Opinie Świat dzikich zwierząt 2019

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 12 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    zrobię o ile mi dostęp do wi-fi pozwoli bo poza domem... SP mam, reszta się znajdzie ;)
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    coś pokombinuję
     
  3. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Robię. "Machnę sobie" - jak to piszą niektórzy ;) - w ramach relaksu od siania.
    Super pasza się uzbierała - starczy. Najmniej mam stawonogów i generalnie nie jestem nastawiona na kolorowe pszczoły, ale może w motylkach jakiś gratisowy przeskok się trafi?
    Gady - naprodukowałam swojego czasu sporo anakond - skupię się na nich. Kameleony odpuszczę, nie lubię ich kolorować.
    Najgorzej z ptakami. Kury mają małą wartość. Pawie? Strusie? Jeszcze nie wiem.
    Nowe zagrody i warsztacik... Mniam.
    Może dzięki temu następne G&T nie będzie takie monotematyczne i uda się niektórym cypryśnika w końcu wyłapać ? ;)
     
  4. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    sprawdziłam włoski poradnik i mają tyle samo SP co u nas
     
  5. ewanta

    ewanta Komandor forum

    jeszcze jutro BB przez parę godzin
    robię chociaż gadów u mnie mało
     
  6. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    kolibrami planuję załatwić ptaki
     
  7. marocco

    marocco Stały bywalec

    Bry, dzięki poradom Wyroczni jestem przygotowana :inlove: BB załatwi potrzebne odznaki :)
     
  8. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    na chomikowałam trochę dobytku i paszy na tę okazję to i oddam go za te zagrody;)robię a jakże
     
  9. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    No tak, one mają wysoką wartość w stodole. Ale odznaki potrzebne.
    Więc kolorować coś tam trzeba. Chyba jednak zdecyduję się na pawie :)
     
  10. Rock

    Rock Koneser forum

    Miało nie być zwierzęcego kanibalizmu (nie licząc tego co już był), a tu proszę... warany będą pożerać nam motylki.
    Opinie graczy dla BP jak zwykle... bezcenne xDxDxD.
    Eventów i całej reszty na razie nie ogarniam. Za dużo informacji na raz i człek się gubi xD.
    Ale i tak wiadomo, że wystarczą wykształcone przez lata odruchy bezwarunkowe... siać, zbierać tudzież, w tym przypadku do oazy wsadzać i co wyjdzie, gdzieś tam, do jakiegoś wora bez dna oddawać xD. Weekend wolny, to akurat będę mieć czas doczytać co gdzie oddać, żeby przypadkiem odznakami perliczek nie nakarmić, a batoników energetycznych z ciemną stroną mocy do kółek (fortuny??) nie wpakować. Jakoś damy radę :p
     
    Ostatnie edytowanie: 12 marca 2019
  11. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Ewencik robię , lubię nowe zagrody mieć. :)
     
  12. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    w weekend wyzbyłam się sporej ilości "kolorowańców", żeby podgonić gwiazdki :/:/:/
     
  13. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie :)
    Mi się akurat podoba, że zwierz będzie składnikiem karmy, bo dzięki temu mamy możliwość fajnego zarobku na targu. Sami decydujemy przecież jakie zagrody wystawić.
    Event robię dla Miecia no i lubię klonować, no i mam zapasy SP, więc co mi tam :p
    Wolę takie eventy niż sianie terror-badyla złodzieja czasu.

    Pierwsze i zarazem najlepsze BB mnie niestety ominie, bo praca zając :p.

    Zatem przewiduję start zapewne na piątek jak domniemam przy kolejnym BB.
    Narka Farmery ;)
     
  14. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a można tak - przykładowo: do oazy motyle, gęsi i anakondy i zostawić sobie w stodole to co z tej oazy wyjdzie, a do eventu oddać 239 homarów, 275 pingwinów i 419 krokodyli
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    I to jest myśl.
    Akurat mam tego zwierza na styk.
    Jakieś inne propozycje?
     
  16. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Gdybym robila event to ptaki bym tukanem zalatwila. Pomaranczowy dojrzewa krotko, wartosc 905.
     
  17. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    musisz sprawdzić co masz w swojej stodole ;) w mojej akurat to jest i to homary i pingwiny po ponad 2500 (chociaż wielu graczy ma dużo więcej)
     
  18. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    ma.....i sprzeda byle popyt był. Planuje klonować motyle, kukułki i anakondy-efekt do misji kolorowych a do obecnego ewentu wrzucić homary, krokodyle i kolibry - chyba wyższą wartość mają od pingwinów. Zresztą tych też by starczyło
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A co zrobić, jeśli nie chcę wydawać, mam pewnie mało zwierząt a jeszcze chcę zrobić pełniowy event? Mało tegn - nawet nie pamiętam, ile mam SP i zagród...
     
    magdusia668 lubi to.
  20. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    To zacząc od inwentaryzacji...
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.