Świetlica Koła Gospodyń Wiejskich przy Remizie Straży Pożarnej

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika .Farmeria., 16 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Okropna końcówka, nie wiadomo było co się dzieje. Prawie 220 mln końcówka:wuerg::cry:. Nieźle. To co za rok i nas w Top zobaczą?:D:)
     
    Ostatnie edytowanie: 20 listopada 2015
  2. ross2

    ross2 Komandor forum

    Witam w sobote skoro swit :Ddzisiaj ja musialam skorzystac z kluczy zeby wejsc do swietlicy :inlove:
    mam nadzieje ze damy rade za rok wystartowac w tym szalenstwie :D:music::D
    Milego i pogodnego dnia wam zycze :inlove::inlove::inlove:
     
  3. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    witam wszystkich w tą ponurą i deszczową(przynajmniej u mnie)sobotę:)jak wasze kibelki?bo pewnie skusiliście się,co?u mnie na dwie sztuki dwa pancerniki

    a TOP to chyba jednak nie moja bajka:(
     
  4. ross2

    ross2 Komandor forum

    Witaj Olenko :inlove:u mnie jest bardzo wietrznie i zimno ale swieci sloneczko to az chce sie zyc :inlove::inlove::inlove:
    mam za malo florkow zeby cokolwiek kupowac wiec tym razem sobie odpuszczam i zbieram kasiore a moze raz do roku bede sobie mogla pozwolic na pakiecik :Dchcialabym chociaz raz miec odwage wsiasc do tego Pendolino i juz sie przygotowuje ale za rok zobacze co zdecyduje :inlove::D:inlove:
     
  5. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja dzisiaj miałam się wyspać, ale że ktoś mnie obudził w nocy koło 3 i poprawił mi tym humor to bylam tak podekscytowana ze nie moglam spac, jak juz zasnelam to i tak po 8 sie obudzilam :D
    dzionek minął mi cudownie :D a na dodatek łabędzie mi wyskoczyły :D
     
  6. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)
    Dawno mnie tu nie było ale mocno kibicowałam i rączki miałam zajęte, nie było jak pisać :p
    Teraz proszę sobie słodzić..
    [​IMG]
     
  7. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    No wieszzzzzzzzzzz?:cry: Ja słodyczy 5 dzień nie jem a Ty Kochaniutka z takimi pysznościami?:cry:
     
  8. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..a co możesz jeść?
    ..specjalnie dla Ciebie..:)

    [​IMG]
     
  9. ross2

    ross2 Komandor forum

    Greciu i co Ty czynisz ,powiedz no co :cry::D:cry:pieknie to wyglada i wybornie smakuje ale musze sobie odpuscic bo juz nawet cukier z kawy wyeliminowalam ,no musze byc twarda :inlove::inlove::inlove:
    Justynko nie obraz sie ale aronia i gruszka to sie podzielimy co :inlove::inlove::inlove:
    Dziekuje Greciu za pysznosci :inlove::inlove::inlove:
     
  10. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Tu ciągle pusto bo wszyscy pobiegli kupować TSY...piękne zagrody łabędzi szukać..ja się zaczynam gubić w zagrodach a tu ponoć w styczniu wydry do nas zawitają..oj po co tyle tego..kto to wyżywi tyle zwierza..haha...
    W grudniowym evencie widziałam renifery...ale nie koniecznie będą te z naszych zagród...i niedźwiedzie, świnie, osły i ryby....a nagrody jakie fantastyczne, wspaniałe itemy na pnącze....zimowy chór, skakanka dla ryb..
    ..a w kalendarzu adwentowum prawdopodobnie..również super itemy..armatka/cudowne fajerwerki, maszyna do prezentów, Witamy Nowy Rok, Prezenty, prezenty..
     
  11. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    no to wystawiam zaraz z paska miski, swinki, osiołki i rybki. mam nadzieje ze uda mi sie ten event w grudniu zrobić :p
     
  12. ross2

    ross2 Komandor forum

    Greciu ja nie kupuje TS tym razem to i zagladam do Swietlicy i wielkie dzieki za wspaniale nowinki :inlove::inlove::inlove:alez fajnie ze jestes :inlove::inlove:uwielbiam Swieta wiec doczekac sie juz nie moge :p:p:p
     
  13. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Trochę chłodniej..więc zima nadchodzi :)
    Moja miotła mruczała,że będą pomarańczowe i żółte zagrody dla sów...ale czy to możliwe?..może też ich warsztat..ale co one mogą produkować... może jakieś strachy,..wiem,ze dawniej odpowiadano na nocne odgłosy sów.."..pójdź w dołek pod kościółek.."..hahah
    Miłej niedzieli :)
     
  14. ross2

    ross2 Komandor forum

    Dzien dobry :D
    OOOO a to niespodzianka z tymi sowami to i pewnikiem kiedys i kolorowac je bedziemy ;)a ja mam jedna zagrode to ze 2 lata mi zejdzie nim nahoduje do oaz :DxD:Da sowki moga miec drukarnie bo wiesz ze sowa to madra glowa i nawet w zagrodzie ucza mlode ;)ale jak beda pomaranczowe i zolte zagrody do kupienia to i zwykle tez to sie nie martwie juz o to i dziekuje za wspaniale wiesci :inlove::inlove::inlove:wspanialej niedzieli zycze wszystkim odwiedzajacym Swietlice :inlove::inlove::inlove:
     
  15. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    nie no znowu kolorowańce :p
    moze teraz czas na papugi i słonie, albo pawie jeszcze są na farmie niekolorowane :p
     
  16. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Wiem,że sowy są symbolem mądrości....w końcu sowa to ptak Ateny :) Jednak BP ma swoje super pomysły i mogą nas zaskoczyć :)
     
  17. ross2

    ross2 Komandor forum

    Masz racje Bp ma swoje pomysly i uczy dzieci co i jak ;)
     
  18. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    witajcie niedzielnie,
    dobrze,że Grecia sie pojawiła i zdradziła pare nowinek:Dja też tak jak Różyczka uwielbiam Święta i nie mogę się ich doczekać,teraz jestem na etapie wybierania i zamawiania prezentów:)
     
  19. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

  20. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ojojoj....jak ja nie lubie czasówek :(