Opinie Świat dzikich zwierząt

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 5 maja 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. fankaromka

    fankaromka Wielki mistrz forum

    zwykłą jamę borsuczą można kupić w Sleporamie za 500 farmarków.....miłego dnia
     
  2. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    event skonczony wczoraj, szybko poszlo:)

    wg mnie na zwykle borsuki szkoda farmarek i to az tyle.
    mysle, ze na gt spokojnie mozna zdobyc, a pewnie u kazdego farmera jest ich sporo w paskach:)
     
    mamusia lubi to.
  3. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Po miesięcznej przerwie wróciłam i event dzisiaj sobie skończyłam :D :p
    Takie eventy to ja bardzo lubię - szybkie, przyjemne w robieniu i bez siania, którego zapewne większość z nas nie lubi ;)
    Pozdrowienia dla wszystkich i bądźcie zdrowi :)
     
  4. farmerinha

    farmerinha Koneser forum

    łoooo ale tu cennych wskazówek :inlove: Nie pomyślałam, żeby pakować za 1SP i czekać ze zbiorem do baby boomu... Wypróbuję następnym razem :D
    Na szczęście, tyle BB mi przepadło, bo nie zauważyłam lub olałam, że uciułałam piękną liczbę SP z różnych eventów i misji :D i w sam raz na nowe zagrody. W sumie najbardziej zależało mi na czerwonych borsukach bo już się na nie czaiłam za farmarki (a spooooro farmarek na nie potrzeba, więc chyba byłoby mi bardzo szkoda). Kraby czerwone też mnie nęciły, a resztę zrobiłam bo w sumie czemu nie :D No oprócz części pająkowej, jakoś te stawonogi mnie nie kręcą xD

    Jak zaczynałam grę w ogóle nie wchodziłam na forum, w końcu nadrabiam! Wielkie dzięki wszystkim wrzucającym info z zagranicznych stron, można się do eventów należycie przygotować! Nadrobiłam ilość pszczół w stodole to i było co mnożyć w oazie potem. Chociaż muszę przyznać, że mnie tak oaza nie kocha... na tyle hodowli potrzebnych do eventu tylko raz miałam mega przeskok na strażniczkę ze zwykłych pszczół. A tak to lipa... nawet podwójny wynik podczas BB nie jest tak częsty jak dodatkowe 4 zwykłe zwierzaki. Ktoś ma radę, czy to tylko kwestia szczęścia?
     
    mamusia, Mcgregoro oraz MOD_Cookie lubią to.
  5. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    zrobione wszystko,elo
     
    mamusia lubi to.
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Z samego brzegu, od lewej zrobione koło, tyle mi wystarczy. I tak zostało mi tylko 66 SP.
     
    mamusia lubi to.
  7. bunny132

    bunny132 Ambasador forum

    [​IMG]
    i evencik zakończony(po raz pierwszy ze zwierzakami) :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:xDxDxDxDxDxD
     
  8. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    Ja też zrobiłam wczoraj ten event. Przeskoków jakichś imponujących nie miałam, i nawet luksusowe perfumy nie pomogły. Za to dużo niebieskich odznak wpadło podczas hodowli stawonogów, więc udało się sp zaoszczędzić.
     
    bunny132 i krasnoludek10 lubią to.
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jednak się skusiłem, bo miałem ponad 1000 farmarek i około 300 skrzyń z sianogroszami. I koniec.
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie, wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.