Opinie Święto Świetlików o zmierzchu II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 13 czerwca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Nadeszło lato! Czy istnieje lepszy sposób na celebrowanie wspaniałej pogody niż wybranie się na wycieczkę pod namiot i zagranie w "Cztery światła"? Spakuj się i ruszaj w drogę!

    [​IMG]

    W tym samym czasie trwał będzie event: Pełnia Księżyca.

    [​IMG]

    [​IMG]
    Środa, 14.06.2023, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 20.06.2023, godz. 22:00

    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]
    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    krasnoludek10 i kudlaty147 lubią to.
  2. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    Widzę trzy ulepszenia chatki czy jest jeszcze coś ciekawego? oczywiście coś tam porobię a może nawet całość uda się zrobić. Teraz poczekam aż ktoś policzy ile czego potrzeba
     
  3. Montwa

    Montwa Mistrz forum

    Ale numer. ;)
    Event jeszcze słabszy w nagrodach niż Piłkarskie emocje. xDxDxD
    Jedyne dla czego warto by było robić to te nakładki. Ale są tym razem tylko 3. A jeszcze ostatnia z nich na ostatnim kroku. o_O
    Roślina niby tylko na jednej łące, ale wypadajki na dwóch. o_O Jak to więc zrobić bez większych roszad na łąkach - nie da się.

    Dla mnie totalna porażka. Odpuszczam całkowicie. Itemy mnożnikowe będą sobie stać bez przerwy, a wszystkich nakładek chatki mieć nie będę. Do tej pory nie byłem zdecydowany czy o wszystkie będę walczył to teraz już wiem, że nie będę.
    :D:D:D
     
    Ostatnie edytowanie: 13 czerwca 2023
  4. zazulec

    zazulec Książę forum

    Ja widzę 4 ulepszenia wzór 8 i 15 oraz za postęp punkt 7 i 15
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Muszę to wyjaśnić, bo zarówno z materiałów eventowych, jak i z tego co jest na koncie testowym wynika, że z paska postępu są łącznie 2 nakładki.

    Nie wiem co przyniosłeś, ale to kawałek niemieckiego FAQ sprzed roku, a nie bieżącego. Nie mieszaj bez potrzeby:(
     
    Ostatnie edytowanie: 13 czerwca 2023
  6. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    W opisie przy chatce surfera pisze ,że w ewencie swietlikowym do zdobycia są 4 ulepszenia...
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    I już miałam chwilę na popatrzenie...

    Ja widzę, że jest prawidłowo. Miały być 4 ulepszenia w tym evencie:
    upload_2023-6-13_10-42-8.png
    I są 4 ulepszenia w tym evencie więc wszystko gra. 2 ulepszenia na pasku postępu i 2 ulepszenia za wzory.
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Faktycznie ich link z OO kieruje do FAQ zeszłorocznego., natomiast w dziale FAQ jest tak jak u nas.
    [​IMG]
    https://board-de.farmerama.com/threads/glühwürmchen-abendrotfest.116792/
    Nie zwróciłem uwagi na datę, zaufałem, moja wina.
    Przepraszam i wcześniejszy post usuwam.
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dobrze, że się wyjaśniło, bo strasznie zalatana jestem i w pierwszym momencie myślałam, że rzeczywiście coś nie gra. Dopiero po bliższym przyjrzeniu się grafikom doszłam do wniosku, że jakieś one nie takie i w ogóle wszystko jest nie takiexD
     
  10. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Oj nagrody cieniutkie nie wiem czy warto robić,dla mnie to wygląda na to że chcą nam obrzydzić Farmę żeby ją skasować i tylko pozostać na Alpach.Jeśli tak się stanie to gra całkowicie padnie w Alpach ludzie nie będą grać,już teraz widać że nawet połowa nie zagląda a Alpy
     
  11. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Event świetlikowy robię, tak jak zazwyczaj wszystkie eventy, na pewno dla ulepszeń i nagród cząstkowych, tylko przygotowanie pod wypadajki zrobię później, gdyż teraz jeszcze sieję róże na parę meczy ;)
     
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ech... Cieniutkie to są wymagania, a nagrody w stosunku do nich bardzo dobre. Policzyliście w ogóle jak niewiele potrzeba roślin i wypadajek?
     
  13. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Nie policzyłam, czekam aż Ryś policzyxD
    Ze szpitala wczoraj wieczorem wróciłam...
     
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    No to jesteś usprawiedliwiona, zdrówka życzę :)

    A policzyć wbrew pozorom jest łatwo. Przy każdym lampionie jest napisane w ilu wzorach jest wykorzystywany. Dla jagody jest to 300x5 + 160x7 + 100x4 + 250x4 i do tego trzeba doliczyć jagodę na plecaki.
     
  15. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    potrzeby do zrobienia całości

    namiot - 181 szt
    plecak - 50 szt
    termos - 238 szt + 310 na plecaki = 538 szt
    świetlikowa jagoda - 4020 + 3100 na plecaki = 7120 / 12 zbiorów ( 4 dziennie = 3 dni)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 czerwca 2023
  16. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Mi wyszło tak:
    jagody- 7120
    termosy- 538
    namioty- 181
    plecaki-50
    Nie wiem, czy dobrze zliczyłam :)
     
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    nie lubię tego eventu,najczęsciej nie robiłam a teraz są nakładki na chatkę i co mam zrobić...może zaczne,napewno całości nie zrobie,mam inny problem-chodzę z telefonem przy [w kieszeni]:(.Jak sie uda 2 nakładki zdobyc do już bedzie sukces 8)
    Obecny event zaczełam o 22 w sobotę ,nawet nie zbieram na pnacze ,ze sklepu wykupuje inne odrobinę -piccolo,skrzynki %,kupony na kombajn i TS wyspowy.

    Nieregulaminowe słowo zmieniłam,
    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 13 czerwca 2023
  18. zazulec

    zazulec Książę forum

    Moje obliczenia to:

    namiot - 181 szt
    plecak - 50 szt
    termos - 238 szt + 300 na plecaki = 538 szt
    świetlikowa jagoda - 4020 + 3100 na plecaki = 7120

    Proszę o sprawdzenie.
     
  19. anusia!

    anusia! Ekspert forum

    Na
    Tyle samo mi wyszło :)
    Naprawdę mało siania....
     
  20. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Właśnie, mało siania, wypadajki na farmie, to raczej nie problem, więc trzeba robić, a z nagród dodatkowych zawsze coś się uzbiera, ja jestem zdania, że "ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka", więc później eventy lżejsze, bo mam czym wzbogacać :), nawet skrzynie z pnącza, po troszkę i zwiększają stan nawozów, najlepiej widać, gdy otwiera się uzbierane skrzynki :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.