Opinie Świat dzikich zwierząt

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 3 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hator

    hator Ekspert forum

    Zbrojniki już sobie ładnie pływają na farmie :p
    Ale mój Miecio robi mi awanturę o bąbelki powietrza :D
    SP jest na tyle w zapasie, ale z żabkami problem, poszły na karmę do fabryczek drabin. Wystawiłam nowe zagrody, mam nadzieję że się naprodukuje ich wystarczająco, zanim skończy się ten event event, bo inaczej Mietek mi tego nie daruje :p
    Na targu cena żabek (dla mnie) kosmiczna, może potanieją, może wtedy dokupię, a może jednak dorobię paszy i więcej zagród.... eh no i mam myślenice :p
     
    olgs3, fkamil oraz AngelGina lubią to.
  2. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Na targu 17 żabki zaczynają się od 170 000 sianogroszy, wczoraj sprzedałem około 50 za 230 000 za sztukę. Szkoda, że nie wiedziałem wcześniej, że jest taki event bo bym tych żab naprodukował tyle, że od tego kumkania by mnie sąsiedzi wyrzucili :)
     
  3. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Również mam targ 17 i przez to, że taka cena tych żab na rynku to nie zrobię do końca ani tego eventu ani misji tygodniowej bo nie mam drabin :( Sianogroszy raptem mam coś koło 300 000 :cry::cry:
    Gratulacje - na tym targu można się na prawdę wzbogacić, ale ja jakoś nie mam do tego smykałki, a szkoda :(
     
    MYSZKA2005 i fkamil lubią to.
  4. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Nie masz drabin warsztatów czy jako produktu?
     
    MYSZKA2005 lubi to.
  5. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Produktu, bo do 1 drabiny potrzeba aż 3 żab, a mój stan jest równy 0 :( Mam 4 zagrody, czyli z 1 zbioru mam 1 drabinę -.- a warsztatów mam 8 :sleepy:
     
    MYSZKA2005 i gosiagosia60 lubią to.
  6. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Podstawy żab+ żółte możesz kupić z koszyka. Nie możesz postawić ich więcej?
     
    MYSZKA2005 i gosiagosia60 lubią to.
  7. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Wczoraj kupiłam podstawę, aż 40 sztuk :p (nie lubię żółtych, mimo że skracają czas produkcji) i już stoją, zbiór o 22:30, więc może mi się uda coś zrobić, mimo że Super Paszy na stanie 23 sztuki xD Nowości na pewno niestety nie uda mi się zgarnąć, a szkoda bo super są, ale może jakaś czerwona zagroda wpadnie - żadną nie pogardzę ;) Robię w międzyczasie misje w spółdzielni tam gdzie w nagrodach jest Super Pasza, więc może jeszcze kilka sztuk uda się zdobyć, bo talarków mam za mało, żeby kupić.
     
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Sprawdź w stodole czy nie masz +100% dla zagród....
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    milencia_em, event i misja jeszcze chwilę trwają... Koło fortuny, skrzynki z pnącza... Może uzbierasz jeszcze SP, czy farmarek na jej zakup. Można też siać coś z dobrą ceną i chodliwego, a krótko rosnącego i na targ... Nie wiem, czy te drabiny są Ci potrzebne do czasówek, czy jako towar... Na moim targu teraz 1 drabina kosztuje od 50 tys. SG, a żaby od 138 tys.
     
    MYSZKA2005 lubi to.
  10. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Mam właśnie i cały czas się zastanawiam kiedy warto go użyć - teraz czy zostawić na czarną godzinę - chciałabym wykorzystać ten bonus jak najlepiej , bo mam tylko 1 sztukę. Pomyślę czy mi się opłaca tym bardziej, że nie mam tyle SP, żeby zrobić żaby do końca i zgarnąć bąbelki. Muszę pomyśleć.
     
    MYSZKA2005, gosiagosia60 oraz fkamil lubią to.
  11. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Może kup super paszę za farmarki?
    [​IMG]
     
    MYSZKA2005 i gosiagosia60 lubią to.
  12. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    @fkamil Mam tylko 30 farmarek, więc niestety nie mogę kupić nawet 20 sztuk.

    @MOD_Marion Czasówek z drabinami nawet nie ruszam, zrobiłam tylko srebrną, żeby móc dalej przejść - potrzeba jako produktu tak normalnie jako towar. Jest jeszcze trochę czasu, więc może coś nie coś ugram, ale to się okaże ;) Nic na siłę, ale będę działać jeszcze i zawsze ta nadzieja gaśnie ostatnia ;)
     
  13. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Event skończony w dniu rozpoczęcia. Nowe zagrody dają zwierza. Na farmie luz, bo nie mam pomocników żeby siać, więc drzewa i zwierzęta hoduję, a w międzyczasie handluję żabami na targu / z dobrym skutkiem/.:)
    Pozdrawiam wszystkich oczekujących na mrówki , do mnie jeszcze nie zawitały. :)
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Szkoda,że na moim targu nie jesteś-bym ci w promocji żabki sprzedała...:(
     
  15. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Doniczka walentynkowa i kulki z sera skracają czas produkcji w zagrodach.
    I mimo, że nie lubisz żółtych zagród warto je nałożyć.
     
  16. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    @gosiagosia60 No szkoda, ale sprawdziłam dzisiaj dokładnie i się okazało, że mam jednak inny numer targu, a mianowicie 10, no ale to i tak nie zmienia faktu iż na nim się nie spotkamy :( Mimo wszystko dziękuję za dobre chęci :D

    @Anhedrea Doniczka mi się już skończyła, a o kulkach zapomniałam i dałam już pierniczki na warsztaty i bonus 200%PD. Żółtych zagród nie mam wcale jeśli chodzi o żaby, a z sianogroszami jest kiepsko - mam 400 000 - i nie chce ich wydoić do zera ;) Mimo wszystko dziękuję za poradę ;)
     
    gosiagosia60, MYSZKA2005 oraz fkamil lubią to.
  17. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Wysłałem Ci chutney, sprzedaj go sobie i dołóż do zagród, może to nie wiele, ale kropla drąży skałę :), powodzenia :)
     
    hlnrys, gosiagosia60 oraz MYSZKA2005 lubią to.
  18. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    A nie ma mowy nawet - chutney u mnie na wagę złota, bo sama nie mogę go wyprodukować, a przy eventach siewnych jest niezbędny :D Dziękuję raz jeszcze za mikołajkowy prezent i zrobię tyle ile dam radę.

    Jak na razie udało mi się zdobyć czerwone rudziki i staram się o czerwone salamandry, ale to muszę poczekać na żaby - zbiór o 22:30 ;)
     
    marzena5275 lubi to.
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Wchodź co dzień do koszyka,kupuj pszenicę i marchew i wstawiaj na targ,zawsze parę SG zarobisz...Prezent na Mikołaja poleciał...
     
    hlnrys i milencia_em lubią to.
  20. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum


    Dziękuję bardzo :D Jutro ją użyję to żabki będą szybciej ;) Najpierw na drabiny do misji tygodniowej a reszta do oazy to może uda się zdobyć czerwoną salamandrę, bo dalej to już nie mam co marzyć nawet, ale i tak będę zadowolona ;)
     
    fkamil i gosiagosia60 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.