Świetlica Koła Gospodyń Wiejskich przy Remizie Straży Pożarnej

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika .Farmeria., 16 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Po wynikach w nowej Super Oazie dla mnie to typowy Hazard, bo wkładasz realne Dzińdziorki licząc że trafisz coś Fajoskiego na Róż, a wyniki sama znasz :)

    W dodatku jak coś jest w Różu a ja tego nimam to normalnie trzęsą mnie się ręce i spać nimoge, a przeca nimam Różowych Hydrantów, no ile można nie spać :)
     
  2. ross2

    ross2 Komandor forum

    No fakt roz mi sie tez podoba a ze nie mam szans na niego to zbieram pomaranczowe i czerwone warsztaty i tez jest bo nie kupie SP na razie :Dwlasnie dlatego ze sa takie a nie inne wyniki klonowania :DxD:Dmnie sie nigdzie nie spieszy w razie powtorki z fantasy nie bede zalowala ze kasiore wkladalam :DxD:Dwlasnie uznalam ze jestem wyleczona z hazardu i weszlam w faze wspanialej zabawy :DMietki,Manki i Przydasie poszly precz z mego domu a jaka ja jestem szczesliwa :D
     
  3. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Nima co narzekać tylko trza Dzindziorki wkładać, jak nikt nie będzie wkładał to i gry ni będzie, a jak będziemy wszystko wydawać ze swoich świnek pieniążkowych na grę, to Farmerama będzie do końca świata i o jeden dzień dłużej :)

    A ty jak myślisz, dlaczego ze mnie Bidna Bidulka, bo wszystko co zarobię wysyłam do Hamburga :)

    Jedni do Torunia a ja do Hamburga :)
     
  4. ross2

    ross2 Komandor forum

    A mnie ani tu ,ani tu nie po drodze :Da kasiorke wydaje ,a jakze kupujac Abonament na mlyn zeby chociaz pasze dla zwierzaczkow miec swoja :Dwiec ja mam minimum radosci z oaz to i firmie zapewniam minimum radosci z zyskow xD:music:xDAndrzejku jak tak wszystkie dzindziorki wysylasz do Hamburga to moze Ci w nagrode powiedzieli kiedy RAFE uruchomia bo cos sobie chyba o niej zapomniec chca o_O:(o_O
     
  5. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Niestety nic o Rafie nie wiem, prędzej Gretka, ale ona od początku grudnia lata za prezentami i nima czasu wpaść do nas z nowinkami :)

    Na Rafę to ja już nie liczę, gdyby biuletyn nie umarł, to może by i co napisali :)
     
  6. ross2

    ross2 Komandor forum

    Andrzejku ja nie chce biuletynow ktore uwazaja ze czytajacy niedomaga umyslowo wiec mozna mu lac wode ile sie da o_O:(o_O
    Ja czekam na konkrety :Dco do Greci to chyba poluje na labedzie a ze trudno o nie to i czasu biedna na nic nie ma :D
     
  7. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Ja myślałem o Biuletynie pełnym konkretów, znaczy miałem nadzieje że takie będą się ukazywać :)

    Gretka szykuje swoją chałupę na Święta, długo szykuje, może to oznaczać że zaprosi wszystkich swoich Funfli ze Świetlicy do siebie na Święta :)
     
  8. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)
    Te mulenia farm to mi wygląda na testowanie Rafy..ale mogę się mylić :)

    U mnie łabędzie drogie, ..polowałam jak były tanie i już prawie wszystkie sprzedałam :)
    ...zeza dostaniesz jak będziesz tak przez dziurę w płocie podglądał :p..a chatka musi być na błysk wyszykowana bo tak trzeba na święta :)
    - - - -
    Wszystkim zostawiam ciepłe pozdrowienia i wrócę tu jak będzie więcej czasu :)
     
  9. ross2

    ross2 Komandor forum

    Witaj Greciu :DDla Ciebie i Twojej rodzinki gorace pozdrowienia przesylam :inlove::inlove::inlove:Nie zapominaj o nas :inlove:
     
  10. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    witam cieplo, choc za oknem szaro, buro i ponuro:oops:
    widze, ze wszyscy baaardzo zajeci przygotowaniami do swiat.
    czujecie juz magie swiat? ja uwielbiam ten czas, niepowtarzalne zapachy ( wlasnie smaze skorke pomaranczowa do swiatecznych wypiekow - to m.in. jeden z tych zapachow, nieodlacznie, dla mnie oczywiscie;), zwiazany z Bozym Narodzeniem), nastroj...
    ale co sie bede rozpisywac. dla kazdego swieta wiaza i kojarza sie z czym innym :)
    duuuzo sil wiec wam zycze, aby ogarnac cale przygotowania i z radoscia i usmiechem celebrowac te swieta :)
     
  11. ross2

    ross2 Komandor forum

    Witaj Haniu :inlove:
    Tak przygotowania do swiat juz trwaja ,wlasnie wpaniale zapachy suszonych oraz smazonych owocow wypelniaja caly dom i chyba sasiedzi tez cos wyczuwaja przez okap bo wszyscy przechodzacy rozgladaja sie ciekawie :Dtak to jest mieszkac w jednorodzinnym domku w centrum miasta :D:inlove::DMagia Swiet to my i wszystko co nas otacza a wiec widok choinki w oknie sasiada (tutaj juz sa od 2 tygodni poubierane ale juz w Szczepana wszyscy jada z nimi na smietnik ,Szczepana tutaj nie obchodza to juz normalny dzien pracy),zapachy wylatujace przez wywietrzniki ,sklepy poubierane i zakupy inne niz na codzien,atmosfera wokol nas itp,itd :inlove::inlove::inlove:
    Dziekuje za sliczne zyczenia i rowniez je skladam wszystkim ktorzy do tych Swiat sie przygotowuja :inlove::inlove::inlove:
     
  12. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    witam wszystkich serdecznie,
    ale ten czas leci,za tydzień już Święta:inlove:tak się cieszę:Dwszędzie czuć już tą wyjątkową atmosferę:)mnie też coś dopadło i robię sama bombki na bazie styropianowych kul:)choinka zakupiona, czeka na podwórku,prezenty trzeba jeszcze spakować i tak powolutku wszystko idzie do przodu:)
     
  13. ross2

    ross2 Komandor forum

    Witaj Olenko ja mam bombki wlasnorecznie haftowane na kulach ze styropianu ale mam tez rozne Mikolaje i balwanki co slicznie na choince wyglada .Nie wieszam zwyklych bombek a tylko rekodzielo i takie szklane blyskotki :inlove:Ja juz w niedziele ubiore choinke zeby sie nia nacieszyc :inlove::inlove::inlove:
     
  14. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    olenko, rozyczko - oj, juz sobie wyobrazam wasze piekne choinki, ubrane przez was we wlasnorecznie wykonane ozdoby. ja nie mam zupelnie zdolnosci manualnych, a poza tym rece juz nie te...o_O, ja tak uwielbiam ubrana choinke (w domu mamy sztuczna choinke <niestety> ubrana kupnymi bombkami - ale i tak jest wspaniala :D), ze nie rozbieram jej az do Matki Boskiej Gromnicznej mimo, ze troche miejsca zajmuje;)

    rozyczko, jednak polecialam do anki po nowe kreacje ;), az mi glupio, ze przed swietami zajmuje jej czas:oops:, ale przekonalas mnie:p do swiatecznej zmiany garderobyxD
     
    Ostatnie edytowanie: 16 grudnia 2015
  15. ross2

    ross2 Komandor forum

    Haniu i dobrze ze myslisz o zmianie upierzenia ,przeciez to Swieta na karku i nie mozna w tym samym wystapic ,no a Sylwester tez potrzebuje swojej oprawy :inlove:ciesze sie wiec ze bedziemy w nowych kieckach lataly po forum :inlove:Haniu my tez mamy kupna sztuczna choineczke a moje hafciki sa wykonane kilka lat wstecz jak jeszcze dziurki na kanwie widzialam :inlove:bo teraz albo ja bym musiala zalozyc tak grube okulary jak dno szklanki ,albo dziurki w kanwie musialyby byc wielkosci tegoz dna :DxD:DMnie sie podoba kazda ubrana choinka ,niezaleznie co na niej jest to i tak jest sliczna :inlove::inlove::inlove:
     
  16. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    oj tam, oj tam - niewazne kiedy, najwazniejsze, ze wlasnorecznie :) a choinki - tak jak mowisz kazda "ubrana" ma swoj niepowtarzalny urok :)

    chcialabym teraz przy kominku, obok tej pieknej choineczki z twojej pieknej, strojnej kreacji, przycupnac ;) i wsluchac sie w trzeszczace polana, posluchac koled i pastoralek (wiem, wiem, jeszcze chyba za wczesnie. chociaz... przeciez swieta juz za tydzien:)), ach, rozmarzylam sie;)
     
    Ostatnie edytowanie: 16 grudnia 2015
  17. ross2

    ross2 Komandor forum

    Wiem o czym mowisz bo to samo pomyslalam jak zobaczylam skrojona moja kiecunie :inlove::inlove::inlove:ona po prostu opowiada :inlove:
    mozna sie wsluchac i zapatrzyc a obrazy sie same nasuwaja :inlove:nie bede skromna jak powiem ze barrrrdzo mi sie podoba :inlove::inlove::inlove:nasze krawcowe sa mistrzami w tym co robia :inlove::inlove::inlove:
     
  18. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    oj tak. samo miodzio:) musze ci powiedziec, ze mnie ania tez juz uszyla swiateczna kreacje (na razie jeszcze sie w nia nie bede stroic, moze w poniedzialek). jest przepiekna, uszyta po mistrzowsku i w ekspresowym tempie.
    nooo ja na dzis skonczylam ze swiatecznymi przygotowaniami. jutro ciag dalszy ;)
    spokojnej nocy wszystkim gospodyniom i gospodarzom, jak rowniez strazy pozarnej zycze :)
     
  19. ross2

    ross2 Komandor forum

    Haniu Skarbeczku widzialam Twoja kiecunie i jest sliczna ,wisi w pracowni to i sie zapatrzylam :inlove:a ja wlasnie dostalam Sylwestrowa ,ach Swieta i balow czar -juz sie doczekac nie moge :inlove::D:inlove:
    Dobranoc ,spokojnej nocki wszystkim zycze :):inlove::)
     
  20. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    Haniu u mnie zdolności manualne sa na bardzo niskim poziomie ale jakoś daje radę z tymi bombeczkami:)choineczkę w weekendzik będę ubierać bo lubię się nia nacieszyć tym bardziej,że piekna mi Mężuś wybral:inlove:i jak pachnie:D
    miłego dnia wszystkim życzę