Świetlica Koła Gospodyń Wiejskich przy Remizie Straży Pożarnej

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika .Farmeria., 16 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..jak to nie masz różowych okularów? :p
    ..to proszę, są Twoje...teraz nawet zwykłe zagrody będziesz widział w różowym kolorze.. :p

    [​IMG]
    ..ale my ciągle mu coś kupujemy a On nam nawet porządnej kawy nie postawił na zebraniu Koła Gospodyń Wiejskich :)
     
  2. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    Święta racja :D
     
  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Widzę,że Wszystkie gosposie poszły doić krowy....no ale czy można taką mućkę zostawić bez dojenia? xD

    [​IMG]


    Miłego dnia :)

    Z okazji Dnia Chłopaka naszemu Przewodniczącemu i innym młodym chłopcom,którzy nas tu odwiedzają Wszystkiego Naj..
    a tu prezenty..

    [​IMG]

    [​IMG]
    ..żeby się nasi chłopcy trochę rozerwali.. :p
     
    Ostatnie edytowanie: 30 września 2015
  4. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    [​IMG] To pod kolor niech już będzie. :p:pxD
     
  5. ross2

    ross2 Komandor forum

    Witam serdecznie:D
    Czy to aby na pewno jest mucka a nie jej chlopak (taki zniewiescialy)bo ona jakas taka !na dwoje babka wrozyla":D:cry::D
    ale jak sie maja rozrywac to po g&t nichaj jeszcze troszke zabawy zaznaja z balonikiem :D
     
    Ostatnie edytowanie: 30 września 2015
  6. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Masz rację z tego będzie uradowany i rozerwie się na strzępy..hahah

    Ja tam nie bardzo znam się na takich obżartych krowach ale to nie może być byk..byk ma inne rogi..chyba,że to kastrat i tak zniewieściał :p xDxD:cry:xD
     
  7. ross2

    ross2 Komandor forum

    Greciu to takie niewiadomoco jak te nasze kukulki :D:cry::Dbo krowie jednak widac by bylo wymie xD:cry:xDchociaz z drugiej strony to taka jest obzarta ze to moze juz choroba lustrzana :D:cry::D
    a powiedz mi czego Ty szukasz na g&t:D
     
  8. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Ja uwielbiam balon i jak tam wlezę to ciężko mnie wyciągnąć..i wyczajam tam super okazje, które sporadycznie się trafiają..a jak balon odlatuje to strasznie mi smutno...normalnie jestem jak małe dziecko..no ale na starość ludzie dziecinnieją , jestem tego dowodem ..hahah..nie mam szczególnych potrzeb ale lubię takie szperanie za okazjami..
    ..a Ty Różyczko czego będziesz szukała?
     
  9. ross2

    ross2 Komandor forum

    Greciu to masz tak jak ja :Duwielbiam w nim szperac :inlove::cry::inlove:i tez mi smutno jak odlatuje :cry::(a ja na tej farmie bede szukala okazji moze cos wylapie z dobrego kolorku :inlove:
     
  10. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Udzielił Ci się róż od Przewodniczącego ?:)
    Z warsztatami u mnie trudniej ale np . jakiej szukasz zagrody?..pisz śmiało..
     
  11. ross2

    ross2 Komandor forum

    nie napisze bo to drogie gifty sa a w baloniku mozna cos wyszperac :Dmnie sie nie spieszy i zawsze moge czekac na nastepne G&TxDpowiem Ci ze jak dali neonowe zagrody to doszlam do wniosku ze juz ladniejsze sa rozowe ,nie dawaja tak po oczach xD:DxDa w dodatku zamiast 3 -stawiasz jedna z dobrymi PD;)
     
  12. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Mam tylko po jednej neonowej ale powiem szczerze,że mi się podobają i bardzo bym chciała żeby wprowadzili stopniowo i inne neony..
     
  13. ross2

    ross2 Komandor forum

    Moze masz racje ze sa ladne ale u mnie jeszcze stoja w pasku bo na razie na Polanie wsrod drzew stoja zolwiki,zimorodek i dzibaki do misji ;)neony sa najbardziej ekonomiczne no i szybciej sie wybuduje neonowa zagrode niz rozowa ;)no i musze sie zastanowic na co postawic ;)
     
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Koniecznie szukaj neonów w balonie bo kiedyś mogą się przydać..
    Zauważyłam,ze wołają w eventach coraz więcej zwierzaków..a nie ma kiedy ich wyprodukować..na targu też coraz droższe...możę być w końcu tak,ze zabraknie i będzie mus samemu hodować..
     
  15. ross2

    ross2 Komandor forum

    masz calkowita racje :Dtez to zauwazylam i coraz wiecej tych zwierzat wolaja wiec musowo po zagrodzie trzeba stawiac i na hodowle przeznaczyc jedna lake ;)to bede szukala neonow ,dziekuje za rade :inlove:
     
  16. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom Wieczorowo Miłe Panie w Świetlicy Gospodyń Wiejskich :)

    Dopiero żem wrócił z ciężkiej orki, proszę mnie tu nie paranojować tylko szykować Dynksy na prezenty dla mnie, GT lada momęcik :)
     
  17. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Wszystkiego dobrego prezesie z okazji dnia chłopaka;)
    A no G&T za pasem, to trzeba żółte zagrody na różowo malowac:):p
     
  18. ross2

    ross2 Komandor forum

    Wszyscy jestesmy gotowi tylko Listy dokladnej nie ma bo nasza ekipa daleko w polu;)tak co chwileczke cos ktos poprawi ale oficjalnego ogloszenia nie ma ze zawalili :p
     
  19. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Dzięki wszystkim za Miłe Życzenia :)

    A czego wy szukata podczas tego GT ? bo czego ja to żeśta wieta :)
     
  20. ross2

    ross2 Komandor forum

    licze na szczescie w balonie i to wszystko :inlove:
     
    Atomcia, toDzasta oraz .Farmeria. lubią to.