Świetlica Koła Gospodyń Wiejskich przy Remizie Straży Pożarnej

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika .Farmeria., 16 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Witam po świętach :) Mikołaj był hojny? :)

    Co będzie potrzebne do kolejnego eventu? Bo po obżarstwie nie ma siły szukać... ;)
     
  2. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Witam również po świętach:) Święta uważam za niesamowicie udane:) Mikołaj się postarał:D Dostałam to co wymarzyłam sobie, oczywiście w granicach rozsądku:)
    Na pewno niedugo potrzebne będą kolorowe owce, krowy:)
     
  3. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom Po Świątecznie w Świetlicy przy Remizie :)

    Jak się czujeta po Świętach ? fruwata jak Balony pod sufitem z przejedzenia ? :)

    Co trafiliśta z Tsów eventowych ? ja z drzewnych Wielką Lipę, a liczyłem na coś Fajoskiego na Bahamie, a z zagrodowych też Wielka Lipa bo tylko dwie zagrody Łabędzi :)

    Jak Kaczuchy je zobaczyły, to się na mnie obraziły i zapowiedziały że jak ich nie wywalę z farmy, to mnie więcej nie będą karmić, co tu robić :)
     
  4. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Witam:) u mnie też z TS'ów sama lipa, na wyspie same pistacje XL, na farmie natomiast pinie XL:( Ależ z tymi łabędziami poleciałeś, u mnie brak nowości:(
    Z przejedzenia to ja się czołgam po ziemi, mam nadzieję, że po nowym roku będę latać:)
     
  5. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Cześć ''strażacy'' ;), Justyś myślę, że Ty już od napisania tego postu latasz :), cudny jest :inlove:
     
  6. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    U mnie sam badziew. Ale widzę, że moje łabędzie do Ciebie poleciały. Liczę, że odeślesz w czasie G&T ;)xD
     
  7. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    witam wszystkich ostatni raz w tym roku;)życzę wszystkim wspaniałej zabawy i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku:D
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 31 grudnia 2015
  8. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Szczęśliwego Nowego Roku :)

    [​IMG]
     
  9. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Szczesliwego Nowego Roku! ;) Widzimy sie w nastepnym, szczesliwszym roku:)
     
  10. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    witam sylwestrowo :) przyszlam, zeby sie z wami zobaczyc jeszcze "po staremu" :p, bo juz za kilka godzin nadejdzie "nowe":p i juz nic nie bedzie takie samo ;)
    zycze wszystkim :
    Nowy Rok niech Wam w radości i szczęściu płynie! Oby rano wstać się chciało, a wieczorem do zabawy sił nie brakowało. Oby zdrowie krzepkie było, a każdemu z Was coś dobrego się zdarzyło. Żebyście mieli w tym roku wiele okazji do szczerego śmiechu, a w pędzie codziennego dnia zawsze czuli, że otacza Was miłość.

    do zobaczenia w nowym roku :)
     
  11. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    Przesyłam najserdeczniejsze życzenia wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Sukcesów zawodowych i spełnienia w życiu prywatnym. Wszystkiego dobrego!

    [​IMG]
     
  12. ostrzegacz

    ostrzegacz Weteran forum

    Cie choroba!
    Tak pięknych życzeń już dawno nie widziałem.:music::inlove:
    Niech się nam wszystkim pięknie spełnią.:inlove:xD
    Zaśpiewajmy Alleluja.:music:
    Cie choroba!
     
  13. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    [​IMG]WITAJCIE W NOWYM ROCZKU !! DUŻO ZDROWIA ,SZCZĘŚCIA I POMYŚLNOŚCI W TYM NOWYM ROCZKU!!



    sorki, zapomniałam że nie można uzywać Caps Lock :p
     
    Ostatnie edytowanie: 2 stycznia 2016
  14. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    gretag i _Olenka47 lubią to.
  15. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom Wszystkich Farmerów w Nowym 2016 :)

    Życzę Wszystkim Fermerom i ich Rodziną tak Szczęśliwej Miny przez cały Rok :)

    [​IMG]
     
  16. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    Kochani moi Świetliczanie,a co tu takie pustki w tym Nowym Roku?na dworze mróz a nikt nie zachodzi zagrzać się do Świetlicy?nawet Gospodarz nas ostatnio bardzo zaniedbuje:cry:pewnie z kaczuchami do ciepłych krajów czmychnął;)
     
  17. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom Wieczorowo w Świetlicy

    Nic nie zaniedbuje, tyram na okrągło od świtu do nocy, ale jutro i we wtorek wolne to posiedzę z wami, znaczy jak ktoś będzie :)

    Ciekawe dlaczego Gretka nas nie odwiedza, może obrażona, musze wysłać do niej sowę :)
     
  18. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    witam wszystkich w ten mroźny poranek:)skoro u mnie jest to prawie najcieplejsze obecnie miejsce w kraju to aż strach pomyśleć co jest na wschodzie:(kocice się moje gdzieś pochowały a największa szwendaczka futrzasta to z domu nawet nie chce wylazić:)miłego dnia wszystkim życzę
    p.s. Grecia rzeczywiście od bardzo dawna nas nie odwiedza:(
     
  19. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom Porannie Starowinki i Staruszków w Świetlicy przy Remizie

    No właśnie ja żem na Wschodzie pomieszkiwuje, staw zamarzł, Kaczuchy na moim wikcie, grzeją się razem z kotami na piecu :)

    Do Gretki wysłałem Prosiaka z zapytaniem dlaczego nas nie odwiedza, zobaczymy jaką Prosiak przyniesie odpowiedz :)
     
  20. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Ja mieszkam w centrum i jak dzisiaj rano zobaczyłam -20 na termometrze, to mi szczęka opadła -.-