Event Świąteczny rozgardiasz

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_IRI, 18 grudnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Jest już i u nas cały poradnik. Nie podobają mi się te ilości :( Nie podczas Świąt :(
     
  2. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    No i oczywiście podwyższyli wszystko... Szkoda słów ostatnio na ta grę... Coraz gorzej się dzieje...
     
    dantic3, Anetta41 oraz foczunia84 lubią to.
  3. 7sarenka

    7sarenka Czeladnik forum

    Czy jest gdzieś napisane, w którym momencie otrzymujemy rząd pnącza? Bo w nagrodach go nie ma.
     
    dantic3, Anetta41 oraz -katie1234- lubią to.
  4. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Tu jest:
    [​IMG]
     
  5. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Masz w nagrodach, ostatni prezent od niedźwiedzia :)
     
    dantic3, Anetta41 oraz -katie1234- lubią to.
  6. 7sarenka

    7sarenka Czeladnik forum

    Dzięki bardzo, nie zauważyłam :D
     
    dantic3, Anetta41 oraz -katie1234- lubią to.
  7. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Ten event nie powinien się nazywać świąteczny rozgardiasz,tylko świąteczne rozgoryczenie.....same błędy,problemy,niedopowiedzenia.Pewnie event też z problemami ruszy.
     
  8. Goldmaster82

    Goldmaster82 Moguł forum

    No i to Francuzi mieli rację. Wszystko jest tak jak w ich poradniku.
     
  9. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Może i mało siania,ale wypadajek potrzeba 1200 sztuk - poprzeczka rośnie -.-
     
    dantic3, Anetta41 oraz -katie1234- lubią to.
  10. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Wypadajki to akurat nie jest problem,o ile się ma pnącze kasztankowe i uszlachetnienia,no i zapas sn,ale to przy baobabach to nie jest duży problem.
     
    dantic3, Anetta41 oraz -katie1234- lubią to.
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Gdy przeliczam wypadajki, zawsze odliczam pierwszy i ostatni dzień eventu- taki bufor bezpieczeństwa. Dotąd wychodziło mi do 150 szt. na dzień, teraz 200 szt.
    Różnica mocno odczuwalna.
    Może być ciężko (ups... zapomniałem o koszykach eventovych).
    Może będzie wyprzedaż SN, aby podgonić sianie ?
    Coś mi się widzi, że to gracze będą Mikołajem dla BP.

    No i ten czas:
    Co wybrać ?
    Święta czy Farmeramę ?
    A może da się to jakoś pogodzić ?
     
  12. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Ja nie zamierzam w tym ewencie odpalać kasztanka! SN będzie potrzebny tylko na pierwszy rozsiew roślinek.
    Nie pisz, że 1200 sztuk wypadajki to nie problem. Nie każdy ma rząd kasztankowy i baobaby dające turbo dopalacze.
     
  13. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Dokładnie ja nie mam ani kasztanka ani baobabów, nie dysponuje taką ilością SN żeby zebrać 1200 wypadajek.
     
  14. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    ja baobabów nie mam

    SN tylko 250szt. będzie bardzo ciężko uzbierać te 1200 wypadajek :(


    i jeszcze dopowiedzcie mi proszę, czy ja dobrze rozumiem, że itemy z paczek, będzie można otrzymać kilkakrotnie? bo nigdzie nie jest napisane że tylko raz :music:
     
    dantic3, Anetta41 oraz -katie1234- lubią to.
  15. Megan

    Megan Komandor forum

    Wszystkiego trochę za dużo, wypadajek i rośliny do siania także, tym bardziej że to czas przedświąteczny i Święta.

    Wybieram mimo wszystko rodzinę a event zrobię tyle ile zdołam, z czegoś trzeba zrezygnować, chyba że się skusze na pnącze kasztanowe, tylko to SN, nie mam aż tyle, baobabów brak.
     
  16. sweetsim

    sweetsim Zaawansowany

    Nie chce byc zgrzeda! Jednak ostanie eventy a szczegolnie nagrody za ich wykonanie to jednym slowen zart tylko szkoda ze mi z tego nie do smechu. Ta farsa ciagnie sie juz od Dozynek 2015 gdzie osoby o podejrzanej uczciwosci rowniez otrzymaly nagrody. Karzdy kolejny event to masa pracy za smieszne nagrody. Szanowna Ekipo Tworcow czy musicie wszystko zgnoic nawet event Swiateczny? Gdzie podzial sie wasz zapal i troska o graczy? Walcze na farmie juz od 2011 lecz koniec Fantasyramy jak widze powoli staje sie koncem Farmeramy. Czy o Szanowni Tworcy uwazacie ze mechanizm kup i zrob nas zadowala?
     
  17. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    xDxDxDxD do tego na niebiesko - ja ja a kupujący całkiem niedawno kupony na al... byli zniesmaczeni tym że rodzina wysyłała sobie coś tam od czasu do czasu xD mało tego widziałem nawet gracza który piętnował niby oszustów a sam szuka po całym necie farm z tym samym targiem co główne konto xD jak myślisz po co ?

    W temacie
    no cóż event nie powala a zwłaszcza jak widzę nagrody losowe
    Ja odpuszczam ale Wam życzę powodzenia ;)
     
  18. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Zwróć uwagę, że wypada ze wszystkich pól. Ostatnio było tylko z trzech w ilości 785 i jeden dzień krócej. Nie oznacza to, że lepiej polecą, ale ilości, w tym momencie robią się podobne.

    Ostatnio daliśmy radę, a teraz nie?
     
  19. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    A twierdzisz, że damy?? :D Okres świąteczny, święta to ja nie wiem czy damy radę :D
     
  20. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Może i nie w temacie,ale pamiętajcie o zrealizowaniu kodu bonusowego (ważny do końca 24.12)
    midwinter2015


    kod od razu aktywuje kombajn na 6h oraz daje 10x super pasza
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.