Świetlica Koła Gospodyń Wiejskich przy Remizie Straży Pożarnej

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika .Farmeria., 16 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Kropelko,czekam na Ciebie i ...no co Ci mam napisać ,brawo TY:inlove:dla mnie te pierwsze dwa tygodnie to była jakaś masakra,ale później to już z górki :)
    xDxD:cry::cry: dobrze,że Twoje kaczuchy grzeją i karmiąxD:cry:ze mnie taka biedna bidulka,że :cry::cry:

    Absolutnie nie masz czego żałować:) gdyby mi się moje lata wróciły:music::eek:
     
  2. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Nie potrzebnie się chwaliłem na forum, że moje dobroduszne Kaczuchy, nakarmią i napoją każdego bidnego w potrzebie, oj nie potrzebnie, oj oj oj :)
     
  3. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    o_Oo_O taki z Ciebie sąsiad??o_ONormalnie Sknerus i niech mnie ktoś uszczypnie jeśli się mylę:music:


    [​IMG]
     
  4. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Proszę mnie tu nie Imputować żem Sknerus, jam najbardziej Szczodry z całej Wioski, ze wszystimi dzielę się swą bidą :)
     
  5. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Wybacz Sąsiad,ale ja nic nie imputuje:music: ja tylko podpieram się tym postem

    W świetle powyższego wychodzi na to,że jednak coś ostatnio skąpisz dóbr wszelakich xD:cry::cry:
     
  6. ross2

    ross2 Komandor forum

    Moniko a wiesz ile w tamtych czasach "zgubilam "znajomosci tylko dlatego ze nie chcialam chocby sprobowac :(Nawet z harcerstwa nie zaliczylam sprawnosci bo druzynowa dala mi za zadanie zapalic no i tyl zbity.Wszystkie chodzily dumne z odznakami a ja mialam pustki na mundurku :(Zaczynaly byc modne dyskoteki i tez sie nie nadawalam do towarzystwa bo nie imponowalam im niczym :(
    Teraz to doceniam ale wtedy nie bylo mi latwo :(o_O:(
     
  7. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    No to jeśli za jaranie fajek dawali odznaki to mój lewy rękaw od mankietu po ramię lśnił by różnymi kolorowymi odznakami:oops:
    Na dyskoteki też byłam chętna i zwiewało się mamie przez okno żeby się nie połapała,że sobie pobiegłam:oops:
    Wiem nie ma się czym chwalić,ale szumiało się tu i ówdzie tyle,że to krótko trwało:cry:
     
  8. ross2

    ross2 Komandor forum

    Wiesz co Andrzejku ani przez moment nie zaswitala mi mysl zes Ty taki sknerus ktory za grosz mende by do Rzymu na kolanach gnal o_OxDo_O
     
    Ostatnie edytowanie: 9 grudnia 2015
  9. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Same przyznata że zawsze z chęcią podzielę się ze sąsiadami i znajomymi moimi sławetnym Grzybkami, więc na pewno żem nie Sknerus, nawet bez kozery powiem żem strasznie rozrzutny :)
     
  10. ross2

    ross2 Komandor forum

    hahaha :DxD:Djedzenie twoich pelniowych grzybkow grozi patrzeniem na swiat przez rozowe okulary xDxDxDno i co mam z tym fantem zrobic jak ja lubie po ziemi mocno stapac xDxDxDwiec odpadaja grzybki ale na ta podwawelska i chlebek to sie zjawie :music:xD:music:
     
    Ostatnie edytowanie: 8 grudnia 2015
  11. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom Porannie Starowinki i Staruszków w Świetlicy przy Remizie

    A gdzie tam, moje Grzybaski to samo zdrowie, farmer po zjedzeniu nabiera siły jak Papaj i może pole orać przez tydzień na okrągło, dzień i noc :)

    A są tak sławne, że jak napisałem list do Mikołaja z prośbą o Xperie Z5 pod choinkę, to mi odpisał że dostanę jak mu dam worek moich Grzybasów, odpisałem - zgoda :)
     
  12. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Dobry :)
    Andrzejku normalnie padłam,leżę i nie podnosić xDxD:cry::cry:
     
  13. ross2

    ross2 Komandor forum

    Witam serdecznie :D
    Blagam Cie Andrzejku nie podpisuj umowy z Mikolajem o_Opomozemy Ci w zdobyciu tej wymarzonej Xperii bo jak dasz Mikolajowi wor grzybow to mamy po Mikolaju za rok o_O:(o_Owszystkie prezenty pomiesza i trafia pod inne adresy o_O:Do_O
    Moniko wstawaj bo trzeba nie dopuscic do tej tranzakcji,wiesz co sie bedzie dzialo jak Mikolaj sie nabrzdryngoli tymi grzybkami :(o_O:(az strach pomyslec ze zacznie orac pole zamiast prezenty rozwozic :DxD:D
    Milego dnia wszystkim zycze :inlove::inlove::inlove:
     
  14. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    O, widzę, że sąsiad Bondem chce zostać xD Telefon za 3 tysie, to chyba się do gablotki w domu chowa i ogląda przez szybkę ;)
     
  15. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    witam cieplo :)
    przyszlam sie do was pochwalic moja nowa (pierwsza) kreacja. juz nie bede na golasa po forum latac :p piekna jest prawda? tadam
    ankagdw jest cud, miod, ultramaryna:inlove::inlove::inlove: - jaki pomysl i wykonanie. a to tempoo_O w szyciu...

    no mam jeszcze chwile kryzysu, ale "twarda jezdem". w kazdym razie podjelam decyzje i na razie sie trzymam ;)

    kurcze ja na diecie jestem, grzybkow jesc nie moge, ale mimo to lubie zerkac na swiat przez kolorowe (niekoniecznie rozowe:p) okulary, ktore stale nosze na nosie;)

    myslisz, ze kto lepszy interes zrobil?xD:p;)
     
  16. ross2

    ross2 Komandor forum

    Haniu skarbeczku :inlove:no nie :inlove:wcielo mnie o_Onie wiem co powiedziec:inlove::inlove::inlove: ale jestem zaskoczona o_O:inlove:o_Omasz przecudna kiecunie :inlove::inlove::inlove:taka cud,miod i orzeszki :inlove::inlove::inlove:ale sie ciesze ze juz nie bedzie Ci zimno latajac po forum :inlove::music::inlove:trafilysmy do eksta pracowni :inlove::music::inlove:i kapelusik jaki ponadczasowy :inlove::inlove::inlove:slicznie wygladasz :inlove::inlove:
    No ja tez patrze na swiat przez kolorowe okulary ale rozowe zaciemniaja obraz rzeczywisty :D:music::Di wole zeby Mikolaj pozostal Mikolajem a nie farmerem siejacym salatke :DxD:D
     
  17. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    No nie wiem czy da rade to odwołać, bo ja dobrze wiesz u mnie słowo droższe od Florenów :)

    Mikołaj pewnie nie będzie chciał zrezygnować z tak Złotego dla niego interesu :)

    Za jakie 3 tysiące, on kosztuje nie całe 700 ojro, a co to niby takiego dla Mikołaja :)

    Tym bardziej że dostaje za niego worek bezcennych grzybasów :)
     
  18. ross2

    ross2 Komandor forum

    Slowo-slowem,florki-florkami ale pomysl ze zniszczysz Mikolaja i co powiedza nastepne pokolenia :DxD:Dzastanow sie czy lepiej jest zdobyc telefon ktory i tak za miesiac bedzie przezytkiem i narazic sie na ciosanie kolkow na glowie xD:DxDa wiesz co dzieci potrafia :Do_O:Daz strach sie bac przez co przejdziesz :DxD:D
     
    Ostatnie edytowanie: 8 grudnia 2015
  19. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    prawda ze kreacja przecudnej urody? tez nia jestem zachwycona i z duma obnosze po calutkim forum :) ania ma naprawde dar.
    jestem ci bardzo wdzieczna za "kopa" ;)
     
  20. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Z tego co pisał Mikołaj to chce cały worek co by mu starczyło na rok, i na te Święta już je musi mieć bo bez nich nie da rady rozwieść wszystkich prezentów, tyle jest potrzebujących, bez Kozery mogę powiedzieć żem Bohater i żem Ratuję Święta :)