Świetlica Koła Gospodyń Wiejskich przy Remizie Straży Pożarnej

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika .Farmeria., 16 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Czekamy na naszą Dobrą Wróżkę, powinna się dzisiaj pojawić i nam to potwierdzić :)
     
  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Jak dobrze,że już po tym koszmarnym evencie..przecież te zwierzaczki śniły mi się po nocach..haha
    Oznajmiam,że mam komplet a więc pnącza , itemy, TSy, kombajn , ZBanany, SPaszę i plus item dla Przewodniczącego :)
    ..a G&T blisko nawet czuję to w kościach :p
     
  3. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    Greciu jak Ty czujesz G&T to ja juz się zaczynam szykować:)będę polować na różowe wrony:p
     
  4. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Powitać Wyrocznię :)

    No nareszcie bo my tu robimy zakłady czy GT od jutra czy od piątku :)

    Item dla Przewodniczącego, ciekawe, czyżby Różowa Katarynka ?
     
  5. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..ale ja stara to i czucie nie jest zbyt dobre hahah

    ..dla toDzasta.. Najlepsze Życzenia Urodzinowe :)

    [​IMG]
    ..a tam, zaraz różowa...a brązowa nie może być ? xD:p

    ..nowinek poszukam w necie trochę później, może gdzie piszą o G&T..
     
  6. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    a tam od razu stara-doświadczona brzmi lepiej:p
     
  7. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Dla mnie kolor Brązowy to mało atrakcyjny :)

    Ide ściągać eventowe Tsy :)
     
  8. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Pomalujesz na różowy i będzie ładny ...Wiesz, udziela się od Ciebie ten róż i ja zmieniłam sobie kuchnię na mocny wrzosowy kolor, a to już prawie róż..hahah
     
  9. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Dziękuję Kochana:)
    Na G&T czekamy. Przewodniczący w ramach wstąpienia do klubu mógłby wszystkim rzucić po różowości skoro tyle ich ma8);) Za to zrzucimy się na farbę i pomalujemy mu tą katarynkę;)
     
  10. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Achacha znaczy trafiłem z Tsów i tylko jedne Zimorodki i to by było na tyle, Bidnemu zawsze wiater w oczy :)

    Przyłączam się do Życzeń :)

    Zara zara, to chyba odwrotnie, to ja własnymi rencyma i całym majątkiem materiałów budowlanych, zbudowałem Świetlicę przy Remizie i to ja przyjmuję prezenty :)

    Na razie najlepsze jakie dostałem to Różowy Leżak i Różową Skrzynkę z Narzędziami :)
     
  11. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    to i tak dużo. ja nie mam takich profitów.......
     
  12. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..zawsze mogę Ci jeszcze dać prezent, bo ja nie z tych chytrusińskich :p
    [​IMG]
     
  13. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    [​IMG]
    ja Ci daję różowe kaloszki coby Ci błoto nie wpadło podczas hasania po polu bądź jakie inne ...;) Delikatny obcas jest to i przyczepność lepsza:D:D:D:D
     
  14. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    No tak to rozumiem Wielkie Dzięki :)

    Wiem że wy nie lubie tego koloru to wam coś podeślę w innym :)
     
  15. ross2

    ross2 Komandor forum

    Witam i ja w w tym Koleczku :inlove:Prezentu nie mam bo wklejac nie potrafie ale moze mnie przyjmiecie co ?:pNo jak moge sie zjawiac od czasu do czasu ;)Za to podczas odp evenciku cos pomysle o prezentach ;)
     
  16. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    tu jest przyjazna atmosfera to Cie nikt nie pogoni:)ja też wklejać fotek nie potrafię:cry:
     
  17. ross2

    ross2 Komandor forum

    Ja tu juz kiedys zagladalam ale jak widzialam tyle prezentow dla Andrzeja to zrezygnowana odeszlam o_Oteraz sie ciesze ze nie jestem sama bo tego to ja nie wiem czy sie naucze kiedykolwiek :(
     
  18. hana82

    hana82 Hrabia forum

    puk puk
    Otwarta świetlica jeszcze :D
     
  19. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Napiszę Ci to samo co ross. Pierwszy sposób to korzystanie z zasobów internetu. Czyli jak znajdziesz sobie jakiś obrazek na internecie (nawet te moje kaloszki różowe) bierzesz prawym przyciskiem myszy na obrazek klikasz i wybierasz kopiuj grafikę. Następnie wklejasz sobie na forum przy użyciu kombinacji ctrl+v lub prawy przycisk myszy i wklej.
    Drugi sposób to korzystanie z painta. Jeżeli chcesz się podzilić czymś z ekranu komputera (np zdobylas fantastyczne TS'y na farmie:D) klikasz print screen na klawiaturze (prt sc), wchodzisz w painta, wklej, obcinasz do odpowiednich rozmiarow. Zapisz jako ->nazwa moze byc dowolna, np 1. Dodatkowo ja zapisuje na pulpicie, zeby szybko znalezc. Wchodzisz na strone vpx (dziewczyny tam wrzucaja sygnatury) Chyba nie potrzeba logowania...? W gornej czesci okna jest wyslij. Wybierasz ten napis, klikasz na pudlo na srodku wybierasz obraz jaki chcesz wrzucic. Wyślij. Później tylko BB code wybierasz z listy rozwujanej i kopiujesz i na forum:)
    Ross w kupie raźniej:) Im więcej tym lepiej prawda przewodniczący?:)
     
  20. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    Dzięki za instrukcję:)
    [​IMG]
    też wkleiłam kaloszki, wersja zimowa:p
    to było łatwe, reszta wygląda trudniej ale poćwiczę