Świetlica Koła Gospodyń Wiejskich przy Remizie Straży Pożarnej

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika .Farmeria., 16 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom Starowinki i Staruszków w Świetlicy przy Remizie

    Wreście dwa dni wolne, to odpocznę i pogram sobie w Bilarda przy Chmielu w Świetlicy :)

    Dobrze że dodałaś że piszesz o Kaczkach i Chlebie, to pewnie plagiat jakiegoś bogatego rolnika z forum, co chce uchodzić za tak Bidnego jak żem jest ja :)

    Tort Wydmuchany przeszedł do historii, czekam na coś o większych wymaganiach, bo te ostatnie eventy to takie przedszkolakowe :)
     
  2. ostrzegacz

    ostrzegacz Weteran forum

    Cie choroba!

    Przy pomocy Złej Kobiety i ferajny torcik wyszedł bez problemów.

    Punkt widzenia na przedszkolaków zależy od lvl jak zwykle.
    Ta 'królowa...' nie powinna być zbyt wymagająca, o ile wszystko będzie wypadać w normie, mnie się podoba brak wkładu własnych zwierzaków i zieleniny. Z drugiej strony to aż trzy wypadajki.

    Musi być dobrze.

    Cie choroba.
     
  3. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Dwie Wypadajki, bo farbę wszyscy mamy w stodole, ja żem bidny to mam mizerne 1700 sztuk :)
     
  4. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Puk puk! :) Jest tu ktoś? :)

    Te paski papieru lecą u mnie jak krew z nosa... Wy pewnie już nałapaliście mnóstwo bananów i TPD? :)
     
    gretag i ostrzegacz lubią to.
  5. ostrzegacz

    ostrzegacz Weteran forum

    Cie choroba!
    Muszę przyznać,że poszło nadspodziewanie dobrze.
    To dzięki SKORPIONKOM i moim kochanym Sąsiadom.
    Wypadajki spod zielonej herbaty i spod porów też dopisały.
    No to idę po te dodatkowe banany i TPD :D
    Cie choroba!
     
    Ostatnie edytowanie: 8 lutego 2016
    gretag, toDzasta oraz Kasialka lubią to.
  6. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Witam:) Okropnie fajny ten event;) Mam nadzieję, że daliście z siebie wszystko, a nie tak jak ja:( Nie spieszyłam się wcale z roślinką i tylko 400 koszyczków nazbierałam, ale dobre i to:) Jestem bardzo zadowolona!
     
  7. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry Wszystkim:)
    Znów mnie długo nie było u Was ale jestem i mam nowinkę..nadchodzi zmiana w Alchemiku, znikają skrzaty.
    ..oby zmiany były na lepsze..
    ..i zbierajcie mandragorę.. :)
    Pozdrowienia zostawiam :)
     
  8. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    O jaka dobra wiadomość :D
    Czy 51 tysięcy z kawałkiem wystarczy? xD
     
    gretag lubi to.
  9. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    51 tys to b. dużo ale nie wiem czy wystarczy..zawsze lepiej mieć jeszcze więcej :)
     
  10. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ciągle jej przybywa na szczęście :p
     
  11. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom Starowinki i Staruszków w Świetlicy przy Remizie :)

    Co tak tu pusto, Laski se pomałaliśta i nie możeta się doczłapać do Świetlicy ?

    Ja żem mam wreście wolne to poczekam tu na was :)

    Towar do zakończenia eventu zebrany, kręce tylko dynksy w młynie na Turbo obrotach :)
     
    olenkabe1, toDzasta oraz Kasialka lubią to.
  12. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    zuza1972

    post usunęłam zgodnie z punktem regulaminu forum
    1.2. Treści na forum
     
  13. myszamm

    myszamm Wielki mistrz forum

    Witom mojego najulubieńszego Sasiada :)
    wybacz, że tak późno zagladam do Twojej gospody ale brak neta ograniczał mnie mocno....
    na szczęście mam nadzieję, że to nadrobię szybciutko :)

    i proszę dbać o swój wątek bo coś dawno nikt tu nic nie pisał....
    a ja uciekam kolorować co się da....
     
    .Farmeria., gretag oraz toDzasta lubią to.
  14. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    witam wszystkich,którzy tu jeszcze zaglądają:)pustki straszne,Gospodarza wywiało:cry:rozumiem,że wszyscy robią wiosenne porządki;)
     
  15. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom moją Super Sąsiadeczkę :)

    Jezdem, jezdem, tyram od świtu do nocy u Miastowych, żeby ogarnąć tą moją farmową Bidę :) Kaczuchy na moim wikcie bo zima, żądają codziennie na obiad Podwawelskiej, zbiram też na Różowe Hydranty i Różowy Ser, no to tyram na okrągło :)

    Masz już w końcu twarde łącze, znaczy Neta ? :)


    Obiecuje zaglądać częściej, ale widzę że i Starowinki ni mają siły się doczłapać do Świetlicy :)
     
  16. myszamm

    myszamm Wielki mistrz forum

    Obecnie mam stały dostęp do neta więc będę tu zaglądać jak najczęściej :) natomiast Tobie proponuję jakiś urlopik bo zatyrasz się - lepiej trochę na roli popracować... ja też mam zaległości w różu dopiero pół hydrantów uzbierałam a bida u mnie w SG straszliwa, co się stało, że ceny zwierzaków kolorowych tak poszły w górę??? :eek:
     
    gretag, toDzasta oraz .Farmeria. lubią to.
  17. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    A ja myślałam, że widziałam już dawno różowe hydranty za płotem :) Ale może to inny róż był? :oops: Trudno się rozeznać xD
     
    gretag, .Farmeria. oraz toDzasta lubią to.
  18. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Ceny najwyższych klonów to mały Pikuś, idzie na nie zarobić, ale u mnie na targu od momentu wprowadzenia kolorowych psów, nie widziałem na moim targu ani jednego Agenta OOK9, mimo że się na niego czaiłem miesiącami :)
    Nie wspomnę o Myszy Komputerowej.


    Takie Luksusy mają tylko Bogate Farmery, gdzie ja do nich, przy GT żądają za hydranty Roys Rollsa, a ja nimam żeby dać :(
     
  19. myszamm

    myszamm Wielki mistrz forum

    hehe tak, Ty nie masz (Roys Rollsa)? A ja już w to wierzę ;) wyciągaj brykę z garażu i wymieniaj za 2 hydranty (bo jeden dla mnie by się przydał :p ) ja to nawet i tartaku ni mam :(
     
  20. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Ja żem z tej Bidnej części Wioski to ni mam, znam paru bogatych farmerów co mają wszystko, ale z taką Bidą jak ja to nawet gadać nie chcą :)

    To tylko w TV sieją taką propagandę, że to niby bogaci dzielą się swoim dobrobytem z bidnymi :)