Świetlica Koła Gospodyń Wiejskich przy Remizie Straży Pożarnej

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika .Farmeria., 16 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom Porannie Dziewczęta w Świetlicy :)

    Przyszedłem do was na śniadanie dopiero teraz bo tyrałem na nocną zmianę, znaczy sadziełem drzewa i musiałem troche odespać :)

    Dobrze że dbata o linie to i dla mnie zostało :)

    Aż strach pomyśleć co tu jadasz jak ci sąsiadka takie zakupy robi, a mleko pijesz z Krowy czy z Biedronki ? :)

    A ten pasztet z Kurkami to takimi co mamy z Neonowej Zagrody ? :)

    A jak robisz sałatkę to sąsiadka też ci taki duży groszek przynosi ? to się bidna nadzwiga :)
     
    Ostatnie edytowanie: 17 września 2015
  2. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ktoś na grzyby chce iść? To ja jutro po 12-tej ruszam to zapraszam :)
    Pewnie z zającem na pasztet ciężko będzie, bo nie dość, że mało tego to jeszcze szybko biega :p
     
  3. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    jaaaaa xD a w który las ?
     
  4. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    po 12-tej?to juz tylko stratowany las będzie:pu mnie po 6 ruszają do lasuxD
     
  5. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..aż tyle nie jadam...haha..bo dbam o linię :p
    Ja chętna na grzyby ale muszę z kimś męża i chorego syna na grypę zostawić...może by tu jakaś
    chętna opiekunka była? :p

    ..no właśnie..w który las ?..oby nas tam nie napadli zbójcy i nie zabrali nam grzybów albo co innego :p
    Najlepiej żeby z nami farmerzy poszli w las..hahah
     
  6. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie w sobotę już po 5-tej się łazi na grzyby, ale jutro po pracy mam czas to śmignę :) A lasów tu dużo, bierzcie kierunek Olsztyn- Mrągowo :)
    Gretko ja się na opiekunkę nie zgłoszę, bo cierpliwości mi brak i pewnie Twoje chłopaki mojej opieki by nie przeżyli:p
    A zbójcy to wiesz...jak jacyś fajni:p
     
  7. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    xDxDxD dwóch ich jest to sobie dadzą radę nooo a sajgon po powrocie jakoś ogarniesz :D
     
  8. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Ja tam nie dbam a linie mam :)

    Jak tam evencik, ja na razie zbieram powoli wypadajki, jak będe miał czas, a będzie to dopiero w Niedziele to przekręce wypadajki na piłki :)

    A ty jakie robisz premiumy czy zwykłe, które lepiej się opłaca ?
     
  9. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Zrobiłam piłki premium ale czekają aż mi się zachce strzelać do zwierzaków :) Dziś sama sobie nie wierze po tym jak najpierw posiałam cebule bez odpalonego pnącza a później podlałam klony Zośką zamiast Turbo..hahah

    Nie dadzą rady Atomciu, niestety..

    Zawsze możesz spróbować, wiele pracy nie ma..2 śniadania, obiad z 2 dań..dużo sałatek, podwieczorek, kolacja i po kolacji 2 przekąski..a do tego podać leki..zrobić zakupy, pranie, prasowane, wykąpać i przebrać męża..nie zapominając o goleniu, poćwiczyć z nim...posprzątać..i ciągle coś podawać..a to herbatkę a to wodę a to coś tam innego...hahah

    ..a ci zbójcy fajni to tak, mogą być :p
     
    Ostatnie edytowanie: 17 września 2015
  10. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    A masz takie dobre serce, że może byś przygarneła jeszcze jednego synka, znaczy emigranta ekonomicznego, znaczy się mnie :)
     
  11. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..nie mogę...bo Ty masz zbyt duże wymagania,..tylko róż wszędzie a ja bidna bidula jestem :p
     
  12. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Jakie ja tam mam wymagania, połowa z tego co pisałaś by mnie super zadowoliła :)

    I bym ci Kurek nałapał we Wiosce co byś miała do tego twojego ulubionego pasztetu z Kurkami :)
     
  13. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Nie stać by mnie było na różowa bieliznę dla Ciebie ..marki H&M ..a co dopiero co innego..haha
    Pisz ile masz już talarków i co wykupiłeś w sklepie :)
     
  14. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    No przeca ja bym przyczłapał do ciebie z tobołkami mojej prywatnej różowej kolekcji, grosika być nie wydała :)

    Talarków nimam ani sztuki bo na razie nie kręciłem piłek, mało pomponów, będe zbierał wypadajki do Niedzieli i wtedy nakręce piłek, jutro cały dzień w pracy, w sobotę jak pójdę na 6 rano to wracam w niedzielę o 6 rano, odeśpię i się pobawie :)
     
  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Informuję,że dopadła mnie grypa.
    Miłego dnia:)
     
  16. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    dzień doberek :) Wreszcie dotarłam

    Ojej - co tu za choróbsko się przypałętało? A kysz... Zdrówka Gretko życzę :)
     
  17. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    Witam świetlicowych i miłego dnia życzę :)
    No to Ci Twoje chłopaki bakcyla sprzedały ...:sleepy: teraz niech oni koło Ciebie poskaczą bo już pewnie lepiej się czują :p
    Taa Ty sobie zażycz pełen serwis do łóżka xD
     
  18. hana82

    hana82 Hrabia forum

    Doberek
    Dziewczyny i chłopaki to pełna mobilizacja i rosołek gotujemy :)
    Trzeba na nogi kolezanke postawić :)
     
  19. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Witam:music: Ile to trzeba zapłacić żeby dostać się do świetlicy?8)
    Ta bakteryja po całej Polsce lata. Bo mój luby od poniedziałku do dziś umierał:wuerg: Gretko zdrowia;)
     
  20. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Chora ale nie potrafi spokojnie poleżeć w łóżku...ahaha
    Dziękuję za troskę,życzenia zdrówka..i w takim razie poproszę..rosołek taki mocny z mięska mieszanego...i do niego kluseczki własnej roboty a nie sklepowe :p
    Na drugie ..hmm ..pierś kurczaka w panierce z krakersów...ziemniaczki,..surówka z białej kapusty... Na deser może być..np... kawałek dobrego ciasta :p :inlove:xD