Świetlica Koła Gospodyń Wiejskich przy Remizie Straży Pożarnej

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika .Farmeria., 16 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Co będzie potrzebne do kolejnego eventu? Bo jakoś nie mogę znaleźć w ZZ.

    Dzień dobry słoneczne :) Od razu weselej jest :)
     
    gretag i toDzasta lubią to.
  2. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Anetta41, gretag oraz Kasialka lubią to.
  3. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    gretag i toDzasta lubią to.
  4. ostrzegacz

    ostrzegacz Weteran forum

    Cie choroba!
    Po tym "bytku" (po czesku pobycie) w BAN'i to mi tak w pysku zaschło, że "evencik - w standardowym języku polskim" już zrobiłem.
    Kozy za niego pomarańczowe z TS'ów dostałem i czuję się się Bardzo usatysfakcjonowany.
    Wszystkich przedświątecznie serdecznie pozdrawiam, bo mogą mi tę wypowiedź zaliczyć jako ultrareligijną , co skończy się następną BAN'ą.
    Cie choroba!
     
  5. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Co się dzieje, zgadula zamknięta...może to tylko na chwilkę..ale smutno się robi..
     
  6. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Już działa, przeloguj się
    nie smutaj...
     
  7. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Faktycznie już działa, dziękuję za info :)
     
  8. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

  9. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Wesołych Świąt Kochani:)
     
  10. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Wesołych Świąt !
    Wreszcie ktoś się tu pojawił :)

    ..a nie widziałyście gdzieś Przewodniczącego?..przepadł bez wieści..
     
  11. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    Greciu widziałam ostatnio naszego Sołtysa w wątku dynamicznym g&t:Dtuta cos nie zaglada niestety:cry:
     
  12. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Ja myślę, że sołtys łapał kaczuche na Wielkanoc, wiecie jedna z jego stadka jak ubędzie to nic nie szkodzi;) a że po dynamicznym krąży w poszukiwaniu samych najlepszych rzeczy:) Smacznego jajka:)
     
  13. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Smacznego barszczyku :)
    [​IMG]
     
  14. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom Świątecznie Starowinki i Staruszków w Świetlicy :)

    Zdrowych, Spokojnych i Radosnych Świąt dla całej Farmerskiej Rodziny :)

    Jezdem, jezdem, ni mam ostatnio czasu, to i w Świetlicy mało bywam.


    A tam krąży, raptem jednego posta napisałem, ale widać że tam jeszcze większa Bida jaką mam ja :)
     
  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Pewnie szukasz różowych pisanek w trawie..haha

    ..a czy to nie Twoja kura do mnie przez płot przelazła i wcale nie chce odejść?:p

    [​IMG]
     
  16. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Kura moja, ale były dwie, szukaj drugiej :)

    Opowiadaj co tam będziesz poszukiwywać w tym GT, bo muszę pasek przetrzepać :)
     
  17. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Ja to takie tam drobiazgi, różowych walizek najbardziej i maluśkiego koguta walentynkowego( za tego kogucika dam bardzo dużo), do tego fajnych itemów dających SG, balonika, który nic nie daje a jest ozdobą i jak zawsze szukam szczęścia :)
    Nie mam niestety do wymiany palm królewskich z sercami, areny z dachem czy też serca z piernika, serca dla mam, miłości pod jemiołą..itp..
    Dla toDzasta mam drzewka na wyspę w prezencie a dla Ciebie Sąsiedzie jakieś pisanki różowe od strusi :)
    - - - - -
    ..a druga kura to już u mnie czeka na jutrzejszy rosół, oby nie wyszedł różowy..hahah
     
  18. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    A ja myślałem że ta druga Kura od rana jest u ciebie w Żurku Świątecznym :)

    Za itemami dającymi SG popatrze, a Różowe Walizki mam niestety tylko jedne, ale będę w Balonie szukał dla ciebie, a o Kogucie Walentynkowym to tylko słyszałem a go nie widziałem.

    Ja będę w Balonie Lukał za Różowymi Hydrantami, ale marne szanse bo w Kraju Bida :) na pocieszenie wyłuskam sobie Pitombe Goji Acai XXL :)
     
  19. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Przepraszam, że się wkrochmalę, ale o żurku na kurze to jeszcze nie słyszałam, jak dlugo żyję, :)
    no chyba, żeby użyć kiełbasy z kaczuch...;), bo w kraju bida...
     
  20. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    U mnie nie ma żurku w święta a czerwony barszcz z kiełbachą i jajami :)..taki zwyczaj.. kura na jutro przygotowana :p

    Co do G&T to lista stara i gdzieś czytałam..może to było na niemieckim forum jak moderator odpowiadał,że niestety ale to jest lista ostateczna....więc może być niewiele ofert w balonie.

    ..albo wcześniej zrobić drobiową kiełbasę..ja właśnie taką daję do czerwonego barszczu ale to tylko z racji Męża choroby..unikam mięsa wieprzowego i wędlin...ale u naszego Przewodniczącego jeszcze inne zwyczaje i różowe kury lądują w żurku..hahah