Opinie Świat totalnie dzikich zwierząt

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 maja 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Też mnie to interesuje. Może Mod. pomoże tą nieścisłość rozwiązać. Czy w dniach 25-26 maja będzie BB? bo patrząc na ten obrazek takie wnioski można wyciągnąć.
     
    magdusia668, Nutka oraz Anetta41 lubią to.
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Widzę, że odpowiedzi ciągle brak. :(

    Ciekawa jestem, czy to test na naszą spostrzegawczość, czy działanie celowe. -.-
     
  3. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    raczej to drugie :oops: a potem będzie napisane że to grafika przykładowa i nie ma się nią co sugerować -.-
     
  4. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witam
    tak samo jak ja jestem ciekawa odpowiedzi
    na chwilę obecną wstrzymuje się z eventem
     
    magdusia668 i JohnLock lubią to.
  5. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    BB trwa dzisiaj 8h od 14tej.
    Wyprz SP czwartek 14.00 - niedziela 22.00.
    Wypadanie farmarek czwartek 14.00-piątek 14.00 , podczas wyprzy , nie w trakcie BB , cwaniaki.
    Nieoficjalnie , kolejne BB od piątku 18.00 , ewentualnie 14.00 do niedzieli 22.00.

    Do Ekipy , nie dziękujcie 8).

    Z 42 oaz 1 odznaka w gratisie , bez komentarza.

    Bry rozbawione.
     
  6. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Coraz bardziej ta gra staje się grą dla bogatych. No cóż, następny Event hodowlany sobie odpuszczę.
    Farmarek nie będzie a więc pnącza też nie. Trudno, przeżyję.
    Powodzenia tym którzy zdecydują się bawić, super przeskoków życzę.
     
  7. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Czyli albo bb albo talarki?Bardzo mi się to nie podoba.
     
  8. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    mi tak samo >:(

    co do przeskoków największy to: ze zwykłych strusi wyszedł kwiatowy, a ze zwykłych pawi wyszedł karnawałowy. Na 21 wsadów 2 odznaki dodatkowe(ssaki).
     
    Jaszczurka88 i JohnLock lubią to.
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    .vene. grafika pochodzi z testowej wersji gry, a Baby Boom póki co mamy dzisiaj:

    [​IMG]
    Środa 24.05.2017, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa 24.05.2017, godz. 22:00
     
  10. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Ja czekam ze zbiorami.Jeszcze nawinie się łudzę,że bb będzie równo z talarkami.Dużo czasu do końca eventu,zdążę.
     
    magdusia668 i usiamik46 lubią to.
  11. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    albo ja oślepłam, albo niedowidzę, albo ktos nas znów radośnie w balona robi.
    W FAQ czytam jak byk co oddajemy:
    wpłata równowartości x w zwierzętach podstawowych i z hodowli
    gdzie są te z hodowli grzecznie pytam 8)
     
  12. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    U mnie sa wszystkie w jednym worku, wymieszane. Znaczy sie nie ma osobnej zakladki dla hodowlanych.

    To BB to xD:cry:xD:cry: Cos mi sie zdaje, ze ciezka praca na ugorze sie szykuje -.-
     
    Nutka i tereska1108 lubią to.
  13. spikloje

    spikloje Naśladowca mistrzów

    żałuję, że wsadziłam wczoraj zwierzaki do oaz, bo bym wcale nie robiła, nie lubię jak ktoś ze mną pogrywa w taki sposób>:(albo BB albo talarki? a nie można chociaż raz graczom dać coś fajnego w gratisie?no widać nie, niech płacą i płaczą, ważne żeby kasa się zgadzała...w takim razie czekam do jutra na talarki i zrobię te pingwiny skoro już ptaki w oazach i tak siedzą. A tymczasem idę do ogródka się opalać skoro lato przyszło do uk, farmy nie zbieram, strajkuję(wiem że i tak to nikogo na górze nie obchodzi:p)
     
    magdusia668, Nutka oraz widlobrody lubią to.
  14. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Mariolka , niegrzecznie pytasz , piszę do PT.
    Pomyłeczki się zdarzająxD.

    Z kolejnych 30 klonów 3 w prezencie , duuużo lepiej:p.
     
  15. .vene.

    .vene. Młodszy ekspert

    Tyle to wszyscy potrafią przeczytać. Skoro nie ma możliwości, aby osiągnąć wynik pokazany w oficjalnych ogłoszeniach to jest to celowe wprowadzanie w błąd graczy i należy czym prędzej to poprawić. Testowa wersja czy nie testowa, a ogłoszenie oficjalne. Jeszcze z tekstem: wychodząc na przeciw graczom... Żenada. BP potestowało wersję jakby to wypadały talarki z BB i doszło do wniosku, że za dużo by dał i za mało zarobił....
     
  16. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Dylemat jest, klonować podczas BB czy klonować podczas farmarek?
    I to kusi i tamto kusi.
    Podpowiedzcie troszkę co byście wybrali mili bracia i siostry.
     
    Anetta41 lubi to.
  17. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Doprecyzuj pytanie, no bo jak oddajesz, to są wszystkie razem, ale chyba nie o to Ci chodzi?
     
    Nutka lubi to.
  18. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    nic nie było, zawsze była oddzielna zakładka, teraz kończyły się na zwykłych, jak juz mi się udało w końcu przelogować, tez są w jednym worze
    BB nie warto nawet komentować, tym razem na mnie nie zarobią, o ile kiedykolwiek jeszcze, dno absolutne8)
     
  19. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Event prawie skończony, jakbym nie zapomniała na 20 wsadów dać perfumy to było po -.- na tyle zużytej SP tylko jeden paw dżoker w bobrach dwa kapeluszniki w kameleonach żadnych przeskoków... tak złych wyników jeszcze nie miałam :(
     
    Nutka i usiamik46 lubią to.
  20. -toja_71-

    -toja_71- Moguł forum

    U mnie skrzętnie wymieszane. Zebrałam oazy i jestem zdegustowana, ani mi to nie wyglądało na BB, ani na ładny zbiór... ani przeskoków, ani dodatkowych kotylionów. Robię tylko ssaki i ptaki do podstawy i jestem po SP (nie kupię, żeby robić cokolwiek dalej, aż takiego wielkiego Miecia nie mam)
     
    Nutka lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.