Świetlica Koła Gospodyń Wiejskich przy Remizie Straży Pożarnej

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika .Farmeria., 16 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    mnie niepokoi ten pusty weekend w kalendarzu :p wyczuwam GT :p
     
  2. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    witam wszystkich,
    nie straszcie G&T:(chyba nie jestem jeszcze gotowa:p
     
  3. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    witam przedweekendowo :)
    wietrzycie w powietrzu gt???? mam w zwiazku z tym mieszane uczucia, a wiecie co to jest...:wuerg::p;)
    z jednej strony, dobra zapchaj dziura (sporo farmerow bedzie sie cieszyc i nie bedzie glowy suszyc kiedy rafa, zielony ekspres itp;), troche nowych fantow do wymiany sie uzbieralo), a z drugiej strony... nie uwazacie ze jesli znow bedzie gt:eek:, to straci do reszty na uroku :oops:jak nie przymierzajac zaba piromanka, teleskop, czy inne udostepnione rarytasy.
    pozdrawiam serdecznie wszystkie gospodynie i gospodarzy zyczac milego dzionka :)
     
  4. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Wiesz co ..strasznie mnie w kościach łupie a u Niemców ponoć jest już aktualna lista do G&T :)
    Zegarów Jonas raczej do zwykłych eventów nie daje...jeden do dzisiejszego poradnika dot. Renzo a jutro..kto wie co może być :)
    Pozdrowienia dla Wszystkich :)

    ...ale jak to będzie..G&T bez balona..oj...a tak go lubiłam...
     
  5. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    witam wszystkich
    no i nasza Grecia jak zawsze miała rację;)trzeba się szykować do G&T:p
     
  6. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witam Gospodynie i gospodarzy przy remizie :)

    Ja już od rana wystawiłam stół i znoszę fanty na wymianę żeby rozpocząć jak tylko event ruszy. Kto wymyślił żeby tak wcześnie zaczynać, pól nocy nie spałam bo trzeba było fanty poprzecierać ściereczką, brudnych, zakurzonych przecież nie wystawię.
     
  7. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    Grecia jak dawno Cię nie widziałam:) brakuje Ciebie w Oczekusiach, zreszta szkoda,że oczekusie rozbiły sie na 2 wątki:(
    całuje i mocno pozdrawiam :)
     
  8. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    witam zacne gospodynie i zacnych gospodarzy :)
    skoro juz zostalismy zaszczyceni kolejnym gt, to jesliby ktores z was czegos potrzebowalo, zapraszam :) slijcie sowki, jesli mam w swoim dobytku, na pewno sie podziele:)
    milego niedzielnego popoludnia zycze :)
     
  9. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom Po Balonowo Starowinki i Staruszków w Świetlicy przy Remizie :)

    Jak tam wasze nastroje po GT, zdobyliśta wszystko co chcieliśta ?

    Ja żem tyrał cały weekend od rana do nocy, więc na GT miałem może 2 godziny :(

    Szukałem w Balonie i ogłaszałem w dynamicznym, tylko Różowych Hydrantów ale to tak ja by 6 w Totka trafić.

    No nic nimam innego wyjścia jak sprzedać cały dobytek z farmy, zostawię sobie tylko Różową Chałupinkę, wykupie wszystkie kolorowe Psy z targu i sam se zrobię, będę Dziadem ale z Różowymi Hydrantami :)
     
  10. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    witajcie Świetliczanie:)
    kolejne g&t za nami,przebiegło przynajmniej u mnie bez jakichs wiekszych ekscytacji ale udało mi sie zdobyc czarną wierzbę,której nie mialam oraz dzieki wspaniałej kropelce04 zapełniłam pnacze neonkowe bo dostałam w prezencie neonowa kozę:inlove:jeszcze raz dziekuję:)teraz sobie powoli łowie rybki ale niestety piórka strasznie kiepsko u mnie wypadają:cry:ale przeciez to dopiero poczatek,uzbieram tyle ile sie uda,powodzenia dla wszystkich wędkarzy
     
  11. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Poumierali????o_O
    Zobaczcie kogo znalazłamxD:cry:
    [​IMG]
     
  12. Kasialka

    Kasialka Generał forum


    No padłam....
     
  13. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Super, czy to nasz Przewodniczący ? :D:p

    Jutro około 11-ej poradnik do eventu urodzinowego :)
    [​IMG] [​IMG]
    2105

    http://hu.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/pletykagang-ahol-jónásné-is-szabadon-szárnyra-kelhet.12592/page-1013

    ..i nie zapomnijcie,że jutro pełnia..
    Pozdrowienia dla Wszystkich zostawiam :)

    Do Oczekusiów chodzę tak jak tu jeśli mam czas..miło,że o mnie pamiętasz :)
     
  14. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ehh ja przy poradniku nie bede, na rozpoczeciu eventu bede w aucie xD ale moze zaczne na puffinie event:D a jak nie to wieczorem :p
     
    toDzasta i olenkabe1 lubią to.
  15. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom Starowinki i Staruszków w Świetlicy przy Remizie

    Jaki Przewodniczący ? a widzisz tam coś z Różu, to jakiś marny plagiat :)

    Wreście dwa dni wolne :) jak tam po evencie, co żeśta trafiliśta z Rybnych Tsów ? ja godne uwagi tylko Pitomba XXL, Czarna Wierzba, Baobab i Żółiki, Bidnemu zawsze Wiater w oczy :)

    No to czekamy na Poradnik i Pełnie.
     
  16. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Witam:)
    Popuszczać pasa, od jutra tort i inne przekąski na farmie;) Urodziny pełną parą:p Zadowoleni? Ja troszkę nie, ponieważ strasznie dużo badyla:(
     
  17. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Z Badylem nima problemu, bo zawsze można zatrudnić do orania, ze dwóch tych co na pontonach przypłynęli, ale ja jakoś nie widzę interesujących nagród, no chyba że ślepy jestem :)
     
  18. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    witam wszystkich,
    evencik robię bo bez tego nudno byłoby na farmie, a tak to zawsze jakies zajęcie jest:)a nagrody jak zwykle tyłeczka nie urywają tym bardziej,że z ostatnich nagrodowych TS-ow same dziadostwo mi wylazło:cry:
     
  19. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Halo, halo nie śpimy;) Śniegu nie ma, temperatura na plusie, czas wybudzać się ze snu zimowego:p;) Tort opędzlowany, czy jeszcze podjadacie (jak ja)?:) Ostatni kawałeczek mi został, ale spokojnie wszystko się zmieści;)
     
  20. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Tak myślałam,że to nędzna imitacja,ale nie mogłam się powstrzymaćxD
    xD:cry:
    Przyznasz sam,że podobieństwo olbrzymie(piszę o kaczkach i chlebie)
    Event przeszedł do lamusa.Zamknięte,odfajkowane,zapomniane :)