Opinie Świat totalnie dzikich zwierząt

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 maja 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Dlaczego gracz ma ponosić koszty /my FLorenty kupujemy , nie otrzymujemy ich za naszą aktywność na forum/ Waszych błędów ?
    SP nie jest tania , a ten dopisek o poprawianiu błędów .....
    Nie zyskujecie wiarygodności ani sympatii taka postawą , ale nie o to przecież chodzi.

    Dziękuję , że się ustosunkowałaś do mojego posta.
    Pozdrawiam8).
     
  2. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    janekkostuchna, na forum DE i EN tłumaczenie w NEWSACH było prawidłowe.
    Na naszym forum, na forum CS, DA było błędne.

    blazers, a dlaczego masz pretensje do mnie, mnie błąd nie dotknął? z każdej mojej hodowli w Twoim mniemaniu każdorazowo pokazywały się farmarki? A poszkodowany jesteś tylko Ty i pozostali Gracze?
    Zgadza się, super pasza nie jest tania, jednak błędy jak widzisz zdarzają się nie tylko nam, ekipie, ale tłumaczowi.
    Wiesz prawdę mówiąc, to ja chyba nie szukam sympatii, a rozsądnego podejścia do zaistniałej sytuacji :)
     
    tigre i -małgoś- lubią to.
  3. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Zmykam TL /obowiązki/ , a w szukaniu rozsądnego podejścia zawsze znajdziesz we mnie sojusznika , bez względu na sympatie czy inne anty ;).
    Żeby nie było , że tylko się czepiam i mam pretensje to miło , że w takiej /kryzysowej/ sytuacji wpadłaś osobiście pogadać.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 maja 2017
    gosiagosia60, Marrylan oraz orkiszowiec lubią to.
  4. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    TL_Mouse ja zrobiłam screena OO zaraz po godz. 14-ej jak zobaczyłam co wypada mi z oaz.
    Brzmiało ono tak
    [​IMG]
    Następnie zostało zmienione na naszą niekorzyść i nie otrzymaliśmy nawet słowa przepraszam za wprowadzenie nas w błąd.

    Arogancja i lekceważenie nas jest naprawdę nieprzyzwoite i niesmaczne
     
  5. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Przykro mi niestety nie zwroci mi wywalonej SP, z ktora normalnie czekalabym do piatku.

    Tak jak blazers napisal, ani FL ani SP tanie nie sa i piechota nie chodza.

    Czy w zwiazku z tym bedzie jakas sensowna rekompensata dla graczy? Blad nie byl po naszej stronie, ani znaszej winy...
     
  6. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Ja tam nie chcę żadnej rekompensaty :) tylko zatrudnienie nowego tłumacza xD
     
  7. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    bacowa70 ,kilka postów wyżej znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie :)
    Ja tu arogancji nie widzę, ale widzę całkowity brak Twojego zrozumienia, jako Gracza takie samego jak każdy z nas :)
    zagma, dla pocieszenie mnie też nie.
     
    pretorianka lubi to.
  8. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    TL gdyby wszystko było od początku ok wtedy nie byłoby żadnych pretensji. Ja to odbieram jako celowe wprowadzenie nas graczy w błąd. Kupcie SP i klonujcie bo wypadna farmermarki a tutaj zonk. Nie wypadają z kazdej oazy.
     
  9. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Bilonge, wiesz jak mówią - gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem...
    Gdyby od początku było wiadomo, że tekst w NEWSACH jest błędny byłoby na tyle czasu, że po zgłoszeniu błędu zostałby poprawiony, ale jest jak widzimy.
    Błędne tłumaczenie wersji testowej i w grze, a za tym nasze błędne informacje w ogłoszeniu, które po zgłoszeniu zostają poprawione po to, by nadal nie wprowadzać Was w błąd.
    Przykro mi, ale inaczej się nie da.
     
  10. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Wiesz co TL ja znam jeszcze jedno powiedzenie ale nie mogę go tutaj napisać bo łamie regulamin chociaż pasuje w sam raz. Może jeszcze go napiszę i dostanę bana. To tak jak tym kombajnem i pomocnikami miesiąc temu i w tym miesiącu.
     
  11. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Bilonge, więc nie pisz ;) pozostaje życzyć powodzenia w kolorowaniu i samych potrzebnych odznak mimo braku farmarki w każdym zbiorze z oazy :)
     
  12. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Ty jesteś szefową Ekipy i bierzesz odpowiedzialność za każdą taka sytuację. Takie życie...posada to nie tylko przywileje ale i obowiązki i odpowiedzialność...

    A to już jest uważam skandal! Znacie błąd i nie zamierzacie tego naprawić? Przecież dalej ludzie będą w błędzie i kupią sp tylko dla farmarek, których nie dostaną tak jak to było zapowiedziane...

    W temacie. Coś tam klonuje...
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o_Oto nikt po tłumaczu nie rzuci okiem czy aby wszystko jest ok?(zakladam ,ze ktos tam u Was wlada nie tylko polskim jezykiem...czy w akcie desperacji niekoniecznie?)dlaczego wine zrzucasz tylko na tlumacza?wrzucajac OO bierzesz na siebie odpowiedzialnosc co ono zawiera przeciez...no ni w zab nie rozumiem takiego tlumaczenia...:oops:
    nawet nikt za te bledy nie przeprosi....jako Team Leaderowi chyba niebardzo Ci wypada licytywac sie z userem czyja to wina i ze Tobie tez farmarek nie dopisalo..
    nie to nie na moje skołatane nerwy :sleepy:
     
  14. ania5757

    ania5757 Baron forum

    zastanawiam sie
    klonowac?
    czy moze nie klonowac?
    i takie mnie wspominki naszly
    kiedys jak byly bledy-bylo przepraszamy
    byly rekompensaty
    byly kody bonusowe
    a teraz-pozdrawiamy
     
    Ostatnie edytowanie: 25 maja 2017
  15. aisunel

    aisunel Generał forum

    cry:A takie byly plany,karta wazelinka przetarta,bilans zrobiony pozytywnie,mialem kupic florusie,big papu,a paluszek dostal niechciejaxD.Zgram oazy na BB i finito,plyncie pingwinki do zimnych krajowxD
     
  16. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    chris975, ja przekazuje informacje, jak pisałam przykro mi, że błąd się pojawił.
    ankagdw, chyba Cię rozczaruję, nie nikt po tłumaczu nie sprawdza, bo to zadanie tłumacza, nie nasze, jak pisałam, ja przekazuję informacje, jakie otrzymujemy, sprawdzić tego nie mam jak, skoro widzę wersję testową z gotowym tłumaczeniem nie wiem, czy jest poprawne merytorycznie, czy też nie, możemy wyłapać błędy ortograficzne owszem, ale tu chyba się nieco przeliczyłaś z naszymi możliwościami.
    ania5757, pozdrawiam raz jeszcze, przykro mi z powodu zaistniałego błędu i Twoja decyzja, czy będziesz kolorować w oazie.
     
    ania5757 lubi to.
  17. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Ja akurat mam gdzieś te całe farmermarki ale inni gracze czekali na nie bo zabrakło do np. wykupienia upragnionego itemu. Zaladowal taki gracz swoją całą ciężko zbieraną SP do 50 oaz bo tyle mu brakowało farmermarek do itemu a tutaj wypadlo 35. No i co wtedy? Było ogloszenie? No było. Wypadają? No wypadają jak chcą. TL czyja wtedy jest wina ?
    Jak dobrze wiesz w realnym swiecie za błędnie wykonaną pracę nie dostajesz dajmy na to premii. W BP to człowiek pracuje nad ogloszeniami i niech to on ponosi konsekwencje a nie gracze. Jesli nie umie tego zrobić to niech zrezygnuje z pracy i zajmie sie inną.
     
  18. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Aniu, pozdrowienia Ci nie wystarczą? xD

    Coś tam klonuje dalej...
     
  19. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Bilonge, ale proszę Cię wytłumacz mi, czego Ty wymagasz w tej sytuacji ode mnie? A mnie kto odda farmarki, jeśli nie dostałam z każdej oazy, a je zbieram, o tym nikt nie myśli, bo ja jestem w ekipie, a nie Graczem, co :)
    Ja nie jestem pracownikiem Bigpoint, a jak sytuacja się dalej potoczy w Centrali nie wiem i wręcz jestem pewna, że nikt mnie o tym nie poinformuje, nie mnie wydawać takie werdykty.
    EDIT:
    ankagdw, jeśli satysfakcjonuje Cię informacja, że błędne tłumaczenie jest moją winą niech tak zostanie, to moja wina, nie tłumacza :)
     
    tigre lubi to.
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    podwojne8):wuerg:
    moze tlumacz przydrepcze przeprosic :cry:xD:cry:
    ja nie klonuje .jutro moze wychlapie pare pasz...zalezy jak bedzie szlo;)

    edit:

    Mouse:nie satysfakcjonuje mnie sposob w jaki z nami rozmawiasz.reszta jest malo istotna dla mnie.pozdrawiam.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 maja 2017
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.