Świetlica Koła Gospodyń Wiejskich przy Remizie Straży Pożarnej

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika .Farmeria., 16 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Prezentów z Gt nie wkłada się do pociągu, trza trzymać na polu i radować się z każdej dobroci która z nich wylezie :)

    Zbieram się do nocnej orki, do Jutra :)
     
  2. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    xDxDxDxD ani mi się waż bo Ci kurników nawysyłam :p
     
  3. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom Miłe Farmerki w Kole Gospodyń Wiejskich :)

    Co wy się wstydzita przychodzić do świetlicy jak mnie nima ? :) wiem że jestem bardzo Atrakcyjny, ale same też możeta się bawić w czasie gdy w związku z Bidą tyram u Miastowych :)

    Różowych Kurników mi nawysyłasz :) mogą ostatecznie być, ale dokoptuj do nich pare różowych fabryk :) a ja ci za to takie wyśle Pomarańcze że zaniemówisz z wrażenia :)
     
  4. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    Taaaa różowe Ci się marzą :D zwykłych Ci nawysyłam
     
  5. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    Sołtysie wszyscy pewnie szykują prezenty dla Ciebie:D stąd ta cisza;)
     
  6. ross2

    ross2 Komandor forum

    Ja juz mialam multum prezentow przygotowanych dla Soltysa a on tu mowi ze zoltych nie chce xD:cry:xDno i jestem w kropce bo to co On chce to ja nie mam xDno i co teraz mam zrobic xDSoltys a moze wyluzuj z tymi rozowosciami i cos innego zbieraj a rozowosci rozdaj biedniejszym :D:cry::D
     
  7. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Witajcie Kumy i Ty zapracowany Kumie w świetlicy ... xD
    Widzę,że szykują się dobre prezenty dla naszego Przewodniczącego...ja bym mu dołożyła jeszcze parę jajcarni kurzych bo wiem,że u niego ciągle jaj brakuje..wszystkie na kolacje zjada co mu te dwie stare kury wyprodukują.. :p xD
     
  8. ross2

    ross2 Komandor forum

    Grecia a szczerze radzisz ,przyjmie bo ja ich troche mam to moze tym go uszczesliwic mozna xD:music::cry::music:xD
     
  9. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Koniecznie trzeba pomóc Biednej Bidulce..nie wiem w sumie co się stało z kurami , czy sprzedał, czy same uciekły czy je najzwyczajniej zjadł..hahah
     
  10. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Ale mnie rozbawiłaś :) ty z twoją Zarąbistą Fantazją zwykłe mi wyślesz :) no rechocze się do tej pory :)

    Mom taką skrytą nadzieję, powiadam tak będąc nadzwyczaj jak zwykle skromnym :)

    Od Biedy, znaczy mojej Biedy, przyjmę też z lekką dozą rozczarowania, najnowsze XXL z Bahamy :)

    Jajek w stodole 52 000, starczy do końca roku, wię dzięki za dobre chęci :)

    Dbam o Linię więc mało jadam, dzisiaj nie jadłem jeszcze śniadania bo nima czasu, ale zjem :)
     
  11. ross2

    ross2 Komandor forum

    az poszlam sprawdzic do paska i mam 2 zolte fabryki jajec to jak je Soltys chce to podaruje mu xD:cry:xD
    Andrzejku najnowsze XXL mam ja Ci z ostatniego evenciku ,az 2x banan XXL i nawet jeszcze sloneczka nie widzialy bo w pasku sie kisza xD:cry:xDto moze na nie jestes chetny xD:music:xDa co podziele sie z Toba Bidnym Bidulka :D
     
    Ostatnie edytowanie: 29 września 2015
  12. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Skąd Ty tyle jajek wytrzasnął, jak ostatnio podglądałam(przez płot) w kurniku tylko 2 leżały a obok stały dwie stare kury.. xD
    Nie chcesz warsztatów jajcarskich to coś innego Ci obmyślimy.. :p
     
  13. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Dzięki wielkie :) ja też podzilę się z ogromną chęcią swoją Bidą, i pewnie znajdzie się coś dla ciebie w najmodniejszym kolorze we naszej Wiosce :)

    No nimam pojęcia skąd mam tyle Jaj, do tej pory też też myślałem żem mam dwa, a tu takie miłe zaskoczenie :)

    Zadałem dzisiaj w eventowym pytanie Modowi o aktualną Listę ale jak na razie nima odpowiedzi :(
     
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..hahahahaha to co z Ciebie za farmer jak nie Wiesz co masz w stodole i gdzie indziej..znaczy w kurniku :p
    ..mam jedną stara krowinę, która ciągle mi się gubi..nawet z pastwiska ciężko jej do obory trafić...może by Ci ją dać..masz dobre ogrodzenie to nie odejdzie daleko od domu....zaopiekujesz się nią? xD:cry:xD
     
  15. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    No masz całkowitą rację, sam się sobie dziwie skąd mam tyle jaj, codziennie zaglądam w koszyczek i zawsze miałem dwie sztuki, ale 52 000 to jest Fascynujące :)

    A ta krówka do zaopiekowania się to Różowa ?
     
  16. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Czy Ty nie masz przypadkiem różowych okularów?..bo wszędzie tylko róż widzisz..hahah

    ..to nie ta krowa...moja jest normalna, łaciata a nie jakaś pastowana na różowo.. xDxD
     
  17. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Nimam tych okólarów bo jeszcze żem się nie dorobił :)

    Znaczy Krówka Niespodzianka :) miałem kiedyś takie ale to były cukierki :)

    Jak nie dadzą GT na cały weekend to cienko to widzę bom prawie całe GT będe tyrał :(
     
  18. ross2

    ross2 Komandor forum

    Jak nie odblokuja wiecej dynksow to niewiele stracisz wiec spokojnie mozesz popracowac na szyneczke do tego chlebusia ktorym Cie kaczuchy karmia :inlove::D:inlove:
     
  19. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Nima innego wyjścia jak czekać na aktualną listę, mom nadzieję na odblokowanie nowych XXL z wyspy, jutro cały dzień oram więc myślę że wieczorem powinna już być aktualna :)

    Kaczuchy nie potrzebują skrzyneczki na chlebek bo same mają mało, a mimo to w razie potrzeby dzielą się :) ale za to dobrze wiedzą że jak tylko ukręce troche kiełbasy to zaraz robie wspólnego grila i dobrze się razem bawimy :)
     
  20. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    :D Greciu wiesz jak to się nazywa - ta paranoja różu ? syndrom kolorów ;)
    :) jakiś detoks mu trzeba zafundować :D