Świetlica Koła Gospodyń Wiejskich przy Remizie Straży Pożarnej

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika .Farmeria., 16 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    miłego dnia bywalcom świetlicy:D
    moje Ts-y obrodziły w xxl ale nie dały żadnych nowości...
     
  2. ostrzegacz

    ostrzegacz Weteran forum

    Dzisiaj jestem w remizie trochę spóźniony ale, trzy poziomy na BAHAM'ie i jeden na farmie wymagały trochę czasu.
    Napomknę, że bez pomocy 'feniks1414', nie udałoby mi się to.
    Chcę Jej za to serdecznie podziękować.:inlove:
    [​IMG]
    Z Ts-ó jestem średnio niezadowolony. Najgorszy brak jałowca, tak u mnie jak i na targu.
    Ale słonko przez chmurki prześwieca, więc to będzie dobry dzień.:D

    Czego Wam i sobie życzę.8)
     
    Ostatnie edytowanie: 19 października 2015
  3. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    No i mamy poradnik.

    No i skąd ja mam Bidulka natrzaskać 20 Białych Krów, jak u mnie na polach same Fioletowe, dające towar do Smakołyków z Alpejskiego Mleka, no skąd ?
     
  4. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    W domki uciech powkładaj zwykłe xD:cry: troche Ci zburzą kolorystykę na farmie :p
    Kończę, ostatni domek uciech i finito!!!
    U mnie na targu szarość widzęo_O
     
  5. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom Sąsiadkową :)

    To może od początku, jakie masz wyniki Tsów, bo miałaś napisać i cię wcięło :)

    Z Krówkami chyba poczekam na BB, jak oczywiście będzie :)
     
  6. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    No masz,zapomniałamo_OKupiłam około 37 sadzonek i szczerze sie przyznaję oczywiście bez bicia,że tylnej części mi nie urwało
    Kupiłam tylko na Bahamę i wysyp karamboli XXL :cry:,ale biorąc bilans strat i zysków jednak zyski jakieś są;)Jakaś goja, acai ,pitomba w wersji rozszerzonej ,baobab ,achach chociaż ta po jutrzejszym evencie będzie funta kłaków warta jeden grapefruit i tyle
    Nie mam nektarynki:cry::cry::cry:
    Na BB chyba nie ma co liczyć,ponieważ niedawno było,ale przy p.V wszystko może się zdarzyć;)
     
  7. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Znaczy Bogatemu dołożyło jeszcze goje, pitombę i acai w wersji rozszerzonej, a Bidnemu najwyższe jakie dało to Moringa XXL, no nima sprawiedliwości na tym świecie :(

    Na pocieszenie dostałem dwa Grapefluity, i dwie Achachy nic nie warte :)
     
  8. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    jakis czas temu jak był event hodowlany to dali 2 razy BB, moze i teraz dadzą chociaż raz ;)
     
  9. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    A nie słyszałeś,że bogatemu diabeł dzieci kołysze??:D;)
    Mnie z tych "nic niewartych"wpadło jeszcze liczi,kaki,ostrokrzew i dumnie stoją na polu.Ja z tych co nie gardzą niczym chociaż na widok orzesznicy ,karamboli dostaję gęsiej skórki;)
     
  10. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam Wszystkich w Pięknej Świetlicy......:p:) Ale tu milutko.....
    No nie wiedziałam , że Krzysiaczek mnie tu zagoni .....haha!!!!
    Baardzo dziękuję Ci za podziękowania i słodkości......
    Proszę Wszystkich o skosztowanie czekoladowych....wielosmakowych....specjałów.....:)
    Jak zabraknie .....to Krzysiek na pewno dorzuci........:D
    Nie była ta pomoc znowu aż taka wielka......:p najważniejsze , że nie zniechęciłeś się i grasz dalej.
    Teraz szykować się trzeba do dożynek.....
    Pewnie Wszyscy Świetliczanie będą brać udział !!!!!:p:)Jak tam przygotowania ??????
    Krzysiek ! Namawiaj Wszystkich !
    Pozdrówka !!!!!!
     
  11. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    jak tak wszyscy dadzą się namówić, to ilości będą większe potrzebne:(
    ale zabawa i tak będzie przednia:D
     
  12. ostrzegacz

    ostrzegacz Weteran forum

    Coś tam jeszcze wyściubię, ale mi się już wąż w kieszeni odzywa.;)

    [​IMG]

    Galicyjskie geny, po Mamusi, się buntują>:(
     
  13. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Krzysiu - Dzięki !!!!!!......obrazek wielki ......czekoladek mało........:oops:;):p.....haha!!!!

    Mater-masz rację .....że większe ilości....., tyle , że więcej Polaków mogłoby wypchnąć zagranicznych.....
    i tak np. 500 Polaków na liście......:p.......mi się podoba......:);).

    A jak robicie te białe krowy do eventu ???? Zdzieracie łaty ....czy malujecie rude ????xDxD
     
  14. ostrzegacz

    ostrzegacz Weteran forum

    Wody utlenionej narobiłem i tlenię. :p Już 3 zblondyniłem.8)
     
    Ostatnie edytowanie: 20 października 2015
  15. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Mam nadzieję , że nie byki ogniste.....:D

    Widzicie jaka kultura ze mnie jedna ???? Nawet się Wam nie przedstawiłam....:p
    I o warunki pobytu w kole nie zapytałam......
    Czy przewodniczący może jakieś formularze rozdaje czy cóś ? Bo nie wiem jak się zapisać ?:D
    Jakby ktoś mnie nie znał i nie widział.....to Dorota jestem......:p Mi też jest bardzo miło.....:pxD
     
    Ostatnie edytowanie: 19 października 2015
  16. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Witam Cię serdecznie :)
    Miło,że dołączyłaś do nas :)
    ..i proszę częstuj się kawusią :)

    [​IMG]
    ..a ja Greta jestem :)
     
  17. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom Porannie w Świetlicy przy Remizie

    Mi też jest bardzo miło, Andrzejek jezdem :)

    Nie trza się zapisywać, trza zagościć i jak nikt kijem nie pogoni, to znaczy że odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu, zresztą mamy tu takie swoje skuteczne pole siłowe, żaden gad się nie prześlizgnie :)


    Witam Serdecznie a ja Andrzejek jezdem :)

    O ile nowych gości, a Farmerka to z tych wesołych czy smutnych ? bo ta mina na dole to nie za wesoła ?
     
  18. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    dzien doberek wszystkim.
    za oknem tak pochmurno że aż wstawać sie nie chcialo i dopiero co się ogarnęłam :p
    farma kusi żeby ją zebrac to co już gotowe, a tu trzeba czekać. tylko bahame zrobilam - zebralam trawe cytrynowa i posialam znowu wiec kolo 15 powinno byc gotowe ;)
    budze sie rano kurka wodna i nie moge zasnac.....siadam do laptopa wtedy, obrabiam szybko co jest i klade sie dalej spac :p
     
  19. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Mam pytanie, kto z Was kupuje białe krowy po prawie 400 tys SG..to musi być prawdziwy bogacz :) Podglądam targ a te krowy schodzą jak świeże bułeczki..czy czarna dziura ich wciąga czy co...
     
  20. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    U mnie na targu też jest ta dziura :) Gdyby nie to, że mam chwilowo za mało białych, to bym sprzedawała :)