Opinie Świąteczna wyprzedaż

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 12 grudnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. asdzxc113

    asdzxc113 Forumowy żółtodziób

    mam 214. Patrząc po forum to nieźle
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A uszlachetniona np.cebula ? 2h z groszem rośnie z SN...
    Już zielsko na małych polach.Za 3:31 zbiór.I chyba na noc też posieję,bo chcę mieć jak najszybciej sianie z głowy...A o wypadalce się pomartwię później.:p
     
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam :)mam 46 pudełek :po ewencie nie wiedziałam :eek:to tak jest jak sie nie czyta:oops: za błedy sie płaci -.-
     
  4. usiamik46

    usiamik46 Stały bywalec

    Od zawsze tak jest na super polach
     
  5. Anormalia

    Anormalia Stały bywalec

    328 z trzciny. I kilkunastu baobabów. Chyba zupełnie dobrze.
     
  6. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    o jaka szkoda bo ja mam 249 pudełek ale nie płacz, nadgonisz i będzie ok;););)
     
  7. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Też tak robię, najpierw badyl potem wypadajki :).

    Mam już wysiane całe 3 łaki, więc myślę że zrobię dziś pełne 2 zasiewy
     
  8. Verbalinka1987

    Verbalinka1987 Baron forum

    U mnie z gozdzikow rowne 150, jakos to bedzie.
     
  9. modlischka78

    modlischka78 Koneser forum

    Dzika roza, pare zagrod i drzewek 237 pudelek.
     
  10. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    roslinka rozsiana:) 69 pudełek -.- ciezko bedzie nadrobic :music:lolek chyba nie bede płakać ;)kasztanka mam w razie awarii;)
     
  11. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Widzę, że wszyscy o wypadajkach, a ja się zastanawiam które prezenty sobie odpuścić :p Do pnącza potrzebne tylko 12 prezentów, a wszystkich jest 16. Oj ten Miecio mąci i ciężko wybrać :cry:;)
     
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    U mnie wybór będzie prosty. Wybiorę te prezenty, na które mam towar i nie muszę kupować :) Lubię zwierzaczki, lubię Miecia (czasem), ale nie aż tak bardzo ;)
     
  13. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Problem w tym, że mam wszystko i nic kupować nie muszę ;)
    Na pewno biorę narzędzia i potencjalne koniki morskie. Pytanie czy brać SP+CMJ czy kupony+FM - a może po połowie?
     
  14. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    SP, kunie, narzędzia itd. są gwarantowane, wybierasz tylko dodatkowe.
    U mnie bez dylematów : same niebieskie prezenty, 3x4 to samo /imrezówka + banany/, prawa strona.
    Miałem nie robić, ale trzeba trochę poszpanować przed Świętami, to se wysiałem i jadę.



    Bry w fotelu.
     
  15. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Przebijam :) 120 bo zostało cokolwiek czyli świnki, jakieś drzewka, trochę fasoli czy czegoś tam na paszę ;) Przysnęłam wieczorem i do teraz sobie tak siedziało bo w pracy też młyn ;)
     
  16. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    To ja przebijam :( 124 z 1,5 pola rzepy, plus drzewa i zagrody, tego jeszcze nie widziałam w swoim życiu farmera..
     
  17. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Jak chomikowi Maksowi xD przygotuję 3 lub 4 prezenty to otrzymam 3 lub 4 kupony na kombajn?. Chcę się upewnić, bo wcześniejszego świątecznego ewentu nie robiłam.
     
  18. nawiedzonyrolnik

    nawiedzonyrolnik Zaawansowany

    każdemu zwierzakowi można przygotować tylko 3 prezenty i tak, za każdy otrzymasz nagrody, które są gwarantowane w pudełku czyli może to być 3 x kupon na pomocników.
     
  19. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Bry wieczorowe:)
    Poczytałam i primo-ile ja tu nowych roślinek się doszukałam u Waso_O-ale takie 100 lvl-ków to musiało mi sporo umknąćxDxDxD
    W temacie wypadajek to ja Was przebiję chyba zupełnie... - na ten moment raptem całe 118 :( ale tak to bywa jak real deczko pomiesza plany;)
    Tulipanki póki co już sobie rosną na 1,5 łąki,za 1.15h zbiór a jutro będę myśleć co dalej?:)
    Z pewnością jednak jakieś prezenciki spakuję:D
     
  20. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Przepraszam że tak długo zamarudziłem, ale przelewy na kosze zbłądziły po drodze8).

    [​IMG]


    Serdecznie pozdrawiam tych którzy uwielbiają miszczoskie popisy.
    Osobne buziaczki dla "fanów" idących własnym rytmem/tempem.

    -"Przez takie typy jak ty blazers dają coraz więcej do siania i wypadajek zatrzęsienie".
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.