Opinie Święta Łowcy Turoniów - misje weekendowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 22 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Przypominam, że już czas posiać na głównej łące długo rosnące do ostatniej części misji weekendowej ;)
     
  2. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    o mamo za późno haha
     
    grania., krasnoludek10 oraz Aisha1969 lubią to.
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    kaska860 - Twój post przeniosłam do właściwego wątku, ponieważ tutaj rozmawiamy o misjach weekendowych a nie o evencie hodowlanym.
     
    Aisha1969 i krasnoludek10 lubią to.
  4. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    z szarłatu wypadło 202 ,wypadajki już mam a badyl rośnie :)
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A ja oczywiście zapomniałam, że misja startuje o 10:00 i zacznę z 3-godzinnym opóźnieniem :oops: ale myślę, że zdążę na spokojnie.
     
  6. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    Z hortensji i kilku pól szczypiorku, który się jakoś dziwnie zaplątał 190, czyli spoko. Roślinka rozsiana.
     
    krasnoludek10 i Aisha1969 lubią to.
  7. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    U mnie goryczka dała 84 szt wypadajek. Nie sadziłam czegoś dłużej rosnącego bo przy poprzednich misjach miałam wypadajek aż nadto :) A z każdego zbioru eventówki wypadajki leciały zacnie. Jeden błąd popełniłam: zapomniałam wystawić Jaśki na pole :D Za 1,5h naprawię ten błąd ;)
     
  8. kudlaty147

    kudlaty147 Komandor forum

    ja na spokojnie robie 2 zadania pnacze mi nie potrzebne bo nie mam pierwszego itemu i nie che zeby stalo niepelne i zasmiecalo pozdrawiam wszystkich grajacych jurek
     
  9. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    z niezapominajki wypadło 160.
     
  10. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    jureczku bierz pnącze a o item będziesz się martwił później :D
     
  11. -Tara60-

    -Tara60- Młodszy ekspert

    No ładna zmyłka , poprzednio 2x wypadajki leciały z leśnej i tym razem też posiałem tam szarłat i dał 0 , po co nas tak mylić i zmieniać na główną ( mam tam same żółwie) ? Chba tyko po to żeby [ciach] i podnieść ciśnienie z rana :mad:

    Wykropkowany wulgaryzm to nadal wulgaryzm, usunęłam,
    SMOD_Atena
     
    grania. i krasnoludek10 lubią to.
  12. MiszkaM

    MiszkaM Forum Pro

    124 wypadajki z szarotki przy stanie Jaśków zero :), poprzednio też starczyło na wszystko, milutki ten evencik.
     
  13. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    [​IMG]

    pnącze już zdobyte ,jeszcze item muszę zdobyć :)sieję na dużych polach co 1h zbiór jemioły i odpaliłam dyniowego :D
     
    krasnoludek10 i GreenHills lubią to.
  14. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum


    Tutaj nikt nikogo nie mylił. Poradnik był 3 tygodnie temu więc było dużo czasu żeby zajrzeć. Ja musiałam pozdejmować wielkei drzewa z leśnej, bo akurat tam były wypadajki.
    BP często tak robi i można się już spodziewać, że cos pozmieniają. Event się dziś zaczął. Masz sporo czasu. Nie ma co się martwić.

    ja dopiero zacznę 3 misję, nawet jeszcze nie rozsiałam, bo dopiero za godzinę zbiorę szarłat.
     
  15. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witam ja mam to samo, pierwszej części nie robiłam bo byłam na wyjeździe świątecznym
    i też pnącza nie chcę, ponieważ nikt nie odda pierwszego itemu
    pozdrawiam
     
    grania., krasnoludek10 oraz Aisha1969 lubią to.
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja jednak rząd chmur bym wzięła, nawet jeśli nie mam kompletu itemów bo czasami bywają różne wyprzedaże itemów a w grze wszystko może się zdarzyć. Nie mówię, że w tym przypadku tak będzie bo nie wiem, ale zawsze lepiej coś mieć niż nie mieć. No ale każdy decyduje sam ;)
     
  17. mar1sz

    mar1sz Okazjonalny autor

    spożniony ...ale i tak niema jemioły
     
    krasnoludek10 lubi to.
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    mar1sz sprawdzasz na łące głównej?
     
    krasnoludek10, Aisha1969 oraz Anetta41 lubią to.
  19. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witam Atenko
    może i masz racje
    szkoda , że tym razem nie dali podwójnych itemów
    pozdrawiam
     
  20. mar1sz

    mar1sz Okazjonalny autor

    ...już mam po dwukrotnym resecie Dzięki
     
    krasnoludek10 i Aisha1969 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.