Opinie Świąteczne przyjęcie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 21 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Spokojnie, czasu rzeczywiście jest dużo. Mnie się trafił fajny bonusik, to przyśpieszyło zbiory fioletowej świeczki
    [​IMG]
     
    gosiunia007 lubi to.
  2. jasia54

    jasia54 Forumowy żółtodziób

    ja tez nie mam swieczek innych na farmie glownej i bahama

    a ja nie mam ani na glownej ani na bahama

    Twoje posty połączyłam w jeden ponieważ reguły naszego forum nie dopuszczają dodawania kilku postów jeden pod drugim.
    Jeśli chcesz odpowiedzieć na posty kilku Graczy to najpierw wybierz te posty klikając przy każdym "Odpowiedz", następnie napisz w poście swoją treść a na końcu kliknij "Dodaj odpowiedź".
    Zapoznaj się proszę z >>tym poradnikiem<<, a >>TU<< można poćwiczyć.
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 28 grudnia 2020
    hiacynta lubi to.
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    jasia54, rozumiem, że fioletowe świeczki na rozsiew ukręciłaś w młynie i teraz je siejesz na polach pełni księżyca, tak?

    Jeśli tak, to trzeba je oddawać do zadań na fioletowej ścieżce. W ostatnim zadaniu w nagrodę dostaniesz nową łyżkę i trzeba ją oddać w pierwszym polu na nowej ścieżce - żółtej, albo zielonej. Zależnie od wybranej ścieżki otrzymasz żółty lub zielony wosk i będziesz mogła ukręcić w młynie nowy rodzaj rośliny - do siania na plantacji albo na głównej łące.
     
  4. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ok, chciałam tylko napisać, że fioletowe są na polu Pełni Księżyca.
     
    izabell2468 lubi to.
  5. magros

    magros Nadzorca forum

    Witam a ja juz mam ostatni siew na plach na bahamie zbior za 2 godz i koniec bedzie pnacze
     
    izabell2468 i hiacynta lubią to.
  6. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    I ja już skończyłam:music::D
    [​IMG]

    Teraz mogę sobie kilka dni spokojnie siać i hodować zwierzaki do misji :pxD Tak to lubię.
     
    robins71 i hiacynta lubią to.
  7. =Wikuś=

    =Wikuś= Forumowy żółtodziób

    Czy ktoś miał taki problem, że czyste świeczki nie wyrównały się po 5h? Bo czekam od rana i nadal ich nie mam:(
     
    hiacynta lubi to.
  8. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Odśwież stronę gry. Powinno pomóc :)

    Również już skończyłam. Udało się przy porannych zbiorach :)
     
  9. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Skończone
    [​IMG]
     
    robins71 i kornik1 lubią to.
  10. tabeh

    tabeh Zaawansowany


    jak to zrobić?
    ja tez czekam na czysta swieczke, bo nie moge siać :(
     
  11. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    wlaczasz w mlynie superpasze na ok 20... lub na baha te najdluzsze z podobna godzina, wstawiasz swieczke w kolejke i zerkasz az dojdzie Ci nowa i dokladasz do kolejki pilnujac oczywiscie czasu paszy aby Ci nie przepadlo
     
  12. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    czy plus 2 na pełnię działa na fioletowe świeczki ?
     
  13. milena.tykarska

    milena.tykarska Okazjonalny autor

    Zrobilam żólte i zielone zadania. Dostałam łyżkę i nie mogę odblokować fioletowych roslin.Co robię źle?
     
  14. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Najprawdopodobniej nie uaktywniłaś fioletowego wosku w panelu eventowym powinnaś dostać 9999 sztuk i 5 szt czystych świeczek :) dopiero jak masz te składniki możesz kręcić w młynie fioletowe roślinki wiem bo sam robię fioletowe ;)
     
  15. milena.tykarska

    milena.tykarska Okazjonalny autor

    Mam lyżkę do odblokowania fioletowego wosku , klikam na to pole i nie mogę odblokować.świeczki potrzebne mam
     
  16. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Spróbuj moze odświeżyć grę ewentualnie wyloguj się wyłacz grę potem załącz grę ponownie może po prostu zawieszka gry albo problem z załadowaniem poprawnym gry.
     
  17. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Wreszcie koniec.Ale ten event to raczej ze świętami wizualnie miał niewiele wspólnego.Jak dla mnie to bardziej halloween.
     
    orkiszowiec i nikolabln lubią to.
  18. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    no i po evencie ,sama sobie utrudniłam event grając na unity 2 dni , masakra standard to 4 przelogowania na 1h nawet na kole gra się zawieszała po kilku kręceniach, już się boję co to będzie po 11 stycznia :)
     
    nikolabln lubi to.
  19. milena.tykarska

    milena.tykarska Okazjonalny autor

    Robiłam wszystko co możliwe bez efektu.Napsałam do PT ale event w plecy.Zanim zweryfikują bedzie po evencie. Dziękuję za pomoc.
     
    HotFarmer3387 lubi to.
  20. aniasz1982

    aniasz1982 Forumowy żółtodziób

    Witam mam taki problem. Od początku eventu nie mogę wykonywać zadań ponieważ nie mogę sadzić świeczek na polach cały czas mam zero świeczek.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.