Opinie Świat totalnie dzikich zwierząt

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 maja 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    to teraz dowody preparuje się w ten sposób ?!?!
    przepraszam, ale to jest z leksza chamstwo i jest to najdelikatniejsze sformułowanie jakie odnajduję w mym bogatym słownictwie
    a jak jeszcze raz ktoś mi napisze, że mam trzymać nerwy na wodzy to pojadę całą litanią

    a w temacie - to jestem już na tyle zniesmaczona tą kretyńską sytuacją, że skończyłam klonowanie


    EDIT : usunięty cytat niezadowolonego Gracza, opadam z sił normalnie...
     
    Ostatnie edytowanie: 26 maja 2017
  2. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    .savante., cóż noo, mogę tylko przeprosić za chamstwo jakiego się dopuściłam poprawiając ogłoszenie na prawidłowo brzmiące, po tym, jak zgłosiliśmy błąd widoczny w zakładce NEWSY, chciałam dobrze.
    Jednak proponuję nie straszyć całą litanią ;)
     
    janekkostuchna lubi to.
  3. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    TL_Mouse aleś dała teraz do gara, nie do Ciebie to było, nawet mi to na myśl nie przyszło.

    Cała ta sytuacja jest niemiła i dla nas, którzy nierzadko inwestujemy realnie w tę grę jak i dla Was, którzy z drugiej strony stoicie na straży porządku.
    Nie podoba mi się sposób w jaki zostało podmienione ogłoszenie, wiadomo - trzeba poprawić, żeby więcej osób nie wprowadzać w błąd
    niemniej jednak to co ja nazywam chamstwem to wszystko to, co przejawia się głównie w sposobie traktowania Graczy przez Centralę, czy jak se to tam nazywacie.

    Nie jest to pierwszy raz gdy Gracz jest wydudkany a potem mu się ciemnotę do łba ładuje i przeinacza wszystko.
    Tak być nie powinno. Nie wystarczy Wam to, co się dzieje na co dzień w naszym kraju ?! Ja mam tego serdecznie dość, Farma była dla mnie zawsze odskocznią od codzienności i nie życzę sobie tego, by firma traktowała mnie jak [ciach].
    To tyle w kwestii chamstwa.

    A w temacie wątku, skończyłam zadania i cieszę się aczkolwiek niesmak pozostanie (chyba, że czymś odkażę...)

    post edytowałam, słowo niestosowne usunełam

    TL_Mouse
     
  4. ania5757

    ania5757 Baron forum

    ano wlasnie
    gdzie jest ten tlumacz?
    narozrabial i nawet nie pozdrowil
    coby bylo w temacie
    -dalej mysle-
    klonowac czy nie klonowac
    oto jest pytanie
     
  5. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)
    w tej grze też widzę jest "dobra zmiana" :oops:

    po ostatnim wyścigu szczurów:wuerg: po item ( tak zdobyłam go) odechciało mi się grać i wcale nie z powodu zużycia SN czy Zośki ( mam drzewka)
    jeszcze ze 2 takie akcje i poprzestanę na wysyłaniu prezentów Sąsiadom
    tylko ciekawi mnie czemu "tfurcy" sami zniechęcają do przelewania im pieniążków ?

    już kolonować przestalam
    może jutro w BB dokończę event.......a może i nie
     
  6. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Paskudna jestem, ale gdy przeczytałam OO, że farmarki jednak nie wypadają z każdej hodowli, szybciutko rozsiadłam się wygodnie w fotelu z miseczką orzeszków pod ręką i zagłębiłam w lekturę wątku. Wcześniej jednak pomyślałam, że nie zazdroszczę Modom burzy, jaka się rozpęta8) Ja akurat nie polowałam na farmarki, zresztą zanim przyczłapię z pracy, to wszystkie błędy w evencie są już wyciągnięte na wierzch i solidnie przemaglowane. Rozumiem wasze wkurzenie. Niestety, na farmie trzeba przyjąć, że na 90% (100%?) coś pójdzie nie tak, jak się wydawało.
     
  7. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum


    a propos tłumaczy, bo właśnie jestem tłumaczem, to na francuskim forum w opisie do tego eventu jest, że "każda hodowla może Wam przynieść farmarkę"...

    gdybym widziała to ogłoszenie wcześniej, to od razu dopytałabym co dokładniej oznacza słowo może
    Polak mądry po szkodzie :sleepy:


    EDIT : posta po MODzie edytować nie mogę, bo będzie afera, ale mam pytanie do TL_Mouse - co niestosownego jest w słowie, które zostało usunięte ? Toć to określenie człowieka głupiego, bezrozumnego i nieinteligentnego; w starożytnej grece termin ten oznaczał wieśniaka żyjącego prymitywnie z dala od miasta (to trochę jak na Farmie); w łacinie - osobę niewykształconą a w średniowiecznej Polsce terminem tym określano człowieka niepiśmiennego...
     
    Ostatnie edytowanie: 25 maja 2017
  8. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    .savante., nie jesteśmy w starożytnej Grecji, a słownik np. PWN jednak mówi, że obraźliwe.
    To prawda Polak mądry po szkodzie.
    EDIT:
    podlinkowanie usunęłam
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 25 maja 2017
    janekkostuchna lubi to.
  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    w tym linku co polecilas reklamki sa:music:i to gier:music:i to wcale nie bigpointu gier:p:music:8)


    podlinkowanie w cytacie usunęłam

    TL_Mouse
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 25 maja 2017
  10. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    to usuwam podlinkowanie, dziękuję Ty masz sokole oko :)
     
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    nie trzeba sokolego ,wystarczy wlasne -na srodku byla 8)
     
  12. yogi16296

    yogi16296 Wyjątkowy talent

    witam w szaleństwie farmarkowo-klonowym. no pięknie, że tak napiszę ,,tradycyjnie,,. cóż to byłby za miesiąc bez pomyłki, omyłki, błędnego tłumaczenia. nic nie przychodzi mi do głowy jak tylko to, że to wina Nublonów:p/kosmitów/. nic innego nie przekona. a tak na zakończenie to całe szczęście, że nie zacząłem klonowania. ufff. ale reszcie współczuję. pozdrawiam i życzę coby Ktoś przemyślał zagadnienie.
     
    ankagdw i Nutka lubią to.
  13. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Zależy od zwierzaków. Z pand miałam pojedyncze, ze strusi wpadła chyba 1 dodatkowa na min. 50 wsadów. Z kameleonów też kiepsko, a z kukułek co czwarty wsad dawał dodatkową odznakę :)
     
  14. -toja_71-

    -toja_71- Moguł forum

    Przeczytałam sobie Wasze posty i powiem jedno:
    jestem zadowolona, że wczoraj skończyła mi się SP xDxDxD, zatem nie miało mnie co kusić.
    Event zakończyłam ze stanem 7/8-7/8-0/8 - anakond nie hoduję to i "garncarstwa" (sic!) robiła nie będę...
    Miałam 1 dodatkowy kotylion ptasi i 5 ssaczych. Uważam, że to raczej mizernie i dlatego nie przeszukam spółdzielni w poszukiwaniu SP (zresztą już mało co w tej spółdzielni jest).
    Farmarki jakoś jeszcze zdobędę (chyba). Z nadchodzącego BB z przyczyn obiektywnych nie skorzystam... Czekam na wynik ToyToy na Wyspie.
    "Pozdrawiam" za to, że się trochę rozmarudziłam. Owocnych klonowań :)
     
  15. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Mam 67 SP i taki stan :(
    [​IMG]
    Super ze dali możliwość uzyskania farmarek, gdyż brakowało mi tylko 2 szt. do 120 farmarek aby kupić 60 SP. Zrobiłem dwie oazy i dostałem 60 SP :)
     
    Kloni17 lubi to.
  16. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    powiem tylko tyle porażka przez duże P.

    Ciesze się, że wybrałam wczorajsze BB zamiast farmarek. Bo tak to i ja bym wylała tutaj swoje pięć groszy.

    Ale i tak powiem. Totalne robienie ludzi w balona! Uważają nas za ludzi bezmózgich? Kpina. Brawo BP znowu się wykazaliście nie ma to tamto. Z eventu na event coraz lepiej.
     
  17. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Mam do Was gracze pytanie
    Ile lat Wam wmawiano że BP nie podkręca kurka ??
    Co do tych farmarków czy jak to zwał to jest stopnia trudności - średni
    przewału z podwodnym światem już nic nie przebije xD
     
  18. ania5757

    ania5757 Baron forum

    tlumacz narobil zamieszania z farmarkami
    ale dzieki temu nikt nie marudzi na brak przeskokow w klonowaniu
    no to ja pomarudze
    jeszcze tak slabych rezultatow jak dzis nie mialam
    pomarudzilam-teraz wypada pozdrowic ze marudzilam
    taka nowomoda-zamiast przepraszam-pozdrawiam
    i to i to na p
     
    Ostatnie edytowanie: 25 maja 2017
  19. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent

    A ja dziś nic nie klonowałam i bardzo się z tego cieszę, wróciłam z pracy i poszłam na rower :D
    Poklonuję w weekend o ile będę w domu i może coś z tego eventu zrobię
     
  20. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    Eee tam, kiedyś to się działo na forum a jaja były większe, dzisiaj jest spokój :D zaraz coś sklonuje :)
     
    Ostatnie edytowanie: 25 maja 2017
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.