Opinie Świąteczna wyprzedaż

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 12 grudnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    witam wieczorkiem
    pierwszy prezent zapakowanyxDxDxD
    siejemy dalej i zbieramy:)
     
  2. ewanta

    ewanta Komandor forum

    ja zapakowałam 4 prezenty tylko nie wiem dlaczego wszystkie są czerwone xD
    chyba muszę po SG albo TPD sięgnąć następnym razem - chociaż każda ilość PD przybliża mnie do krokusa. jeszcze dwa poziomy..
     
  3. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    ja jeszcze nic nie zapakowałam ;)
    Sieje póki co :)
     
  4. modlischka78

    modlischka78 Koneser forum

    U mnie 5 i wszystkie niebieskie :pxD
     
  5. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Jeszcze jeden zasiew i roślina powinna być w komplecie koło dało 200% z jednego super pola mam 53 szt . Gorzej z wypadajkami ale czasu dużo to się uzbiera farma wróci na normalne tory czyli kończyć misje.
     
  6. MargolciowyRaj

    MargolciowyRaj Zaawansowany

    Wskoczyłam rano na farmę, przed zbiorami zakręciłam kołem i wykręciłam +100 na plony na 24 h. Moja radość była krótka - bonusu nie ma i nie mogę z niego skorzystać (jest w wykazie nagród na kole). Bonus na +1 z zagród też nie działa. F5 i ponowne logowanie nic nie dały. Myślałam, że przyspieszę sianie roślinek event-owych. Prezentów jeszcze nie pakowałam. Na razie wybieram papiery
     
    robins71, Mikasek- oraz magdusia668 lubią to.
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    MargolciowyRaj sprawdź może w swoim herbie nad slotami, jeżeli jakiś bonus na kole został wylosowany to tam powinien być widoczny. Jak znajdziesz ikonę to najedź na nią kursorem, wtedy wyświetli się opis bonusu. W razie wątpliwości zapraszam ze zgłoszeniem do PT.
     
    robins71 i magdusia668 lubią to.
  8. MargolciowyRaj

    MargolciowyRaj Zaawansowany

    Już nie jeden raz sprawdzałam w herbie i nie ma, za to bonus jest widoczny w farmerskim kole fortuny w wykazie wygranych nagród. Pierwszy raz tak mi się trafiło z bonusem. Może "uciekinier" powróci. Czekam... Już napisałam do PT.
     
    robins71, Mikasek- oraz magdusia668 lubią to.
  9. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    6 prezentów za mną. Marudnie idzie. Koło nie współpracuje. Dobrze, że ostał się dyniowy prezent - podgoniłam trochę przy okazji kończąc wieniec
     
  10. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    skończyłam event i stawiam zagrody .
     
  11. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Witam i gratuluję tym którzy skończyli już event, u mnie jeszcze do końca daleka droga, wprawdzie za dwie godziny ostatni zbiór rośliny, ale kartonów jak na lekarstwo. Całe szczęście, że jeszcze jest dużo czasu więc jestem spokojna o wypadalce (chyba,że coś się poknoci z internetem to może być różnie. Miłego dnia życzę i dużo wypadających kartonów.
     
  12. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    u mnie 1481/19206 (bez bonusów a SN tylko na rozsiew) i 548 małych pól obsianych - jeszcze ten zasiew i niecały następny i będzie koniec - prezenty zrobię hurtem, tylko myślę jakie - czerwone i kredki?
    miłej soboty i powodzenia w sianiu tulipanów-origami :)
     
  13. jakacper78

    jakacper78 Mieszkaniec forum

    Witam od którego poziomu te cuda:inlove:są do zgarnięcia8)
     
    robins71 i Mikasek- lubią to.
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Coś kurka rurka liczyć nie umiem i musiałam dosiać na leśnej -.- A strusie głowy ze stodoły wystawiają i na wybieg w końcu chcą:p
     
  15. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    super wielkie drzewo w spółdzielni od poz.201
    wielkie drzewo Zosi od poz. 204
    wielkie turbo drzewo od poz. 207


    U mnie prezenty wszystkie te same, to samo opakowanie i ta sama zawartość :p
     
  16. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    2 prezenty z 2 kuponami zrobiłam i wystarczy, na tym kończę ten event.
     
  17. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    u mnie 4x niebieskość :pxD, nie wiem czy do końca zrobię :p
     
  18. jakacper78

    jakacper78 Mieszkaniec forum

    super wielkie drzewo w spółdzielni od poz.201
    wielkie drzewo Zosi od poz. 204
    wielkie turbo drzewo od poz. 207
    E tam to tylko jakieś 83 poziomów :oops: do zrobienia do pierwszego drzewka8)
    A co do prezentów to 4 szt zrobione 8) roślinka na 4 kolejne jest a wypadalca brak :cry:
     
  19. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Witam w chłodny dzionek.
    Spakowałam kolejne 3 prezenciki-w sumie już 4xD
    Niebieskie 2 i z uwagi na śliską nawierzchnię i brak do niej odpowiednich deskorolekxD-żółte 2
    Tulipanki rosną dalej,tudzież piernikowe róże także i oczywiście pełniowe roślinki na kolejny terenik w grzybowym lesie(do sezonu grzybowego chyba zdążę;)xD
    Święta za pasem,wyjazd za 3 dni -a tu tyle roboty,normalnie nie wiem w co ręce włożyćxDxDxD
    Gratulki dla tych co już mają evencik za sobą i powodzenia dla pozostałych,na kole także;)
     
  20. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Jeszcze 2 prezenty do zapakować zostało
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.