Świetlica Koła Gospodyń Wiejskich przy Remizie Straży Pożarnej

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika .Farmeria., 16 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ross2

    ross2 Komandor forum

    Masz racje Mario :Dcaly czas mam nadzieje ze Soltys uszczupli troszeczke swoje zapasy i dolaczy do TOPowiczow :D:inlove::D
     
  2. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom w prawie Południe Starowinki i Staruszków :)

    Wstawać, prawie Południe a wy jeszcze nie targata grzybów w lesie :)

    Akurat nima nawet takiej opcji żebym startował, wole sprzedać zapasy ze stodoły i wtedy będe milionerem i wtedy będe jadał jak te z Wiejskiej - Ośmiorniczki z Kawiorem :)
     
  3. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    Witam wszystkich,
    Sołtysie grzybki częściowo zebrane,a częściowo w lesie;)jakoś się nie spinam bardzo,jest jeszcze dużo czasu:)a Kaśka w TOP-ie wymiata konkurencję:D
     
  4. ross2

    ross2 Komandor forum

    Witam niedzielnie :D
    no cos Ty Soltysie u mnie dopiero przed 10:00 i wlasnie sie biore robic sniadanko a Farma juz przed 4 rano byla obrobiona ,teraz miele to ustrojstwo w mlynie ale nie do zupy tylko na zaplate a zupka niech sie gotuje sama ,bez wspmagaczy :inlove::inlove::inlove:trzymam mocno kciuki za naszych i pychol sie cieszy bo ciagle ich przybywa :inlove::D:inlove::D:inlove:
     
  5. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    Tak mi się spodobały te zbiorowe "siódemki" :inlove::inlove::inlove:że do nich dołączyłam:D mam nadzieję, że się przez jakiś czas utrzymam :D a co będzie 20-go to zobaczę :D
     
  6. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Dziś mam strasznego lenia ale TOPowiczom kibicuję i to mocno :)
    Cisnąć tam , cisnąć !!!
     
  7. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    U mnie we Wiosce pada deszcz ale trza zbierać grzyby żeby wyszarpać ostatniego itema, zbiore ostatni koszyk i powinno starczyć :)

    Ide zobaczyć jakie ceny owoców na targu, znaczy czy wystarczające bym został Miliarderem :)
     
  8. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    U mnie słaby ruch na targu:( Jedynie podskoczyły ceny od kaki wzwyż, a akurat u mnie tego mało:(
     
  9. ross2

    ross2 Komandor forum

    Wielkie gratki Mario -trzymam mocno kciuki za Was wszystkich :inlove::inlove::inlove:
     
  10. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom Starowinki i Staruszków w Świetlicy przy Remizie

    Co kluczy zapomnieliśta i tak stoita przed drzwiami Świetlicy i czekata aż wam otworze, no już nie płaczcie, już wam otwieram :)

    Dzisiaj pospałem do 7 bo dwa dni wolne, grzyby wszystkie zebrane i co ja tera niby mam robić ?

    Ide zobaczyć ile naszych Świetliczaków jest na liście Topa :)
     
  11. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    klucze to przecież pod wycieraczką zostawiasz :D ale wszyscy wpatrzeni w listę TOP i trzymają kciuki za wszystkich więc nie mogą pisać :D
    miłego dnia wszystkim i dziękuję za doping :D jesteście kochani :D
     
  12. ross2

    ross2 Komandor forum

    Witam wszystkich serdecznie :D
    Mario cis do przodu ,cis a biede pozniej pomozemy Ci cis :inlove::inlove::inlove:
     
  13. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    witam wszystkich,
    kto jeszcze oprócz Marii zdecydował sie startować?ja na obecna chwilę widzę,że załapałabym się do TOP-u ze swoimi zapasami ale naprawdę nie wiem czy warto!
     
  14. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    jak przejrzysz listę TOP POLACY to zobaczysz tam wiele ników osób bywających w Świetlicy....
     
  15. ross2

    ross2 Komandor forum

    W dodatku Olu przeczytaj post Marii w Oczekusiach -pisze ze lepiej startowac niz zalowac tak jak ona caly rok ,wiec wskakuj na Liste a ja juz trzymam kciuki i za Ciebie zeby sie udalo:inlove::inlove::inlove:
     
  16. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    poczekam chyba do piatku i zobaczę jak będzie wygladać wtedy końcówka rankingu:)
     
  17. ross2

    ross2 Komandor forum

    Dzien dobry :D
    Widze ze wszyscy na grzybkach a moze zabladziliscie w lesie i trzeba wezwac pomoc ;)
     
  18. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    ciemno wszędzie,ponuro to łatwo zgubić drogę;)
     
  19. ross2

    ross2 Komandor forum

    Witam w maly piateczek :inlove:
    Chyba wszyscy przeniesli sie w pole razenia do kibicowania :D:music::D
    To ja tez tam ide bo tu samotnie i deszczowo u mnie ;)

    O Justysia nas odwiedzila -skarbie pilnuj lokaty ,dasz rade i nie odpuszczaj .
    Po TOPie bedzie czas na gromadzenie zapasow na nastepny rok a szkoda juz tych co dalas wiec walcz dziewczyno i nie mysl nawet o poddaniu sie !!!!!!:inlove::inlove::inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 19 listopada 2015
  20. ostrzegacz

    ostrzegacz Weteran forum

    Cie choroba!
    Podziwiam Wszystkich walczących w TOPie.
    Życzę poprawy pogody i nastrojów.
     
    ross2, olenkabe1 oraz toDzasta lubią to.