Opinie Świat dzikich zwierząt XIX

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 10 lipca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    melduję i ja , że zrobione ;)
     
  2. Niuleek

    Niuleek Aktywny autor

    Skończyłam i ja :)
    Na szczęście starczyło mi paszy.
     
  3. ShaGGy778

    ShaGGy778 Komisarz forum

    To ja się wyłamię i poczekam na obniżki. xD Jeżeli jutro nie będzie ogłoszenia to wtedy machnę. ;)
     
  4. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    zdobyłam mewy , resztę zrobię w obniżce ;)
     
  5. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Jednak nie jestem cierpliwa ;) Miałam poczekać i sprawdzić, czy dadzą obniżki, ale nie dałam rady :D Skończona całość ;) Mewy zaraz pójdą na łąkę :)
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja jednak czekam na zniżki:p
     
  7. dorro007

    dorro007 Baron forum

    Skończone. Cieszę się z zagadkowych, może w końcu żuczki się wyklują, bo tylko ich mi brakuje. Nessami mogę się dzielić, a żuczków nie ma. Stawiacie na łąki od razu te itemy z plusami? Wielozadaniowiec, święto świateł... zastanawiam się, czy one dają coś oprócz pd...
     
  8. ChibiWeiWuxian

    ChibiWeiWuxian Aktywny autor

    Boshe, jeszcze się dobrze nie zaczęło a niektórzy już kończąo_O
    nie wiem czy dojdę kiedyś do waszego poziomu gdzie na słowa "wypadalec", "badyle", "zielsko" i inne nie będę się zastanawiała "co ja tu robię"xD
     
  9. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Robię tak samo :).
     
  10. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Akurat w tym evencie, hodowlanym, potrzeba tylko dużo sp i zwierząt :) do tego trochę perfum, różowa galaretka w złoty slot, na przyspieszenie i szybko koniec :)
    Gdybym miała mało sp, robiłabym tylko środkowe zadania dla nowej zagrody z mewami :), ale że mam nazbieranej sp sporo, to zrobiłam wszystko :)
     
  11. evitka40

    evitka40 Młodszy ekspert

    podpowiedzcie mi skąd wygrzebać psa berneńskiego>
     
    Matisiek200 i mysza199710 lubią to.
  12. BOZENA0456

    BOZENA0456 Czeladnik forum

    można kupić w zagrodach
     
  13. bogusiania

    bogusiania Analityk forum

    Event skończony, bardzo fajne nagrody. Powodzenia dla grających i gratulacje dla szybkich farmerów i farmerek, którzy już ukończyli :)
     
  14. Dagulka_1608

    Dagulka_1608 Mistrz forum

    ja co prawda paszy trochę mam nagromadzone, ale poczekam do weekendu na info o obniżce :D, jak nie będzie to w weekend podziałam z eventem :)
     
  15. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Dzien przelecial nie wiem kiedy i nawet nie ruszylam... Trudno-poczekam na obnizki, aby sie oplacalo...
     
  16. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Trzeba machnąć
    całość jak całość
    ale pomarańczowa Padovan mus i to
    w pierwszej kolejności
    szkoda że nie można wielokrotnie :pxD

    potem mewy a potem to się zastanowię

    tylko gdzie te obniżki ;)
     
  17. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    I obnizki by sie przydaly i BB.... :p


    Mam nadzieje, ze w weekend wszystko bedzie ;)
     
  18. Matisiek200

    Matisiek200 Zaawansowany

    Na razie na obniżki się coś nie zapowiada... A szkoda, bo dawno już nie było przy evencie :(.
     
  19. Kgysta

    Kgysta Naśladowca mistrzów

    No to mozemy sobie czekac na obnizki... niech dadza je w srode po evencie kiedy nie bedzie wiadomo co wrzucic...:):):)

    Ja nie wiem o co chodzi osobom odpowiedzialnym za polityke bp, kazda decyzja to ze szkoda dla graczy ,pewnie pasza sie nie sprzedawala jak byly obnizki to przestali je dawac, rzuca z zaskoczenia kiedys w tygodniu i to najlepiej w godzinach porannych .. czy byla w ostatnim czasie jakas decyzja/zmiana wprowadzona przez tworcow do gry przyjeta entuzjastycznie przez graczy ? xD jakos nie kojarze bo nie ma czym sie zachwycac
     
  20. gradient48

    gradient48 Czeladnik forum

    Ja bym optował za wprowadzeniem obniżek oraz BB na stałe do gry. Nawet z nimi ciężko jest się dobić do ostatniego poziomu zwierzaka.
     
    Matisiek200, bogusiania oraz hapsak89 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.