Opinie Świat dzikich zwierząt 2019

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 12 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. diorina

    diorina Analityk forum

    Super pomysł, przynajmniej dzisiejszy prezent od Franka się przyda, bo coś BP synchronizacja się rozjechała - pomocnik do oaz dzisiaj, a ewencik jutro się zaczyna...;)
     
  2. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Zawsze to można nie odbierać dzisiaj i odebrać sobie jutro :p
    Ale czy ja wiem czy będzie warto? Nigdy nie wiadomo co rzucą na ostatni dzień, a wtedy ostatni prezent przepadnie ;)
     
  3. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

  4. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    No i mam przegwizdane, większość zwierząt wrzuciłam ostatnio
    do misji Zawody rolnicze żeby w końcu mieć wszystkie puchary na drzewie.
    No i po co to mi było? Różnicy w wypadaniu dropów jakoś nie zauważyłam - nadal marne wypadają.
    No cóż może mi się jakoś uda- zagrody na pola i się zobaczy.
     
  5. matthero

    matthero Weteran forum

    Event robię, chociaż smutno mi bo pnącza nie ma. Indyki, pszczoły i kameleony już przyszykowane. Zbiór jutro po godz. 20 :)
     
  6. ewanta

    ewanta Komandor forum

    uprzejmie przypominam że event startuje jutro o 14 a baby boom o 18 :)

    nie mam tyle zwykłych zwierzaków by zrobić cały event - chyba trochę wrzucę zwykłych i trochę hodowlanych.
    ale póki co załadowałam calusieńką oazę.
     
  7. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Jutro najpóźniej o 20 będzie po evencie. Tak długo bo z przerwą na kanapkę.
     
  8. malgos63

    malgos63 Naśladowca mistrzów

    Oczywiście, że robię nowe zagrody i warsztacik mniam:D
    tylko sp mało:eek:
     
  9. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    pewnie że zrobię ... takie zacne zagrody :)
     
  10. Ewa2951

    Ewa2951 Ambasador forum

    Event robię. Zwierzaki są, zapas SP również. Kiedyś nie lubiłam hodowlanych, ale ma to chyba związek z tym, że miałam braki w zwierzakach i SP:)
     
  11. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Też robię . Uwielbiam nowe zagrody choć czasami mam dylemat jaka paszę kręcić i jakie zwierzęta hodować o_OAle
    dam radę , będę klonować i oddawać :inlove:
     
  12. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Po takiej lekturze i tylu głosach ,,za,, to nawet bym nie miała śmiałości napisać ,,nie robię,, a zatem
    robię i ja :DxD
    - trochę tego zwierza w stodole jest, kolorowych też coś tam się poniewiera, z SP kłopotu nie mam, nawet Fortuna sporo mi rzucała w minione dni, jakby też chciała do ewentu zachęcić:music: no to teraz aż strach nie robić, bo znowu wróci do eliksirów, soli i drutu :pxD:cry::D tylko oazę to ja raczej zapakuję dopiero jutro, jak już to BB będzie, bo znając siebie zebrałabym pewnie zaraz po 14-stej
    - zatem dobrej nocy Farmerzy i miłych snów...o super przeskokach :D;)
     
  13. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    za każdym razem po takim evencie obiecuję sobie, że postawie gdzieś z boku motyle czy inne szczoły, bo na te zawsze jest ciśnienie... i za każdym razem, kiedy zbliża się świat dzikich zwierząt jestem w czarnej [ciach]

    Edytowałam wykropkowany niestosowny wyraz usunęłam.
    MOD_DaMa
     
    apulisia72 i robins71 lubią to.
  14. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Oazy zapakowane już wczoraj wieczorkiem, powrzucałam różności z gatunków, czyli i motyle z pszczołami, i kameleony z anakondami ;) ptaki wiadomo, tych co mi było potrzeba najwięcej, a reszta różne ;), event robię, gdyż kuszą nowe zagrody, a jak wiadomo... lepiej mieć chociaż jedną nową zagrodę, niż nie mieć :D, oby tylko moich zasobów wystarczyło ;)… czekam na 18-stą :)
     
  15. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Poczytałam poradnik i wątek eventowy i właśnie zapakowałam zagrody. Tak mniej więcej po równo. Na Bahamie zwierz na razie-z bonusem:D i kokonem, to troszkę przybędzie.:inlove: Mam nadzieję ukończyć:music:Jakby co to ruszę SG ale może nie... zobaczymy... :music:SP mam teraz ponad 1000 powinno być dobrze:music:
     
  16. Mamcia493

    Mamcia493 Wielki mistrz forum

    Witam! Mam pytanie do naszych doświadczonych farmerów i farmerek:jak ekonomicznie załadować oazę zwykłymi zwierzakami aby otrzymać odpowiednią ilość odznak.
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Potrzeba po 70 odznak każdego rodzaju, ale mogą wypadać podwójnie. Na początek zamierzam dać po 44 hodowli pszczół, strusi i anakond, to będzie cała oaza, a potem będę rzeźbić, żeby wycelować w te 70.;)xD
     
  18. Mamcia493

    Mamcia493 Wielki mistrz forum

    bardzo dziekuję za podpowiedź i pozdrawiam
     
    miwi45, olgs3 oraz panoramaogrodnicza lubią to.
  19. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    A co to jest "Perliczka nakarmiona" i "Waran szmaragdowy nakarmiony" :eek:
    To po co ja im mam paszę w młynie kręcić jak one są już nakarmione :eek:
    xDxDxD
    Ewent robię, wzbogacę sobie kolekcję w pasku a co :D
     
    miwi45 i malgos63 lubią to.
  20. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum

    no to czekamy na 18-stą jak ruszy bb
    nowe zagrody trzeba zdobyć, bo nigdy nie wiadomo co się może przydać
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.