Opinie Świat dzikich zwierząt XIX

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 10 lipca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 22vader

    22vader Naśladowca mistrzów

    nie rozumiem tego BP, najpierw 20 eventów hodowlanych pod rząd obniżki, a teraz nagle wszystkie będą bez obniżek. Jakaś dwubiegunowość?
     
  2. damaEmma

    damaEmma Forumowy żółtodziób

    Skąd wziąć kury padovana?
     
    niebo016 i Aisha1969 lubią to.
  3. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Farmery mają widocznie za duże zapasy SP -.-. Trzeba nas trochę ogołocić...
     
  4. skretnik

    skretnik Koneser forum

    W sklepiku na głównej farmie kupisz ( ten czerwony koszyczek)
     
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    ale z czego? kury padovana za 180 jednostek sp...smiech na sali...
     
  6. mila68

    mila68 Młodszy ekspert

    może to nie w tym temacie ale skąd wiąć glinianą świnkę?
     
  7. Niuleek

    Niuleek Aktywny autor

    Z nowego warsztatu: "Wytwórnia glinianych świnek". Jest tam też drugi nowy warsztat ;)

    Mimo iż skończyłam event, to liczę na to, że jednak będą jakieś obniżki, bo chciałabym znowu wypchać oazę tak w razie czego :)
     
  8. kamilcia4666

    kamilcia4666 Hrabia forum

    a ja jeszcze nie zaczelam hehe moze w niedziele ogarne
     
  9. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Na razie w weekend jest BB i faramarki.
    Zawsze to lepsze niz robienie eventu bez niczego-mimo, ze mam zapasy SP - nie ruszylabym.

    Z BB i farmarkami planowalam w pierwszym dniu, ale mi...dzien uciekl.

    Z obnizka byloby jeszcze lepiej ;)
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja bez obniżki to nawet nie wiem czy zrobię:p;)
     
    niebo016, mysza199710 oraz Aisha1969 lubią to.
  11. orszula1

    orszula1 Czeladnik forum

    dlaczego nikt nie pisze o powoollnnnnnnnnymmmm działaniu gry ja nie chcę się przyzwyczaić do tandety i olewania graczy
     
  12. 22vader

    22vader Naśladowca mistrzów

    też zauważyłem że wszyscy kompletnie olali temat zamulania, chociażby strasznie powolne działanie kombajnu. Jak tak ma być na stałe, to jednosekundowe zagrody tracą 66% swojej wartości. To jest kompletnie żałosne że zamiast naprawiać to próbują nam wciskać kit, że tak jest lepiej. Czekam aż na tym evencie jeszcze ledwo będzie działać wsadzanie zwierząt
     
  13. Niuleek

    Niuleek Aktywny autor

    A ile razy można o tym pisać? Dużo osób już zgłaszało takie problemy w tym ja i co? Nic się nie zmieniło. Event jako tako działa, nikt z tym nic nie zrobi niestety. Temat kombajnu lepiej przemilczę...
     
  14. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    [​IMG]

    się zdenerwowałam i skończyłam bez obniżek ,muliło nawet przy rzucaniu zwierzaków do oaz i rozlewaniu perfum ,kiedyś hodowlany to była przyjemność teraz to katorga>:(
     
  15. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Tylko kury, a pozostałe 2 koła. Nie analizowałam, bo mam sporo SP, ale 180x3 (jeśli jest potrzebna taka sama ilość) to już będzie 540 SP, a skoro można mieć 270 więcej (przy obniżkach), to czemu nie :music:
     
  16. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Event zaliczony. Obstawiam, ze nie bedzie obnizki. Jesli sie jednak zdarzy to wrzuce co mi tam przyjdzie do glowy.
    Wiadomo, ze lepiej zuzyc mniej SP niz wiecej, ale nie mam czasu czekac dluzej np do poniedzialku.
    W sumie zapasy SP nie sa duzo mniejsze po evencie, ale... ide pootwierac skrzynki to zaraz sie wyrowna :)
     
  17. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Jeśli nie będzie obniżki to chyba zrobię tylko środkowe zadanie z mewami.
     
  18. gangrion

    gangrion Okazjonalny autor

    Mam za sobą już drugi zbiór mew, a w inwentarzu ich brak - też macie taki problem ?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  19. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Ja tez juz zrobilam calosc :)
     
  20. ChibiWeiWuxian

    ChibiWeiWuxian Aktywny autor

    Ja może i nie wyrobię tego eventu ale wyhodowałam za to 2 białe krowy xDxD w końcu jakiś sukces :inlove:
     
    agniecha$, hapsak89 oraz krasnoludek10 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.