Opinie Świat totalnie dzikich zwierząt

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 maja 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Ale ja ich usilnie nie bronię tylko nie widzę ich winy w tym wszystkim
    A jeśli chodzi o to co piszesz czyli newsy - jak już gdzieś w którymś wątku pisałam właśnie to możesz jest słowem kluczowym - możesz czyli dostaniesz lub nie dostaniesz i możesz nie oznacza że na pewno
    Możesz dostać w każdym a możesz nie dostać
    Jak doszukam się tej swojej rozpiski to dokleję
    Znalazłam:
    Hmmmm ..... a wiecie ja mam wrażenie, że to było nasze pobożne życzenie z tą farmarką z każdej hodowli i tłumaczowi to nobla BB powinno dać....
    Poczytajcie dokładnie - kluczem jest słowo możecie a niestety nie jest to jednoznaczne z musicie/na pewno otrzymacie/ będzie 100% wypadalność - możecie dostać...ale możecie nie dostać,

    Tam nie ma z każdej hodowli otrzymacie farmarkę jest z hodowli możecie otrzymać (...)również 1 farmarkę."

    Tak więc po dokładnym doczytaniu bez nadinterpretacji i naiwnego mojego myślenia, że tym razem to fajnie....na chłodno stwierdzam, że w tym miejscu nie mam się czego czepić- napisane dobrze-zinterpretowane przeze mnie....tak jak chciałabym by było :)
     
    marzena5275 lubi to.
  2. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    oho pierwszy raz taką ciszę widzę... chyba farmerzy jeszcze leżą pod jabłonką i wdychają świeże powietrze aby ochłonąć...

    no nic to ja event zakończyłam na odpowiednim dla mnie poziomie więc idę nadal odpoczywać przed kolejnymi siewnymi.
     
    agni33 lubi to.
  3. yogi16296

    yogi16296 Wyjątkowy talent

    po co ten ton. ja nie kupuję SP i misji nie mam skończonej z klonami ani 1szt. tak jak pisałem zwykła ciekawość bo wg TWÓRCÓW gry jeżeli włożysz 4 jednakowe zwierzaki to wyjdzie 1 /co najmniej/ o 1 wyższy. i tyle. nie było żadnych podtekstów a marudzić możesz dalej :p bo fajnie się czyta. pozdrawiam.
     
    tigre i Anhedrea lubią to.
  4. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Trochę rozterek było, ale zrobiłam całość. Z uzbieranych farmarek miałam niewątpliwą korzyść 60 + 2 x 20 jednostek S P. Powie ktoś,
    że kosztowna ta super pasza, ale bez farmarek miałabym tylko te nieszczęsne odznaki plus zwierzaka hodowlanego. Wydaje mi się, że grafika przedstawiona jako ilustracja wypadania farmarek nie była żadnym fejkiem. Miałam wrażenie, że BB trwa cały czas . Np z czterech zwykłych krasul otrzymywałam krowę białą plus cztery zwykłe i do tego odznakę, i farmarkę, to trudno abym narzekała. Zwłaszcza, że przedstawiony przeze mnie przykład wysypu zwierzaków nie był jednorazowym incydentem.
    Pozdrawiam.:)
     
  5. olaale

    olaale Okazjonalny autor


    W jednym masz rację... tam nie ma ... z każdej hodowli otrzymacie farmerkę.
    Jest natomiast ... z każdej akcji hodowlanej otrzymasz farmerkę...
    I już na prawdę koniec w tym temacie.
     
    agni33 lubi to.
  6. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Posty nie związane z tematem Eventu usunęłam.
     
  7. -małgoś-

    -małgoś- Stary wyjadacz

    3albinosy, 1 meksykańska dały 1 meksykańską i 2 wrony i tak praktycznie jest ze wszystkimi innymi klonowanymi. Mam w głębokim poważaniu ten event. Kończę na czerwonych pingwinach i dziękuję za ową świetną zabawę.Szkoda już nie SP a mojego czasu.
     
  8. -galonzia-

    -galonzia- Zaawansowany

    zadnych misji ani evencikow nie robie juz od ponad roku wiec czasami nie wiem o czym piszecie ale fajnie sie was czyta pozdrawiam wszystkich cieplutko
     
  9. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Jaka tu cisza, niektórzy potrafią skutecznie ułatwić sobie pracę.

    Event zrobiłam cały podczas małego BB, tajemniczości nie wystawiłam.
     
    Nutka i hlnrys lubią to.
  10. jakleci.magdalena233

    jakleci.magdalena233 Okazjonalny autor

    ukończyłam ptaki i ssaki oraz połowę gadów...starczy. Tylko czemu nie mogę hodować żółwi?? przecież są w tabeli jako gady....nie mam ich w tabeli z wyborem zwierząt :(
     
  11. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Nie ma kolorowych żółwi, więc nie możesz ich hodować, a jedynie oddawać do zadań ewentowych. Możesz jedynie hodować kameleony w grupie gadów.
     
    eliza9070 i kacper_07 lubią to.
  12. ania5757

    ania5757 Baron forum

    tak tu cicho i pusto
    no ale -pewnie wszyscy tak zadowoleni
    ze-szkoda slow
    ja kibelki odkrylam
    a w nich-to co bywa w kibelku
    szybko schowalam do paska
    coby sie zapaszek nie rozchodzil po farmie
    pozdrawiam
     
  13. kasiatj

    kasiatj Czeladnik forum

    witam nie wiem czy tu moge zapytac ? nie moge znalezc garncarni gdzie jej mam szukac -dziekuje jesli mi ktos odpowie
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  15. kasiatj

    kasiatj Czeladnik forum

    dziekuje szukalam ale nie ma
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    A masz odblokowany posąg anakondy w świątyni?
     
  17. kasiatj

    kasiatj Czeladnik forum

    tak mam odblokowane anakondy

    szukalam wszedzie nawet na wyspie skarbow

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 maja 2017
  18. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Ty szukasz na polach czy w pasku z zagrodami?
     
    Marrylan lubi to.
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    To już nie wiem, jak zrobiłaś zadanie z gadami powinnaś mieć w pasku z zagrodami po wejściu na wyspę, ja mam i zwykłą i czerwoną. Jak nie masz to chyba tylko pt zostaje.
     
  20. kasiatj

    kasiatj Czeladnik forum

    zrobilam zwykla i nie ma :(
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.