Świetlica Koła Gospodyń Wiejskich przy Remizie Straży Pożarnej

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika .Farmeria., 16 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ross2

    ross2 Komandor forum

    Ja najladniejsze liny zlowilam wlasnie na Gamrocie skoro swit ale ciezko sie je wyrywa :inlove:Zawsze jak jade na ryby a "sasiedzi "mnie nie znaja to wiesz jakie maja juz na poczatku uzywanie ,a jeszcze jak mi pierwsze zarzucanie nie wyjdzie to rechot ze hej xD:cry:ale jak posiedza troszke to w miare uplywu czasu reakcje sie zmieniaja (uwielbiam te ich miny wtedy):D:cry::Dprzychodzi czas na moja satysfakcje i co odwazniejszy przychodzi pytac "na co pani lowi":Dskadniki moge podac i podaje bo to widac w wiaderku ale reszta to moja tajemnica a rybka mnie bardzo lubi :pi z wzajemnoscia ;):inlove:;)
     
  2. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Powiadasz że Rybka cię bardzo Lubi :) ta z patelni też ? :)
     
  3. ross2

    ross2 Komandor forum

    to trzymaj sie mocno i pamietaj ze Cie wspieramy :inlove::inlove::inlove:
     
  4. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    Sołtys???? No co Ty obraziłeś się na nas??? już nasza świetlica Ci nie wystarcza???? kto teraz kaczki będzie dokarmiał???i w różowych niewymownych stringach chadzał?? smutno, oj smutno się robi:( wcześniej 1 świetlica starczała dla wszystkich a teraz są 2 o_Oo_Oo_O niby gra w sianie marchewki, a same konflikty się sieją :oops::oops:
     
  5. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    Sołtys pewnie zarobiony, przy niedzieli lansuje się w różu po wioscexD
     
  6. ross2

    ross2 Komandor forum

    Ta z patelni to ja uwielbiam ale ona sie nie opiera :D:cry::music:
    Witam :D
    Ta z patelni to ja lubie :p
    Ciekawe jak wyglada rozowy uniform OSP :D:cry::Di czy Soltys posiada takowy :cry:xD:cry:
     
  7. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    [​IMG]
    może tak?
     
  8. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..a który to nasz Sołtys ? :p


    Anusiu, nie smutaj, będziemy w obu wątkach i w obu świetlicach przesiadywać:)
    Raczej nie z powodu konfliktów są dwa wątki..raczej ot tak..
    Ja to nawet nie widzę konfliktów na forum..bo jak coś ten tego, to zwiewam....na mnie każda najmniejsza sprzeczka działa strasznie,..nie mogę spać i serce boli....taka moja głupiuśka natura..
     
  9. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    no jak to który?najprzystojniejszy:D
     
  10. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    To ten co się zamaskował, znaczy nasunął kask na nos żebyśmy go nie rozpoznali? :p ..ale zapomniał,że my zdolne i po butach go rozpoznałyśmy.. xD
     
  11. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom Wieczorowo Dziewczęta w Świetlicy Gospodyń przy Remizie :)

    Dopiero po całym dniu ciężkiej orki, wróciłem do chałupy :)

    Kaczki to mnie w trudnych chwilach dokarmiają a nie ja je :)

    Jakie konflikty ? w świetlicy przy remizie nic takiego nie widziałem :)


    Tylko ja w OSP posiadam Różowy Uniform, mam też Różowego Węża Strażackiego, ale takie węże to mają wszyscy strażacy :)
     
  12. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Sołtysie, a różowe toi-toiki kupiłeś? Wyszło z nich coś fajnego? :)
     
  13. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    Witam poweekendowo kołowych i zwiedzających :)
    Wypieki własnej roboty do kawusi przyniosłam ;) i biorę się za lekturę bo coś czasu nie było :)
    [​IMG]
     
  14. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom z Rańca Dziewczęta z Koła Gospodyń :)

    Nic nie kupywałem bo jak zwykle z moim szczęściem bym trafił żółte i pomarańczowe ulepszenia a tego mam setki na pasku :)

    To samo jak są drzewne Tsy, jak kupie 50 sztuk to prznajmniej 40 to xl a reszta stare badziewie,, więc nimam dylematu kupywać czy nie kupywać :)
     
  15. ross2

    ross2 Komandor forum

    Hejka:D
    Soltysie jak masz az tyle zoltego kolorku w pasku to juz Ci nie bedziemy dokladac podczas gg, no nie bedziemy az takie :D:music::Dtylko jak i gdzie sie pozbyc tego ustrojstwa jak mlodzi gracze tez nie chca ;)
     
  16. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Czy Wszyscy przygotowani do jutrzejszego eventu?
    Powiem Wam w sekrecie,że jak mój Mąż zobaczył itemy to zapytał..na smoka wskazując..a to dzik?..hahah ..trzeba mu jednak wybaczyć bo słabo widzi..ale ubaw był.. xD

    Teraz to pewnie czas na podwieczorek..podam kawę..

    [​IMG] [​IMG]
     
  17. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    xDxDxDxDxD Greciu weź mu patrzałki załatw ;) mój też tak ma ale do okularów jeszcze się przekonać nie dał, czasami pożyczy sobie moje xD bo gorzej widzi tylko jak jest zmęczony ;)
    aaa ta kawka to z filiżaneczką na wynos? śliczne :)
    :D a do iwentu (nie wiem jak inni) mi tylko roślinek iventowych i wypadajek brakuje 2 dni i po ivencie
     
  18. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witom :)

    Mnie to ślijta wszystkie zbędne Rózowe Fabryki, najlepiej z tych nowszych :)

    A zółtymi i pomarańczowym myślę że trza obrarować nie młodych graczy, tylko starych a Bidnych, takich jak Gretag czy Atomcia, pewnie się Bidulki ucieszą :)
     
  19. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    O jeszcze jak się ucieszą..haha..zwłaszcza,że pomarańczowy to kolor na topie bo jesienny :)..możecie dołożyć pomarańczowe warsztaty :p..a my z Atomcią już będziemy wiedziały jak je wykorzystać gdy przyjedzie fajny pociąg :p
     
  20. ross2

    ross2 Komandor forum

    No masz Ci los :(Pomaranczowy kolor to kolor mojej farmy i tez mam wielkie braki w nimo_Ozoltki mi zbywaja a rozowosci sa w sferze marzen i pozostaje mi cicho siedziec bo skromniutka jeszcze ta moja faremka :D:music::D