Opinie Świąteczna wyprzedaż

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 12 grudnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. modlischka78

    modlischka78 Koneser forum

    Jezeli ktos korzysta tylko z kuponow to faktycznie lipa, ale dobre i to.
    3 prezenty juz oddane :) Licze, ze trafi mi sie kon morski :)
     
  2. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    Eventówkę wysiałam właśnie po raz drugi. Jak uzbieram na 1 kupon to będzie dobrze. Więcej nie robię, bo mam za mało zwierzaków.
     
    Mikasek-, miwi45 oraz robins71 lubią to.
  3. modlischka78

    modlischka78 Koneser forum

    Dasz rade. Na bahama wystaw papugi lub malpy a z farmy tylko kury oddaj jezeli nie masz innego zwierza.
     
    Ostatnie edytowanie: 14 grudnia 2018
  4. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    To jest szansa, że przywrócą sławetne drzewo super nawozu.. z tego co pamiętam właśnie takie było przez jakiś ... krótki czas. O ile dobrze pamiętam :p;):)
     
    Kloni17 i robins71 lubią to.
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nawozowce w pociągu przyjeżdżały - ja się załapałam na ostatnią edycję, przedtem były chyba ze dwie.
    Na powrót tego konkretnego pociągu to ja bym nie liczyła, za te nawozowce to parę głów w firmie poleciało 8)
    Ale po jednej sztuce każdego z tych drzew można podobno wyszarpać w misjach gdzieś tam powyżej lvl 200 8)
     
  6. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    Jeśli można wyszarpać to ja muszę się spiąć ;):) Takich drzew nigdy za wiele. Co prawda smoki i kucyki z małpką na farmie mi buszują ale przydałoby się takie drzewko :inlove:...drzeweczko :inlove::inlove:....drzewunio....:inlove::inlove::inlove:
    A event ciężko mi idzie...o_O:( nie zdołałam oddać żadnego prezentu jeszcze. Jakoś bez przekonania to robię, bo takie skrzynki zawsze marnością u mnie świecą:);):p.
     
  7. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Tak to prawda , ale wyszarpywanie to droga przez mękę a drzewa mają bardziej kolekcjonerską wartość niż praktyczną :)

    [​IMG]

    Pozdrawiam nawozowych marzycieli
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Drzewa nawozowe po farmersku zwane baobabami się przydają to fakt, choć moim zdaniem są przereklamowane ale powróćmy może bliżej eventu.
    Ja mam dopiero 3 prezenty zapakowane, żadnego dodatkowego bonusu z koła tym razem nie mam, oj będzie jeszcze tego siania :eek:
     
  9. nawiedzonyrolnik

    nawiedzonyrolnik Zaawansowany

    Zachomikowałem sobie około 20 wejściówek na ten event z nadzieją, że coś upoluję z koła. I nawet był taki jeden układ gdzie przy jednym kręceniu kołem można było wygrać 3 różne rodzaje bonusów do upraw ... spudłowałem xD
    Jestem daleko za Wami, ale przynajmniej roślinka urodziwa - ogólnie co do tego zielska do sadzenia to trzeba przyznać, że grafik ma dobrą rękę i całkiem przyjemne wizualnie twory mu spod "pędzla" wychodzą.
     
  10. beatapalasz

    beatapalasz Okazjonalny autor

    dzień dobry:) trzy prezenty zgarnęłam, tulipanów mam 5 tysięcy, ale pudełek tylko 55:oops: na kole wykręciłam +1 :inlove:
     
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    5 paczuszek zapakowałam i zastanawiam się po kie licho ja ten event robię ?o_O:pxD Już mi się + 100% skończyło.-.-
     
  12. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    Ja też próbowałam wylosować bonus na kole, bo też mam sporo wejściówek z itemów i ze skrzynek w zapasie ale nic z tego...
    Ale dostałam jeden kupon na 12h. Dobre i to.
    Eventówki jak na razie mam 618 a pudełek 199 głównie z cebuli oraz z kilku drzewek i zagród.
    Uzbierałam sporo SN i ze trzy razy na dużych polach go użyłam. Trochę szybciej będzie.
     
  13. Lunamis

    Lunamis Okazjonalny autor

    No niestety koło tym razem nie zechciało współpracować, tak więc pozostało zakasać mocniej rękawy i do rooboootyyy... siejemy-zbieramy...siejemy-zbieramy... nie ma spania... siejemy-zbieramy ;) :D Na razie mam kwiecia całe 4000 i kolejny zbiór za 30 minut. Walczę na dwóch poletkach, na jednym trzymam drzewa w celu nadganiania pudełek. A pudełek póki co uzbierane 402 szt. :)
     
  14. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    z jednej łąki kurników (czyli z 44 zagród) leci mi koło 16 pudełek... jak się drzewa nie sprawdzą to polecam kurniki :)
     
  15. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Po
    A ja nasmarowałem ośkę Koła Fortuny resztką oleju ze słonecznika z poprzedniego eventu i odpłaciło bonusem 2 x+100%/24 h
    więc jedno super pole ze wszystkimi bonusami dawało 49 tulipanów

    [​IMG]

    reszta była już prosta z uszlachetnionym krokusem w odwodzie

    [​IMG]

    Pozdrawiam wierzących w moc Koła
     
  16. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    Ale super, mega zazdroszczę :)


    mnie się udało tylko na 6 h wykręcić plus 1 i niezmiernie mnie to cieszy, chociaż 2 zbiory sobie zbiore na skromnym bonusiku :)
     
  17. -gracja-

    -gracja- Czeladnik forum

    A jak można zdobyć naklejkę? Nie widzę jej w nagrodach, a ma być, to co muszę zrobić, by ją otrzymać?
     
    robins71 i Mikasek- lubią to.
  18. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum


    Nagrody za główny postęp:
    [​IMG]

    Wystarczy zrobić 1 prezent i masz już naklejkę.
     
  19. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Ja tam na czas eventów chomikuję skrzynki ;) a potem (właśnie jestem w trakcie) je otwieram w poszukiwaniu wejściówek. Tylko ze zwykłymi muszę uważać i na bieżąco wykręcać, żeby nie przekroczyły setki.


    Sieję na dwóch łąkach, ale jeszcze nic nie liczyłam :p
     
  20. mjs17

    mjs17 Naśladowca mistrzów

    Mi też wypadło do koła +200 do tego dodałem 2x2 do zbiorów bo akurat jeszcze posiadam z starej i nowej edycji dyniowy prezent wiedz dzisiaj z zbioru będę +18 tys na plusie jutro już roślinki będę miał dosyć

    a widziałem dyskusje o super nawozie ja jeszcze go ani razu nie kupiłem a posiadam w magazynie ilość ponad 11000 super nawozu używam głownie na start eventu na dużych polach czyli max 150 kropelek na event
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.