Świąteczny event

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika milqin, 21 grudnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. milqin

    milqin Aktywny autor

    Od pewnego czasu dostępny jest świąteczny event, a ma być wg OO od 14. Jak to jest?

    Do tego nie można nic tam dodać!

    Proszę ekipę o ustosunkowanie się
     
  2. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    milqin, nie wiem co się stało że event był aktywny przed 14. Obecnie jest już po 14. Czy masz jeszcze jakieś pytania w temacie? :)
     
  3. milqin

    milqin Aktywny autor

    Tak, czy przez to nie będzie krótszy?
     
  4. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    milqin, jak mówi Oficjalne Ogłoszenie: [​IMG] Poniedziałek 28.12.2015 godz. 14:00.
    Jeżeli termin zakończenia eventu ulegnie zmianie pojawi się o tym informacja. :)
    Czy są jeszcze jakieś pytania? :)
     
  5. milqin

    milqin Aktywny autor

    Początek pisze natomiast 14 :) Zatem jak widać wcale nie musi być to wiążące.

    Nie mam więcej pytań
     
  6. pat3l

    pat3l Stary wyjadacz

    można zamknąć
     
  7. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Skoro można to temat zamykam. :)
    Życzę udanego dnia. :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.