Opinie Świąteczne przyjęcie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 21 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Wesołych Świąt! Świętuj ten wspaniały czas w roku, organizując radosne przyjęcie dla wszystkich twoich zwierzaków, mieszkańców wyspy i duchów. Trzymaj się ciepło i baw dobrze!

    [​IMG]




    [​IMG]
    Wtorek, 22.12.2020, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 05.01.2021, godz. 14:00


    [​IMG]



    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. bahomet3

    bahomet3 Czeladnik forum

    Może ktoś mi podpowie jak mieć w magazynie 10 świeczek?
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    10 czystych świeczek otrzymają Gracze posiadający konto Premium, ale nie musisz mieć 10 świeczek na start. Wystarczy 5, które otrzyma każdy Gracz na start, z nich wyprodukujesz w młynie 5 świeczek w wybranym kolorze i te będziesz miała na rozsiew. Jeśli liczba posiadanych czystych świeczek spadnie poniżej 5 szt., nastąpi ich wyrównanie do tej ilości.
     
  4. gosiekd

    gosiekd Młodszy ekspert

    Przyda się blokowanie świeczek w młynie, aby system dopisywał kolejne co 5 godzin, przyda się na drugie i trzecie pole, aby oszczędzić na rozsiewie.:music: Powodzenia!
    Wesołych Świąt, mimo wszystko! :D
     
  5. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Cos tu cichawo, Farmerzy zajeci swietami widac... Co do eventu to sam nie wiem sporo tych punktow sezonu a tak poza tym nic szczegolnego bo z zagadkowych to zapewne i tak ustrzele cos co juz mam....
     
  6. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    A ja myślałam że choć raz BP, da nam odpocząć w Święta:oops:
    Ewentualnie coś naprawdę świątecznego w niespodziance przyszykują:oops:

    W kalendarzu jest tak ładnie- tam nie ma eventu :)

    [​IMG]
    świeczki, wosk, mroczna dynia?- na Andrzejki, by pasowało

    ale na Boże Narodzenie, mogli dać ubierane choinki, ładne świąteczne graficznie pnącze z bombkami,
    ech czy coś w ten deseń.

    A tu raptem 4 itemy mają jakąś graficzkę świąteczną:oops:
    A te naleśniki, to kompletnie z innego eventu jakby dosztukowali :p
    [​IMG]

    No jedyny w tym miesiącu, gdzie dali punkty sezonu - łaskawie sobie przypomnieli :oops:
    - no bez żadnego efektu wow przeczytałam poradnik, niby wszystko ok- itemy są, pnącze jest, ale no jakoś tak bez "klimatu"

    Mam wrażenie, że nie dało się tego eventu wcisnąć na listopad, to zostawili na grudzień ;)
     
  7. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Fakt jedyny z sezonowymi, a ja sie dziwie dlaczego tak malo mam punktow.. Jakos na swieta i nowy rok nie kwapia sie z nowosciami... w z sezonie i teraz tylko zagadkowe, a ja jeszcze poprzednich - ostatnich drzewek nie mam trudno moze kiedys o ile gra wytrzyma
     
  8. eurb

    eurb Zaawansowany

    nie szaleją bo i tak większość graczy po testach się mocno zniechęciła i nie ma za bardzo nastroju do grania.
    Pół Europy siedzi zamknięte w domu i wariuje z nudów a BP zamiast odgrzebać jakiś szybki event odgrzebało mało zajmujący :) nagrody też coraz słabsze.
     
  9. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    Nie robię sezonów i nie tykam tego eventu, w nagrodach nic nadzwyczajnego a itemów nie mam juz gdzie stawiać. Dla mnie bomba, odetchnę trochę...
     
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    u mnie eventowy pas....
     
  11. 22vader

    22vader Zaawansowany

    nic ciekawego nie ma, odpuszczam
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A już myślałam,że coś ze mną nie tak...Nie robię 8)
     
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie wiem.
    Jeśli już to tylko dla SPN i żetonów.
    Tak na szybko, to 4 dni siania przy 4 zbiorach na dobę - chodzi mi tylko o zajęcie głównej łąki.
    Tylko czy warto?
    Teraz z głównej mam ok 150 mln PD.
    Czy jednorazowe 750% PD z żetonów zrekompensuje stracone 600 mln PD?
    Nie.
    SPN.
    Gdybym odpuścił item i drzewko, to obecne wpłaty pozwalają zdobyć ulepszenie pucharu bez robienia ewentu.
    [​IMG]
    Z tym, że wtedy nakładkę dającą dodatkowe 100% wykorzystam raz, może dwa.
    Więc po co w ogóle robić dalej sezon?
    Spróbować kołem załatwić sianie?
    200%/24h do stodoły, rozwiązało by problem.
     
    Ostatnie edytowanie: 21 grudnia 2020
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    hlnrys, ok. 4 dni zajmie sianie tylko jednej roślinki, nie da się ich siać równolegle. Bez ekstra bonusów event trochę potrwa... Ja go oczywiście robię (nie znam innych opcjixD), ale teraz gdy czasu jest mniej zacznę od najdłużej rosnącego zielska, później zobaczę:) Event trwa tyle że hej, więc z pewnością spokojnie zdążę, zwłaszcza że będą to bardzo kameralne Święta bez spotkań rodzinnych:(
    A sezon warto kończyć, nakładka da profity jeszcze w pierwszym przyszłorocznym sezonie;)
     
  15. darbus1961

    darbus1961 Zaawansowany

    Witam też wydaje mi się ten event jakiś taki bez świątecznego klimatu brakuje mi jakiś super świątecznych prezentów nie wiem sam , może to że ostatnio intensywnie grałem to teraz jakiś przesyt nastąpił czy dla samych PNSów warto dwa tygodnie go męczyć.
     
    robins71, dantic3 oraz magdusia668 lubią to.
  16. SuperWioska

    SuperWioska Mieszkaniec forum

    Ja robię. Pnącze słabe ale sezonowe punkty bardzo się przydadzą, bo chcę jak najszybciej ulepszyć puchar na maksa. Szybko powinno pójść bo jestem na 32 poziomie sezonu. Poza tym bardzo mi pasuje, że rośliny długo rosną, bo nie trzeba się będzie odrywać od wigilijnej kolacji i lecieć na farmę. Fajnie że robimy pojedynczo bo można na innych polach nadrabiać zaległości. Spodziewałam się lepszych nagród na święta ale biorę co jest. Zacznę od tego co rośnie najdłużej i powoli do przodu
     
  17. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    bogatemu to i ....
    to pochwal się co masz na głównej ..
    ...ja tam robię dla punktów i żetonów ...zacznę od głównej ...4dni x (3x5 białe świeczki lub 4 x 5 białe świeczki ) jak przypilnuje młyn żeby nie zrobić przypadkiem tej rośliny co rośnie..powodzenia walczącym..
     
  18. pies008

    pies008 Zaawansowany

    A ja zacznę od pól pełni - fioletowe. Tam jest najwięcej punktów sezonowych. 8)
    Może potem nie zechce się dalej robić? :p:music:
     
    robins71, dantic3 oraz magdusia668 lubią to.
  19. chaarryy

    chaarryy Czeladnik forum

    :D nie opłaca się, można odpocząć, po tych wszystkich awariach
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Muchołapki i po bokach nieumarłe.
    W lewym górnym "Frytole" i "Skwierczące świetliki".
    [​IMG]
    Tak wiem, odnosiłem się tylko do głównej łąki.
    Dopisałem wyjaśnienie, żeby nie wprowadzać w błąd.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.