Opinie Świat totalnie dzikich zwierząt

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 maja 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Ciapciak1703

    Ciapciak1703 Ekspert forum

    [ciach] już rano się zaczęło, poszły strusie, psiaki i kameleony, jak mnie najdzie wena to skuszę się na pingwiny i tiki (taki) i zrobię ptaki, reszta tylko do czwartego zadania, aż tak mnie te nowości nie kuszą. Paszy jakieś 300 sztuk, więc nie poszaleje, ale oczywiście regulaminowo wypstrykam do cna. ;)

    Nieodpowiednie na nasze forum słowo usunęłam,

    SMOD_Atena
     
    Nutka lubi to.
  2. ania5757

    ania5757 Baron forum

    male co -nieco mam w oazach
    teraz doczytalam o dodatkowych farmeramkach-jurto
    jak potrzymam zwierza w oazach do jutra-nie przepadnie????????????
     
  3. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Miecio jak Miecio,ale co z Przydasiem???o_OMiecio z Przydasiem w jednej kołysce nie ma szans xD:cry:

    Wakacje za pasem,co się dziwisz??:eek:każdemu się urlop marzy:music:
    Idę pchać delikatnie w tą śliczną oazę.8)
    Jakieś przeskoki???:music: to było dawno i nieprawda :cry:
     
  4. pimp-ek

    pimp-ek Forumowy żółtodziób

    ale jutro nie ma BB - więc farmerki nie przepadną , ale podwójnych zwierząt chyba nie będzie . Ja tak myślę , ale może sie mylę i oby :)
     
  5. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Przydaś będzie za napęd robił, w koncu ktos nas bujać musi, nie? :pxD
    czekam na 14 tupiąc delikatnie z ciekawości nóżkami, u mnie ostatnimi czasy nedznie raczej było, więc może to ten jeden raz i same cuda skakać będą? w sumie jak pomyślą i przeskoki będa zacne, to i ludki papu kupią, a jak nie, to wczasy będą, ale pod gruszą :p
     
  6. ania5757

    ania5757 Baron forum

    tak masz racje
    ale czy zwierzyna w oazach po 24 godz nie przepadnie?
     
  7. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    nie, ona tam moze siedziec i do Gwiazdki ;)
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Spokojnie możesz zostawić zwierzęta w oazie, nie przepadną. Możesz zebrać w dowolnej chwili, tyle tylko, że poza Baby Boom nie będzie dodatkowych zwierzątek.
     
    magdusia668 i ania5757 lubią to.
  9. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Kolejny super event przed nami, już nie mogę doczekać się do 14-ej. Super, bo potrzeba dużooo . . . super paszy. Nie mam jej na tyle ale gdybym chciała mogłabym mieć :p:)
    Tak jak większość zrobię tylko do pingwinów.
    Powiem Wam, że jestem bardzo zadowolona z ostatnich propozycji BP. Przyjęłam nareszcie postawę pionową, ta ze zgiętym karkiem już mi nie odpowiada. No i coś jakby wzrok mi się poprawił:)
     
  10. ania5757

    ania5757 Baron forum

    dziekuje za odpowiedzi
    tak przypuszczalam ale wolalam sie upewnic
    udanej hodowli-zycze
    ja poczekam do jutra-chyba
     
  11. .vene.

    .vene. Młodszy ekspert

    W terminie 25 - 26 maja 2017 z każdej hodowli w oazie miłości otrzymacie poza kolorowymi zwierzętami, również 1 farmarkę.

    [​IMG]

    Proszę moderatora albo jakąś kompetentną zorientowaną osobę o odpowiedź:
    Kiedy będzie możliwe osiągnięcie takiego obrazka jak przedstawiony w oficjalnych informacjach, czyli: będą wypadały zwięrzęta jak w BB i farmarki. Jeśli to błędny rysunek, bo jest to niemożliwe, to proszę go poprawić, aby nie wprowadzać w błąd graczy.
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL


    Ciapciak1703 post, który usunąłeś po mojej edycji przywróciłam a w związku z tym, że złamałeś Regulamin forum w punkcie:
    Otrzymujesz punkty karne i blokadę konta na forum.

    Dubel posta usunęłam.
     
  13. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Fiu , fiu ale się wycwanili...-.--.-Dziś BB a jutro farmerki.-.-.coraz ciekawiej się robi.o_O.nie zemną takie numery.xDxD.Kurczaki wszak całej renciy nie wydam na SP..bo za co leki kupie..ha ..:oops::oops:
    Chyba odpuszczę ten hodowlany...ostatni odpuściłam i niebo na głowę mi nie spadło...to i teraz nie spadnie..a SP się przyda ..poleży dojrzeje i może się rozmnoży..xDxD
     
  14. Jaszczurka88

    Jaszczurka88 Aktywny autor

    Oj tak, Miecio to bardzo niebezpieczny zawodnik :D a jak się jeszcze do pakietu dorzuci Przydasia... xDxDxD
     
  15. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    Ja posadziłem długo rosnące rośliny zanim poradnik się pojawił by wypadajki były a tu pasza potrzebna haha :D
     
  16. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Skąd macie takie info? Szukam i szukam i znaleźć nie mogę.
     
    magdusia668 lubi to.
  17. ruda7

    ruda7 Czeladnik forum

    z oficjalnych ogłoszeń.
     
    magdusia668 lubi to.
  18. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    i są dylematy.....zebrać zwierzaki na BB czy zgarnąć farmarki
     
  19. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzięki, jakos nie przyszło mi do głowy żeby tam poszukać:p
     
  20. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    takie foto specjalnie dane :) zobacz ile zwierząt, odznaki i farmarki :inlove: chodzi o to żeby nas nakręcić. W rzeczywistości dostaniesz: jedną odznakę, jednego zwierzaka i jedną farmarkę.
     
    agni33, magdusia668 oraz JohnLock lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.