Opinie Świat totalnie dzikich zwierząt

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 23 maja 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    z rozpędu wszystkie zadania zrobione, event odhaczony i poszedłby w niepamięć, ale... coś mi mówi, że niesmak pozostanie na dłużej

    idę se posadzić melisę i po drodze zajrzę do alchemika - może tam znajdę ukojenie
     
    Ostatnie edytowanie: 25 maja 2017
    eliza9070, Nutka oraz chris975 lubią to.
  2. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Na razie aż nie wyjaśni się sprawa farmarek zaprzestałem klonowania.
    Na 60 klonowań farmarek dostałem 53 sztuki to brak ponad 10% -.-
     
    Nutka lubi to.
  3. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    .vene. post usunąłem jako offtop. Nijak się miał do tematyki eventowej.

    Wątek w pytaniach pozostanie otwarty dopóki nie uzyskamy dalszych informacji w sprawie wypadania farmarek w oazie miłości.

    Zadałem pytanie wyżej i czekam na odpowiedź.

    Proszę o powstrzymanie emocji.
     
    ***kacper*** lubi to.
  4. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum


    a u mnie 73 z 283 to prawie 25%

    ja się grzecznie i spokojnie pytam, jak powstrzymać emocje kiedy robi się nas w balona ? i to nie pierwszy raz, a co najgorsza - pewnie też nie ostatni

    w Oazach mam kolejne hodowle do zbioru. Zbierać i znowu się rozczarować ? czy odczekać ? jeśli czekać - to jak długo ? BB jest do niedzieli, czy wstrzymać się ze zbiorem do 22-giej ?
     
  5. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Farmarki wypadają do jutra do 14.00, a BB zaczyna się jutro o 18.00. Te dwa ewenty niestety nie spotkają się. U mnie na 10 "wsadów" brak 4 farmarek.
     
  6. ania5757

    ania5757 Baron forum

    to i tak bardzo dobrze
    ja na 60 klonowan dostalam-37 szt
     
  7. .vene.

    .vene. Młodszy ekspert

    Moją wypowiedź skasowałeś/aś - oczywiście niewygodna. Zamiast kasować, mogłeś/aś przenieś do innego działu.
    A wprowadzający w błąd obrazek w oficjalnych ogłoszeniach dalej wisi. Może też wypada skasować albo zamienić?
     
    .savante. lubi to.
  8. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Ba, z calym szacunkiem, trudno o powstrzymanie emocji, gdy na naszym off jest napisane, ze z kazdej oazy wypadnie farmarka, podczas gdy w rzeczywistosci wypada ich jakis tam procent. Dodatkowo na forum angielskim w oo jest napisane, ze jest wysoka szansa otrzymania tychze farmarek. Gdzie lezy prawda??
    Ktos sobie z nas jaja robi. Pytanie kto i dlaczego? -.-
     
  9. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    Na 17 klonów 15 farmarek. :cry:
     
  10. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    otrzymaliśmy informację, iż farmarki nie muszą wypadać z każdego zbioru zwierząt w oazie miłości. tyle OO
    a ja się pytam dlaczego dopiero teraz informacja?
     
  11. alusia-milusia

    alusia-milusia Stały bywalec

    Gdzie masz napisane ze z kazdej oazy wypadnie farmarka? " z kazdej hodowli moze ....a to nie oznacza ze musi.
     
  12. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    W gadach i ssakach jest jedna na jedno klonowanie, coś jest nie tak z ptakami :eek:

    Edit: Albo zgodnie z nową informacją coś " nie gra" w dziale ssaków i gadów ..:cry:xDxD
     
    Nutka lubi to.
  13. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Bry

    U mnie na 15 hodowli 15 farmarek ale cóż z tego skoro na 15 miksów 14 to cofki :wuerg:-.-

    Jak zwykle skończy się na przepraszaniu (albo i nie nawet) tylko czy z tego przepraszania komuś farmarek przybędzie?

    edit:

    nie ma przepraszania ale są pozdrowienia...

     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A było się spieszyć , babcia moja mówiła - spiesz się powoli , dalej zajdziesz . No i wszystko już jasne , tylko dlaczego
    nie od razu , ech jak zawsze moja wina , idę wody się napić .:(
     
  15. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Witam coraz bardziej rozczarowana 8). Całe szczęście, że się nie nastawiłam na te farmarki. Widzę, że u producentów gry jednak nie ma "u mnie słowo droższe pieniędzy" -.-. Postawa twórców i producentów naprawdę poniżej poziomu przyzwoitości -.-.
    Przecież ta gra ma bawić i dawać wytchnienie, a nie irytować i denerwować .
    Na szczęście odebrałam tajemniczości, które tym razem mnie nie zawiodły: pierwsze bizonki :inlove:, druga zagroda łasic no i 2 sekwoje na farmie, a na Baha 2 x aksolotle :music: (miałam jedne) i 2 drzewka xxl, które też cieszą :).
     
  16. fankaromka

    fankaromka Wielki mistrz forum

    nie z każdego klonowania miałam farmarkę,jak widzę,nie ja jedna8)oddadzą?czy nie????oto jest pytanie:p:p:p
     
  17. aisunel

    aisunel Generał forum

    Darzbor moi oszukani kolejny raz lowcy.I moja taktyka poszala w...dal daleka,niewidoczna.Jak zyc tfurcy,jak zycxD.Na 101 wsadow brak 23 dukatow,a podwojnych odznak kilka.Informacja o farmerkach jest jak umowa z bankiem,malymi literkami przed wiadomoscia "z kazdej oazy" jest wyraz mozesz i tutaj jest chyba pulapka.Przeskokow oczywiscie ilosc minimalna i to o 1,przy wkladzie 3 podstawowe + 3 i 4 zwierzatko.Na 2 kontach jeszcze nie zebralem i poczekam na buma,to chociaz troszke podstawowych odzyskam,Niesmak,goryczka w ustach,mdlosci-ide sie napic;)
     
  18. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Czujesz sie pozdrowiony Chris? xD:cry:xD

    Tresc OO zostala zmieniona. Niestety screena przed nie zrobilam, ale na wlasne oczy widzialam, ze z kazdej oazy wypadnie farmarka.

    Chyba czas na leczenie. Czy jest na sali jakis dokotor?? xD:cry:xD
     
  19. chris975

    chris975 Fanatyk forum


    Oj tak...:inlove::inlove::inlove: normalnie ekstaza na całego :inlove::inlove::inlove:

    w temacie...nie wiem czy ładować do oaz bo wyniki gorzej niż fatalne...
     
  20. .vene.

    .vene. Młodszy ekspert

    Wyżej masz mój post skopiowany z oficjalnych ogłoszeń. Treść z wczoraj. Było napisane: z każdej...
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.