Opinie Świat totalnie dzikich zwierząt

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 maja 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    Czyli nie jestem osamotniona;)
     
    ania5757 lubi to.
  2. ania5757

    ania5757 Baron forum

    niestety jest nas wiecej zniecheconych i wkurzonych
    ale podobno
    nigdy nie jest tak zle zeby nie moglo byc gorzej
    az strach sie bac nowych eventow
     
    -małgoś-, asia1106 oraz hlnrys lubią to.
  3. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    Czytałam skargi innych ,modzi twierdzą ,że w BP jest ok ,czyśccie ciasteczka i takie tam bla bla bla:mad:
     
    -małgoś- lubi to.
  4. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja evencik skończyłam w całości. super papu mialam kupic ale zgarnelam prawie 200 w misji, glownie tych z magazynami :p
     
  5. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Zrobiłam event w całości. Wprawdzie planowałam zgarnąć tylko podstawową wersję nowych zagród, ale doszłam do wniosku, że skoro już tyle tej SP wypaćkałam, to równie dobrze mogę wypaćkać jeszcze trochę i zrobić całość. Na starcie miałam 1004 szt. SP, zostało 470, do kolejnego eventu coś się nazbiera (Królowa?:inlove:). Wrażenia? Pierwsze krótkie BB i piątek - tragedia. +1 poziom, bardzo sporadycznie +2, równie sporadycznie podwójne odznaki. W sobotę coś się odczarowało i BB wyglądało jak BB, słabe ale BB. I odznaki dość często zaczęły wypadać. Przynajmniej robienie eventu przestało być torturą8) Dziś wystawiłam TS-y i mam pierwsze bizony:inlove: i perską albicję jedwabną. I to największy pozytyw:)
     
  6. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja miała mnie tykać klonowania, ale skusiłam się na pingwiny. Zrobiłam też część ssaków,
    nie wiem po co, bo nie mam ani jednej zagrody kangurów. Gadów nie ruszyłam z
    prozaicznego powodu - brak zwierzaków. Przeskoków w klonowaniu nie było, tylko +1 w
    porywach +2.Nie cierpię tego typu eventów, za 4 zwykłe dostaję jednego o poziom wyżej,
    a przy BB dwa. To żaden interes. Żadnej misji w spółdzielni nie ruszyłam jak do tej pory
    z powodu braku klonów. Tak więc wzbogaciłam się o Pingwiny i Aksalotli- które dostałam z ev. Ts-ów.
     
  7. LUCERITO11

    LUCERITO11 Koneser forum

    Na początku gdy zobaczyłam ile SP potrzeba a ile ja mam w magazynie to pomyślałam że nie za wiele zdziałam :/ Jednak z misji w spółdzielni udało mi się zdobyć jej sporo i tak na dzień dzisiejszy-ptaki mam zrobione 7/8(więcej nie robię),ssaki 5/8 zamierzam jeszcze zrobić tylko 6 i 7 a gady tylko zrobię dwa bo nie mam za wiele kameleonów.Ogólnie to jestem zadowolona ze swoich wyników bo bywało gorzej.
     
    oset53, pretorianka oraz Nutka lubią to.
  8. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Pierwszy ewent hodowlany który tak bardzo mnie zniechęcił.
    Co chciałem to mam za więcej podziękuję.
    Ten miesiąc to była chyba jakaś kulminacja ewentowo-zyskowa dla BP.
    Jak nie SN to SP, takie ilości jakie trzeba było wykorzystać do ukończenia to zbyt wiele dla wielu osób.
    Jeśli przyszłe ewenty będą się opierać na tej tendencji wzrostowej (w tym przypadku ilość SP) to ja podziękuję i nie będę ich tykał,
    zamiast czerpać przyjemność z gry to mam się coraz częściej irytować?
    Skok na pieniążki, rozumiem, ale z umiarem bo to zaraz przeobrazi się w wielką pijawkę (proponuję wprowadzić do gry - będzie to odzwierciedleniem BP) xD
     
  9. krakra

    krakra Forumowy żółtodziób

    Ze zdobytych 4 TS-ów dostałem
    4 x papugi ++ No masakra jakaś :(
     
    asia1106 lubi to.
  10. Emi37

    Emi37 Aktywny autor

    witam czytam wątek i widzę tyle narzekania powiem szczerze ja nie wydaję pieniędzy na nic oprócz turbo młyna może nie robię postępów tak szybko jak niektórzy dużo rzeczy jeszcze nie mam ale jakoś daję sobie radę z eventami ,ten event też zrobiłam tyle ile chciałam a więc 8/8 7/8 6/8 i to mi wystarczy pozdrawiam serdecznie
     
    malgorzata1960 lubi to.
  11. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Zadania zrobione:7/8, 7/8, 7/8, paszę "wydarłam" skąd się dało, firmę też musiałam wesprzeć. Tajemniczości nie warte wspomnienia. Nie robiłam poprzedniego eventu i żyję,
    chyba trochę zwolnię... :)
    Pozdrawiam Wszystkich :)
     
  12. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    no ale to raczej normalne, że z 4 zwierzaków dostaje się poziom wyżej a przy BB dwa....czasem moze byc jakies inne wyższze, ale głównie tak powinno być ze jest o poziom wyższe, a drugie jest losowe, moze byc takie same, moze byc wyzsze albo tez nizsze
     
  13. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Może i normalne,jak dla mnie to niezbyt. Nie widzę sensu żeby do otrzymania
    jednego klona wstawiać do oazy aż 4 zwierzaki. Dla mnie nie normalny jest
    trójkącik a co dopiero czworokąt-.-;):p
     
    tereska1108 lubi to.
  14. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    takie są zasady gry, tak wymyślili twórcy
     
  15. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Dziękujemy za Wasze opinie, wątek zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.