Świetlica Koła Gospodyń Wiejskich przy Remizie Straży Pożarnej

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika .Farmeria., 16 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ostrzegacz

    ostrzegacz Weteran forum

    Przepraszam, łaskawe Panie i Panów, za absencję ale cały dzień nie miałem interka.
    Teraz też jadę na pożyczonym 3G. Pociechy ze mnie nie będzie.:(

    "Cie choroba" - jak mawiał Kierdziołek.
     
  2. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ehh już wiem co i jak z tymi ZB mniej wiecej...
    podobno była jakaś rekompensata dla graczy i trzeba było o nią napisac do PT, jednak ja wtedy na forum nie udzielałam się, patrzylam tylko poradniki do eventow a na OO raczej nie zwracalam uwagi.... no i mnie ominelo, a teraz juz jest to niemozliwe :(
     
    gretag, ma-ter, ross2 i dalsza osoba lubią to.
  3. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Oj na pewno będę jeszcze długo człapał do końca eventu, ja ze strachu nawet nie zaglądałem do stodoły ile mom wypadajek, wiem tylko żem zememłolił 50 paczek w młynie :)

    U mnie we wiosce to mawiają wiater, ale to chyba to samo, a czy w oczy to zależy którą stroną się stoi do wiatru, bo może być w co innego :)
     
  4. ross2

    ross2 Komandor forum

    Witaj dobrze ze chociaz szaliczki dasz rade zebrac bo to najwazniejsze ;)
    No i widzisz ,przegapilas wspaniala sprawe ale dasz rade ,troszke sie wiecej utyrasz ale zdobedziesz to samo co my:D;):D

    Andrzejku ano to samo to jest tylko uwazaj cobyc przeciagu nie mial :DxD:D
     
  5. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    no niestety.....ale przynajmniej mam o co walczyć :p
     
  6. ross2

    ross2 Komandor forum

    Jak masz juz paczki zrobione to tylko dlugorosnace i wypadajki same wleca a szaliczki sie ladnie zbieraja (mam juz 62 ponad evencik)szkoda ze nadmiaru nie mozna komus podarowac :(
     
  7. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    Różyczko mi własnie ok 60 szaliczków brakuje:(ale nie zamartwiam się tym zbytnio bo wiem,że spokojnie do końca eventu dam radę:)ogranicza mnie ten brak dostepu do farmy w pracy bo telefon mam z windowsem i tez mi nic nie pomoże w tym względzie
     
  8. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    a przeglądarki puffin nie mozesz zainstalować?
     
    marzena5275, gretag oraz ross2 lubią to.
  9. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    zainstalowałam na tablecie na probe ale strasznie sie tnie gra:(a na telefon jest płatna,więc jak mam zapłacić a pozniej i tak nie bylabym w stanie z niej korzystać to odpuściłam
     
  10. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie ani na telefonie ani na tablecie się nie tnie:eek: pięknie chodzi....
    na telefon jest darmowa ;) ja nic nie płaciłam
     
  11. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Wypadajki i szaliki może i mam już komplet, ale jak pisałem aż boję się zaglądnąć do stodoły czy je mam, bo jak mam za mało i to zobaczę to mogę dostać zawała :)
     
  12. ross2

    ross2 Komandor forum

    Olenko wyslij mi sowke to jutro posle szaliczek :inlove:bo dzisiaj juz mam limit wyczerpany ;)
    Ty i zawal -niemozliwe :inlove::inlove::inlove:Sprawdz i zdaj relacje bo moze trzeba Ci jutro szaliczek poslac :DxD:D
     
  13. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

  14. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    wooow super :)
     
    ross2 i gretag lubią to.
  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Jednak trzeba się codziennie logować i otwierać paczkę :)
     
  16. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    dla mnie na szczescie nie powinno stanowic to problemu. no chyba ze przyczyny losowe :p
     
  17. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Ciekawe jakie dadzą nam niespodziankowe prezenty..może upiorne bukiety albo doniczki albo to nowe drzewo z pełni księżyca..
     
  18. ostrzegacz

    ostrzegacz Weteran forum

    "Cie choroba" - Policmajstry forumowe, tfu, wycięły mi posta bo było trochę w kasycznej łacinie.
    Coś czuję, że moja przygoda z tym forum skończy się banem.:cry:
    Będzie to ban za zbyt wysokie, dla szlachetnej forumowej Policyji, standardy wiedzy ogólnej i zbyt lekki, urozmaicony język.
    Staram się nikogo nie obrażać. ale po odciskach też nie dan sobie deptać.:wuerg:
     
  19. ross2

    ross2 Komandor forum

    Bry piatkowe :Dzimno u mnie i pochmurnie lada moment zacznie zabami ciepac :(
    Greciu kalendarzyk cudowny oby mi sie udalo wszystko zgarnac :p

    Dziekuje za dobre wiesci :inlove::inlove::inlove:
    A wyluzuj i nie zwracaj uwagi na Pelagie ,Gienie czy Melanie niech sobie beda tylko lacine ubierz w "piekne"slowka i tez zrozumiemy a bedzie weselej i bezpieczniej :inlove::inlove::inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 23 października 2015
    olenkabe1 i marzena5275 lubią to.
  20. ostrzegacz

    ostrzegacz Weteran forum

    Ale to był klasyczny cytat z Cycerona, sentencja, nie jakieś tam wulgaryzmy.:(
    Naruszenie punktu 2.2 Regulaminu.
    Kochanowskiego wierszy po łacinie też nie zacytujesz, naruszysz ornung - prządek.
     
    Ostatnie edytowanie: 23 października 2015