Święta Łowcy Turoniów...

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Wirtualnafarma, 7 stycznia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Wirtualnafarma

    Wirtualnafarma Forumowy żółtodziób

    Mam pytanie - wykonałem całość 3 częściowego zadania - rząd mam, a okazuje się, że nie posiadam Choinkowej próby generalnej - nigdzie jej nie wystawiałem, ani na inne rzędy, ani na pola i nie mam możliwości uaktywnienia zdobytego rzędu...
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wirtualnafarma item Choinkowa próba generalna był nagrodą w ostatnim zadaniu I misji. Jeśli nie masz itemu w inwentarzu i nigdzie nie wstawiłeś to najprawdopodobniej zadanie nie zostało wykonane.
    Jeśli masz jakieś wątpliwości to zapraszam do PT: Pomoc Techniczna. Tam Twoje konto zostanie sprawdzone.
     
  3. Ecki12

    Ecki12 Forumowy żółtodziób

    Mam tak samo, też brakuje mi tego samego itemu

    mam ten sam problem , też brakuje mi tego itemu

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 stycznia 2023
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ecki12 odpowiedź dla Ciebie jest taka sama jak dla Autora wątku.

    Wirtualnafarma czy masz jeszcze jakieś pytania?
     
  5. Wirtualnafarma

    Wirtualnafarma Forumowy żółtodziób

    nie mam. zadania wykonałem wszystkie i w całości -itemu nigdzie nie ma.
     
  6. Ecki12

    Ecki12 Forumowy żółtodziób

    pisałem do pomocy technicznej , zobaczymy
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wirtualnafarma, niestety, ale na forum nie wyjaśnimy, czy zdobyłaś item, czy nie, a jeśli tak, to gdzie on jest. Skontaktuj się wobec tego z PT: Pomoc Techniczna, jak radziła SMOD_Atena.
    A skoro tutaj nie masz już pytań, zamykam temat.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.