Opinie Święta Łowcy Turoniów - misje weekendowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 22 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dora4370

    dora4370 Ekspert forum

    Już bym misję skończyła gdybym mogła , ale zamiast misji mam to :[​IMG]
    I tak jest za każdym razem przy misjach czasowych .Czyszczenie ciasteczek , przelogowanie , odświeżanie nic nie daje , dlatego misje czasowe staram się robić jak najszybciej żeby mieć czas aż w końcu za którymś tam razem załapie .
     
  2. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Za 6 minut pnącze będzie moje ,dalej to juz formalność ;) Wszystko działa pięknie w evencie ,całe szczęście :) I pozostanie tylko miasteczko do odwiedzenia ;)
     
    grania., krasnoludek10 oraz Aisha1969 lubią to.
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Uff, czyli nie jestem sam! Ale ja zacznę z ponad 5-godzinnym opóźnieniemxD:cry:xD
     
    Ostatnie edytowanie: 6 stycznia 2023
    grania., Anetta41 oraz Aisha1969 lubią to.
  4. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ta misja -widmo szykanuje już od dłuższego czasu. Trzeba chwilę odczekać aż zniknie
     
  5. ewanta

    ewanta Komandor forum

    u mnie tez tak jest- pomaga przejście na inną łąkę, albo wybranie zrobionych misji (zielony ptaszek w lewym górnym rogu w oknie wyboru) a potem wybranie bieżących misji.
     
  6. panda-p25

    panda-p25 Weteran forum

    ha ha , mam to samo, do tego znikły floreny ,za każdym przejściem muszę się przelogować tak mam od wczoraj, czy w końcu
    gra zacznie działać, już brak słów na te ciągłe usterki ,mimo to miłego dnia
     
  7. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ekipo zgłoście to do naprawy, bo pewnie tam już przy tej ilości błędów o tym błędzie zapomnieli.
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Spółdzielnia to duża część gry, więc chwilę trwa, zanim się wczyta po zalogowaniu albo odświeżeniu gry. Też bym wolała, żeby zamiast misji-widma wyświetlało się... no właśnie co... kręcący się kwiatek? pasek ładowania? owieczki na taczce? Może z czasem coś wymyślą w zamian... Gdy się zdarzy, że za szybko otworzę spółdzielnię i wyświetla mi się takie coś, to po prostu przechodzę na inną łąkę i czekam chwilkę, aż kwiatuszek przestanie się kręcić.
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Z hortensji wyleciało 135 wstążek, także z nimi większego problemu być nie powinno. Pierwszy rozsiew gałązek jemioły i jedyny dzięki misji nr 2 na polach:)
     
  10. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    [​IMG]

    finisz :) trzymam kciuki za jeszcze walczących :)
     
  11. dora4370

    dora4370 Ekspert forum

    Wszystko to już praktykowałam , nic nie dawało , ale w końcu po jakimś czasie załapuje . Dziwne jest to że jak nie ma czasówek mogę wchodzić do spółdzielni bez problemów o każdej porze dnia i nic się takiego nie dzieje a jak włączą misje czasowe moja spółdzielnia głupieje i muszę czekać cierpliwie aż wyjdzie z szoku :D .
     
  12. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Spróbuj tak zrobić. Wejdź w spółdzielnię, gdy się pokaże zero misji to wyjdź i po może minucie wejdź znowu. Powinny się pokazać misje.
     
  13. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    ja tak robię od kiedy to się pokazało i działa :)
     
  14. dora4370

    dora4370 Ekspert forum

    U mnie takie zabiegi nie chcą zaskoczyć , bawimy się ze spółdzielnią w kotka i myszkę aż w końcu jej się znudzi zabawa i oddaje wszystkie misje .Teraz już jest ok , misja skończona i do następnej czasówki mam problem z głowy :).
     
  15. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    lolek55 - Twój post przeniosłam do właściwego wątku, ponieważ tutaj rozmawiamy o misjach weekendowych ;)

    Misje, misje i po misjach ;)
     
    Aisha1969 i krasnoludek10 lubią to.
  16. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    U mnie już koniec misji weekendowych :)
     
  17. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Dzisiejsza misja na ukończeniu xD jutro raz zbiorę roślinkę i koniec;) ale brakuje mi pierwszego itemu.Może ktoś zrobił pierwszą misje a pozostałe nie i zbywa mu ten item..jak by coś to proszę o sówkę;)
     
  18. Honorat.

    Honorat. Ekspert forum

    mi brakuje dwóch pierwszych itemów, też chętnie przygarnę, nie za darmo , a w temacie - misja skończona
     
  19. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    Skończone wczoraj wieczorem, musiałam iść na jeden zbiór, bo w weekend mało czasu, i uruchomiłam wszystkie posiadane dyniowe. Trochę szkoda na taki event, ale cóż jak ma się we łbie zakodowane robienie wszystkich eventów 8)
     
    krasnoludek10 i Aisha1969 lubią to.
  20. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    A ja robię na spokojnie, według moich wyliczeń Misja jest możliwa do skończenia, mimo tak długiego czasu wzrostu tej rośliny specjalnej.
     
    Ostatnie edytowanie: 7 stycznia 2023
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.