Świetlica Koła Gospodyń Wiejskich przy Remizie Straży Pożarnej

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika .Farmeria., 16 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)
    Daleko do tego tematu więc nie zawsze jest siła żeby doczłapać hahah
    Wszystkiego Najlepszego dla Naszych Panów z okazji ich Święta..a dla Samego Przewodniczącego ..oczywiście różowy hydrant :)

    [​IMG]
     
  2. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom Starowinki i Staruszków w Świetlicy przy Remizie :)

    Wielkie Dzięki za Życzenia i Podarek, postawię na środku pola :)

    Nie to żebym był pazerny, a Różowego Sera ni masz ? :)
     
  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dla Sąsiada mam różowy ser(nik)..proszę bardzo :)

    [​IMG]
     
  4. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Ale smakowicie ten sernik wygląda...

    Ja mam chyba jakieś felerne koło - nie ma u mnie żadnych wypasionych drzewek -.-
     
    Anetta41, olenkabe1 oraz gretag lubią to.
  5. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Drzewka na kole dla mnie to starocie, mogą być przydatne dla młodych graczy.. Gdyby dali np, moringę , pitombę xxl czy inne wysokie z wyspy to co innego :)
    Zresztą na moim kole nadal czerwone nietoperze, sporo zwykłych i żółtych kotlarni, żółtych mleczarni, strzygalni, rancz rodeo , truflarni , bukiecików, oraz wypasionych dżemików lawendowych.. xD
     
  6. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dobry wieczór
    A wiecie jaki mamy dzisiaj uroczysty dzień ?

    [​IMG]

    Więc dla sołtysa (Przewodniczącego)
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 12 marca 2016
  7. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    witam wszystkich w "piekny"sobotni dzień,
    widzę,że trochę się towarzystwo ożywiło,to bardzo dobrze:)idę zrobić parę mixow,zobaczymy czy coś z tego wyjdzie!ostatnio męczyłam gęsi ale one mnie cos nie lubia i same cofki mam przy nich:cry:
    miłego dnia wszystkim życzę
     
  8. myszamm

    myszamm Wielki mistrz forum

    Witam Sąsiada w jego wątku :)
    a no niestety tak jest, ja też szukałam coś z różu na GT czego nie miałam i nic nie znalazłam, ale dzisiaj się los do mnie uśmiechnął i sama sobie zrobiłam te różowe hydranty - jednak czego sam sobie nie zrobisz własnymi siłami to nic nie będziesz miał :/
     
  9. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom Weekendowo Starowinki i Staruszków w Świetlicy przy Remizie :)

    Święte słowa, teraz takie czasy że różowe dynksy, trza se samemu napukać :)

    Ale ja pisałem o tym co produkuje ten różowy sernik :)

    Jak tam wyniki klonowania ? rewelacyjne czy jak zwykle ? :)
     
  10. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    Sołtysie z tym klonowaniem to jak mawiają-dobrze to już było;)chociaż poprzednim razem udało mi się zbudować różowe myszki i pieski:Dmarzę nadal o gęsiach w różu ale nawet na targu nie ma żadnych ofert:(
     
  11. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Różowe Zagrody to się jedną dziurką od nosa stawia, ale żeby postawić Luksusowe Różowe Fabryki to trza być bogato urodzonym, farmowa bida ich nie zbuduje :)
     
  12. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    U mnie niestety również klonowanie to porażka. Straciłam ponad 700 szt SPaszy i poniosłam również straty w kolorowych zwierzętach. Znów na długo odpuszczam zabawę w oazach...wolę polowania na targu..
    Największy problem mam z upolowaniem złotych gęsi ale kiedyś..może za rok lub dwa zdobędę, jestem stara ale cierpliwa..hahah
     
  13. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    A ja odwrotnie, żem jest młody i niecierpliwy, dlatego całymi nocami szlocham, że ni mam różu w komplecie :)

    Dobrze że wpadłaś dzisiaj, bo już myślałem że skończyło ci się paliwo do miotły :)
     
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Właśnie zatankowałam miotłę( dali mi przydział na paliwo..hahah) i latam gdzie się da dla rozrywki :)
    Nie becz, jak mam coś czego nie masz to się podzielę podczas mojego ulubionego G&T. :)
     
  15. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    No to Fajosko jak już masz zatankowaną miotłe, bo będziesz wpadać do nas codziennie :) ostatnio z powodu braku paliwa, dłuższy czas cię nie było :)

    W takim razie już nie Bęczę jak się podzielisz, mi brakuje tylko paru dupereli, typu kogut walentynkowy, królewska palma z sercami itp., to prawie wszyscy maja a ja nie :)
     
  16. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Specjalnie wyliczasz to czego ja nie mam..hahah
    Ja szczerze to mogę Ci ofiarować podczas G&T sporo żółtych zagród i warsztatów, podobno wiosna nadchodzi i żółty kolor na topie :p
    ..a poważnie, wiem co kolekcjonujesz... coś różowego w szafie też się znajdzie :p
     
  17. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    witam porannie w swietlicy:)widzę ze nasz kochany Sołtys i Grecia w końcu sa z nami:Dwiecie,ze zostały tylko dwa tygodnie do Świąt a jakoś wcale tego nie czuję:(mam taki kryzys związany chyba z przesileniem wiosennym,ze nie mam na nic sił:cry:słońca mi brakuje!!!
     
  18. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom o Wschodzie Słońca Starowinki i Staruszków w Świetlicy :)

    Ranny Ptaszek ze mnie, ni mogę spać jak robota w polu, trza było też gazdnąć się na Targ i oblukać czy może wystawia ktoś wysokie klony w dobrej cenie :) ale nima, może dlatego że Niedziela :)

    Ale najważniejsze że sery stoją sobie se, i myszole komputerowe klikają cały czas na kompie, normalnie Cudo :)

    Sama dobrze wiesz że żółty kolor to typowy dla dziewczynek, a chłopcom zawsze róż pasował do twarzy :)
     
  19. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Hej, hej zapraszam do Olsztyna! Pogoda przepiękna, słonko świeci, ptaszki śpiewają:) Myślę, że niedługo taka pogoda u wszystkich:)
    Też coś tam poklonowałam, z najlepszych to tylko archeolog się trafił, reszta wtopiona:( Niestety różowego warsztatu chyba żadnego jeszcze długo nie postawie:(
    Ja też jeszcze świąt nie czuje, za dwa tygodnie pewnie dopiero coś drgnie;);)
     
  20. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    dzieki za zaproszenie Justyna:)chetnie bym sie wybrała na Warmię:)pamietam te rejony z dziecinstwa bo czesto tam jeździłam z rodzicami w odwiedziny do rodzinki:)tam jest zupełnie inny klimat niż u mnie na zachodzie.
    u mnie z klonowania najlepiej wychodziły pandy ale żeby uzyskać cos do rozowego warsztatu to zapomnij:cry: