
    ..a gdzie nasz Przewodniczący Koła Gospodyń Wiejskich?..pewnie leży już na zielonej trawie i popija drinki :p..a my tu pod remizą siedzimy bo nie mamy klucza...:p xD:D
    [​IMG]
     
  15. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    A ja?:( Widzę Was dwie, a ja trzecia... ach tak! Po ten koszyczek skoczyłam żeby nam nudno i smutno nie było jako że przewodniczącego nie ma;) Grecia masz cudowne skarpecioszki:inlove:xD
    Słoneczko i do Ciebie zawita Kochana i od razu wszystko wyda się piękniejsze:)
     
  16. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Ty przecież robiłaś mi i Oleńce fotkę...
    ..ale później ja Tobie zrobiłam :p
     
  17. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    No tak, no tak. Starość nie radość:cry::cry:xDxD
    Mało fotogeniczna jestem:oops:
    [​IMG]
     
  18. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ...jeszcze się całkiem dobrze trzymasz..a te trzy piegi na nosku to od kwietniowego słońca?:p xD;):D
    ...widzę,że róż zakładasz żeby się przypodobać Przewodniczącemu :p xD
     
  19. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Dobra dobra u jednej z Was widzę różowy kocyk, a u drugiej różowe kwiatki na spódnicy;):p
     
  20. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..i wszystko się wydało..hahah