Opinie Świąteczna wyprzedaż

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 12 grudnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bozka44

    bozka44 Okazjonalny autor

    Mam kłopot z uruchomieniem eventu Świąteczna wyprzedaż ,może coś źle robię- klikam na zielony plusik i mi się nie otwiera. Czy ktoś pomorze ?
     
    oset53 i Mikasek- lubią to.
  2. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Dziękuję za odpowiedź. Fajnie, że będę mieć 3 kupony na kombajn. Aktualnie mam 251 kartonowych pudełek.:)
     
  3. nawiedzonyrolnik

    nawiedzonyrolnik Zaawansowany

    Może to głupie pytanie, ale czy zamknęłaś okno pomocy z mini opisem eventu? takie podzielone na kilka części gdzie nad obrazkami są napisy co trzeba robić by event ukończyć?
    Jeśli nie to naciśnij X w prawym górnym rogu lub wciśnij zielony przycisk "Ruszamy"
     
  4. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    Trzcina...? Baobab...? to z Baśki też lecą? Jakoś w opisie tego nie doczytałam :oops:
     
  5. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    Chyba ktoś sobie jaja zrobił z 15 minutowej roslinki 328 kartonow to jest niemozliwe

    Z 1 pola jagód 33 pudła
     
  6. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    jest jeszcze taka trzcina - na farmie
    [​IMG]
    a baobaby to w slangu farmerskim drzewa nawozowe

    ===========================
    sieję i zbieram kartony, zbieranie idzie mi zdecydowanie lepiej niż sianie....
    stan na teraz 769/2766 plus 548 małe pola zasiane (oczywiście bez środków nadzwyczajnych)
     
  7. brylancik1

    brylancik1 Forumowy żółtodziób

    nie, chodzi o trzcine z farmy poziom 213 i rosnie 22,5h, a baobabami na farmie potocznie nazywane sa drzewa nawozowe, czyli calkiem mozliwe:)
     
  8. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    niekoniecznie, zapewne chodziło o tą roślinkę:
    [​IMG]

     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Trzcina farmowa.

    [​IMG]

    A baobaby to wielkie drzewa nawozowe.
     
  10. Kloni17

    Kloni17 Książę forum

    sorki że dopiero odpisuje w pracy byłam z chryzantem
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Co prawda kombajn się kończy, ale PD i TPD zawsze się przyda:pxD
     
  12. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    To bardziej przypomina pałki szerokolistne:
    [​IMG]

    Cztery prezenty już zapakowane.
     
  13. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    Jakoś nie spotkałam się z taką nazwą "baobaby" na farmie o_O:p. Na jakich forach to używacie?8)
     
    oset53, robins71 oraz Zwierzaczek2311 lubią to.
  14. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    Dziękuje wszystkim za wyjaśnienie, jak się jest chwile po przekroczeniu 100 poziomu to się myśli o trzcinie z Baha a o baobabach nie słyszałam też nigdy takiego określenia na nawozowe drzewka :)
    Z dzisiejszego 1 pola jagody, 1 pola orzecha laskowego i pola zagród 16 h w sumie 111 pudełek
     
  15. Kloni17

    Kloni17 Książę forum

    witam to chyba nie za często wchodzicie na forum bo to naprawdę już od dawien dawna mówią baobaby na te drzewka ale zawsze można się czegoś nowego nauczyć:D
    a żeby było w temacie dwa prezenty za pakowane pudełek 236 ale z chwastami gorzej
    pozdrawiam i miłego pakowania wszystkim
     
  16. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    oj chyba coś nie tak.... nagrodą którą możesz wybrać wszystko to zaznaczone na czerwono:
    [​IMG]
    więc kupony zgarniamy tylko u chomika.... BP raczej by sobie w stopę nie strzeliło dając możliwość zgarnięcia większej ilości kuponów ;)


    mam 753 pudełka i 8 tysięcy badyla, a za troszkę ponad 2h kolejny zbiór. Wpadło tylko +1 na 6h
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ech, bywalcy ;)
    O nawozowych baobabach Norbi pisywał od wieków... na tym forum, a jakże, tyle że widocznie przed wami ;)
    No a później wprowadzono drzewo "baobab" na wyspie, więc przez pewien czas na nawozowce mówiło się "sekwoje"...
    ... po czym na farmie pojawiła się sekwoja 8)xD
    Więc teraz muszą być nawozowce, a szkoda, bo się je dłużej pisze xD
     
  18. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    no no no mimo słabego startu posuwam się do przodu 3 prezenty juz za mną:Da z powodu braku wypadajek na razie utknęłam pomimo że zielenina jest:ppozdrawiam wszystkich i miłego pakowania;)
     
  19. modlischka78

    modlischka78 Koneser forum

    Czyli u chomika zgarniasz 3 kupony na pomocnikow :)
     
  20. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    tak dokładnie tylko szkoda, że 1h :(
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.