Opinie Świat totalnie dzikich zwierząt

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 maja 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    No ja się skusiłam bo brakowało troszkę farmarek do magicznego. Ale eventu nie ruszam, bo mam taki kaprys:p
    No miały :oops: dlatego zrobiłam tyle klonowań ile mi brakowało farmarek do magicznego(25) i co?? Jajco:p:wuerg: muszę jeszcze poklonować
    jak zwykle:oops:
    Mnie też zrobiono i chyba wszystkich graczy. >:(
    Ale co tam jeszcze kilka farmarek potrzebuję to dam radę8)
     
    xBabciaEwa lubi to.
  2. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Ja tam nie wytrzymałam i jakoś źle nie wyszło.....mam fuksy tym razem....wczoraj bizonki i to dwa :inlove: plus aksorobal dzisiaj "skoki" bez BB :)
    [​IMG]
     
  3. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Oj tam oj tam ..przecież wiadomo, toż to prosty rachunek żeby zdobyć jedną farmerkę muszę zużyć 2 SP..
    Jeżeli komuś brakuje powiedzmy od 2 do 5 szt farmerek do zakupu czegoś wymarzonego ze sklepu to może zaryzykować..A tak to skórka nie warta wyprawki..To było do przewidzenia jak wczoraj było BB a dziś farmerki , że to nie było pomyślane o nas ale o zysku firmy..
    A przeskoki cóż wszyscy wiemy szczególnie starsi stażem gracze (do których się zaliczam) że to gorzej niż w rosyjskiej ruletce..
    U mnie nigdy zbyt dobrze nie było a teraz to zwykła"" mizeryja"""..ot i cała prawda..Dlatego od dłuższego czasu mimo że bardzo lubiłam mutanty dałam sobie spokój z klonowaniem a szczególnie z kupowaniem SP..Przemyślałam to i doszłam do wniosku iż jak mam płacić za ""NIC""" to dziękuję postoję..Wiem , wiem że Firma musi zarabiać oki , nie widzę w tym nic złego to normalne ale coś za coś...Dlaczego mam kupić SP a w zamian nic nie zyskuje..tylko cofki??? Nawet nie mam na myśli przeskoków tylko np...daje do oazy 4 szt ..mopsy a w zamian dostaje zwykłego psa lub dalmatyńczyka..itp.. to jest zwykłe przegięcie..To dzieje się od dłuższego czasu ..Gram już prawie 7 lat i bardzo lubię swoją farmę....i jak długo będzie istnieć gra zapewne będę grała ,lecz za nim wydam choćby złotówkę to dobrze to przemyśle . Już skończyłam z kupowaniem kota w worku..Dlatego wczoraj zrobiłam w evencie to co uznałam że mi się przyda a resztę zostawiłam , wybrałam mutanty byle jakie ale być może będzie event do którego będą potrzebne..już takie bywały..Farmerki choć by się przydały to jednak za drogi szpas..
    Dobranoc i ciekawych przeskoków życzę..:):):)
     
  4. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Ale tam nie ma czego prostować bo jest dobrze - możesz dostać a nie na pewno dostaniesz... smuteczek :(
     
    alusia-milusia lubi to.
  5. alusia-milusia

    alusia-milusia Stały bywalec

    Dla mnie to oczywiste..mozesz dostac,ale nie musisz,tryb przypuszczajacy..z kazdej hodowli.. czyli.. ptakow,ssakow,plazow itd... co tu jest niezrozumiale8) Czyzby jakas totalna niemoc umyslowa dopadla naszych farmerowxDtudziez moderatorow,ze gesto sie tlumacza8) tylko z czego8)xD
    No chyba ze ja juz nie potrafie czytac ze zrozumieniemo_O co tez moze mi sie zdazyc..:eek:Wystarczy miec zly dzien,szef wredny,pociag sie spoznil,... ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 maja 2017
    tigre lubi to.
  6. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    a czytałaś wcześniej to ogłoszenie?? są wstawione screeny, było napisane jak wół "otrzymasz z każdej", a nie "możesz otrzymać z każdej". Teraz ogłoszenie zostało zmienione. Więc nie ma się co dziwić graczom. Jak napisali, że z każdej to z każdej.
    My umiemy czytać ze zrozumieniem dlatego wyszła taka sytuacja.

    Proszę odszukałam:

    [​IMG]

    widzisz tam słowo możecie??
     
    Ostatnie edytowanie: 26 maja 2017
  7. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Dla jasnosci, w OO skasowali jakze wazne wyrazenie ''z kazdej'' 8), ktore calkowicie zmienia przekaz.
    Nie pierwszy raz gracz sie napalil na bonusa jak szczerbaty na suchary, a dostal pozdrowienia.
    Chyba nadszedl czas przywyknac i nauczyc sie lazic do sasiadow, bo u nas o poprawnie brzmiace newsy ciezko 8)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 maja 2017
  8. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Może mi ktoś przypomnieć czy skrzynki w zadaniach się od razu otwierały,bo nie widzę ich w zakładce a mówiąc prawdę tego nie pamiętam.

    Co do klonowania z farmarkami nie skusiłam się na to,szkoda mi super paszy,te nie rosną na drzewach tak jak SN.
    Dlatego zbieram je jak jest event z sianiem.
    Co do eventu zrobiłam tylko zadanie z pingwinami w całości i pozostałe zadania do skrzynek.Na resztę tzn fabryczek szkoda mi SP,po za tym gdzie ja je postawię,niedługo zabraknie miejsca do siania.Wolę kupować te produkty na rynku
     
  9. martab30004

    martab30004 Czeladnik forum

    Nie do końca rozumiem, jaką szkodę poniosłoby BP, gdyby faktycznie za każdą hodowlę farmer otrzymywał farmarkę? Kupiłby więcej SP i wszystko by się wyrównało (przy założeniu, że jakieś tam dobra wybrałby ze sklepiku). A zadowolony gracz także w przyszłości chętniej by do portfela sięgał. W obecnej sytuacji tylko niesmak pozostanie :(
     
  10. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    Bo to jest właśnie brak myślenia. Ale niech robią tak dalej, a na pewno się wzbogacą xD :cry: xD
     
  11. martab30004

    martab30004 Czeladnik forum

    Na mnie niech raczej nie liczą:) Z reguły kilka razy się zastanawiam, zanim w cokolwiek zainwestuję, a inwestuje tylko w to, co uważam za korzystne. Wczoraj się poważnie zastanawiałam, czy ładować oazy i zbierać farmarki, czy na BB poczekać - dobrze, że się nie pospieszyłam.
    Z pierwotnej ilustracji do eventu można wnioskować, że początkowo zakładano połączenie BB z promocją farmarek (stąd dodatkowe zwierzątka jako wynik hodowli), później ktoś stwierdził, że farmerów nie można rozpieszczać i zrezygnowano z połączenia, ale to jeszcze wydawało się"tfurcom" nadmiernym rozpieszczaniem graczy, więc i ze 100% "wypadalności" farmarek zrezygnowano i pojawiło się to ""możesz" w opisie, a monety wpadają co którąś hodowlę i - rzecz jasna - losowo.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 maja 2017
  12. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    A ja tam klonuje jak leci - juz od dawna nie mam zadnych przeskokow. Misje hodowlane stoja na 7-8 poziomach. Pewnie do konca mojej gry ich nie porobie ale coz mowi sie trudno. Lubie klonowac i nie moge sie oprzec. Dzien dobry sloneczne.
     
    tigre i Azile lubią to.
  13. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Udało mi się zdobyć pingwinki które już sobie siedzą na wyspie (lodu) i sobie pływają w lodowatej wodzie :D
    Resztę eventu sobie odpuszczam, zostawię trochę sp na hodowlany z psami i kotami.
     
    Azile lubi to.
  14. Azile

    Azile Komandor forum

    Doberek popołudniowy :) Ja event z framakmi sobie odpuściłam, to tak jak empatyczna tu mądrze powiedziała że jeśli komuś brakuje do czegoś kilku framaków to i owszem ale klepać większą ilość najzwyczajniej w świcie się nie opłaca, bo tam 60 sp kosztuje 120 framaków, więc litości bo za 1 klonowanie wychodzi 1 farmak, żeby to było połączone z B.B, wiadomo że by każdy zrobił kto robi świat dzikich zwierząt, więc u mnie event skończony i można spokojnie poleniuchować na farmie po "pracowitym miesiącu" ;) W sumie moim zdaniem w maju trochę przesadzili z eventami :)
    P.s. Na temat przeskoków to się udzielać lepiej nie będę ;)
     
    agni33 i empatyczna lubią to.
  15. aisunel

    aisunel Generał forum

    Zjawiskowe jest myslenie niektorych farmerow.Anakonda jest do kupienia za ok.9k,pasza za ok.17.Kupuja paszexD.No tak do warsztaciku jest potrzebna rowniez pasza,to myslenie whikendowe;)
     
  16. yogi16296

    yogi16296 Wyjątkowy talent

    hejka. lubię Twoje marudzenie ale mam też do Ciebie prośbę abyś wkleiła choć raz jeden screen z cofką. gram już trochę i jakoś nie doświadczyłem /na szczęście/ i jakoś nie mogę uwierzyć iż coś takiego istnieje skoro w założeniu z 4 jednakowych wychodzi 1 wyższy /co najmniej/. nie żebym się czepiał-ciekawość wyłącznie. kiedyś nawet jeden gracz ogłosił konkurs w tym temacie ale nie wiem czy ktoś go rozstrzygnął. pozdrawiam
     
    karla170480 lubi to.
  17. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Oż jeśli uważasz że marudzę,to Twój problem..ja tak nie uważam .Czy to lubisz czy nie też mnie jakoś ani ziębi ani grzeje..
    Nie widzę też powodu by coś udowadniać..bo niby dlaczego? Jeżeli wszystkie misje hodowlane u mnie wiszą nie pokończone to wyobraź sobie że nie dlatego iż nie kupowałam SP wręcz przeciwnie kupowałam..Wiesz dlaczego kupowałam? Otóż bardzo lubiłam klonować..tyle że to klonowanie zwyczajnie było bez efektywne i odpuściłam ..Cieszy mnie fakt że Tobie się udaje ,że masz rezultaty..Dzięki Tobie i Tobie podobnym może uda mi się kupić klona z wyższej półki i skończę jakąś misję z mutantami..??
    Jak masz targ nr 10 wystaw chętnie kupię..
    Życzę Ci jak najlepszych przeskoków udanych miksów...
     
  18. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Z misji natychmiast. Te np.od mopsików otwierasz kiedy chcesz. Jeden szkopuł, otwierają się wszystkie jakie posiadasz w pasku, a może ja coś poknociłem?
     
    olkaa001 lubi to.
  19. tigre

    tigre Fanatyk forum

    W ogłoszeniach owszem wprowadzili nieźle w błąd ale w newsach niestety było to nieszczęsne możesz cały czas (sprawdzałam)- czyli tu było dobrze i nie mieli co poprawiać a gracze robią modom burzę, ze w newsach nie poprawione i generalnie ogromna afera o to
    Swoją drogą Modzi chyba się też bardzo przejęli, bo tego iz poprawiać nie trzeba nie wyłapali od razu tylko niepotrzebnie się starali tłumaczyć....
    I wiecie - jechania po nich nie rozumiem zupełnie (nie mordujcie mnie za to ale takie jest moje zdanie) i wytykania odpowiedzialności - to nie ich wina i wpływu na to nie mają żadnego. Poświęcają prywatny czas by ogarniać to wszystko w zasadzie z dobrej woli-przecież to gracze tak jak my wszyscy tu...BB im nie płaci, w każdym razie nie realnie a kilka przywilejów typu dodatkowy itemik.... No w końcu kosztem prywatnego czasu odwalają kawał dobrej roboty... a jak ktoś chciałby te przywileje uzyskac to cały czas do ekipy zapraszają... Kto nie moderował nigdy forum - zapraszam niech spróbuje i zobaczy ile czasu poświęcić trzeba - zwłaszcza nie swojego forum tylko ogromnej firmy narzucającej im co maja i jak robić (często polega to na copy-paste.....i do powiedzenia mają pewnie niewiele więcej niż my....)
     
    alusia-milusia, orkiszowiec oraz hlnrys lubią to.
  20. olaale

    olaale Okazjonalny autor

    to chyba do mnie...

    Czytałam w newsach od początku i od końca, od środka też próbowałam i nijak mi nie wychodziło by tam było napisane, że mogą, ale nie muszą wypadać farmerki podczas tego mini eventu. Dla mnie tam pisze, że owszem można uzyskać farmerki skleporamy za każdą akcję hodowlaną.
    W sumie to już "musztarda po obiedzie".
    Mleko wykipiało, pozostał... brzydki zapach... (żeby nie napisać dosadniej).

    Nie chce mi się już więcej rozpisywać na temat ciężkiej orki naszych Modów.
    Ty nie rozumiesz "jechania po nich", a ja nie rozumiem czemu tak usilnie próbujesz ich bronić.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.