Opinie Świąteczna wyprzedaż

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 12 grudnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ewanta

    ewanta Komandor forum

    robię, ale nie mam hitów. wystawiłam fabryczkę a tu w stodole tylko 5 łosi biega. gdzie moje łosie? chyba mikołaj do sań pożyczył bo mu renifery odmówiły- powiedziały że zimno i śniegu napadało i nigdzie nie lecą. a łosie jak to łosie - nie zorientowały się że warunki pogodowe się pogorszyły i poszły jak te baranki za mikołajem... już ich nie odzyskam, trzeba nowe skombinować, a tu znowu sianko rozgrabili żeby pod obrusy popodkładać i nie ma czym tych "łosiów" karmić, kasztany na jarmark poszły - sprzedałam okazyjnie - podobno pieczone podają... ale ludzi się garnie do nich... do tego winko grzane i na mrozie na jarmarku bożonarodzeniowym można stać i czekać na pierwszą gwiazdkę....
    to zanim tej paszy narobię i "łosiów" to chyba nie zdążę hitów wyprodukować... eh.. zamiast owczej wełny na zimowe skarpety trzeba było hity produkować:p no cóż imprezową wejściówkę zawsze można zamienić na SNZ, ale szkoda trochę...
     
  2. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Co do zasady - pełna zgoda.
    Jednak znam Jegomościa - gdyby nie ogromny zbyt na Jego targu na cebulę, to pewnie CJM, jako wzorowa żona, musiałabym systematycznie jako prezent wysyłać, bo Jego portfel świeciłby pustkami. No nie ma chłopina głowy do handlu na naszym farmowym targu i już ;)

    Evencik wydaje się być przyjemny. Nagrody - niczego sobie. Już dziś wskoczyłam w gumofilce i pozbierałam zwierzę wszelakie (z wyjątkiem żółwi, bo ani pół deskorolki nie mam) oraz wysiałam dziką różę na wypadalce oraz do misji (takie 2w1).
    Koło mnie ostatnio nie lubi, więc na bonusy nie liczę. Będę więc siać eventówkę dzień i noc, 24h/dobę. A potem się zobaczy ;)
     
  3. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    A to był ten event, w którym trzeba było zwierzaki obdarowywać na przemian?
     
  4. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Raczej nie ;) Jeśli dobrze doczytałam, to kolejność obdarowywania dowolna i prezenty mogą się powtarzać dla danego zwierza.
     
  5. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    brawo, brawo , brawo:Dpozazdrościć inwencji twórczej:)a w temacie wiadomo że robie evencik ha:p
     
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Z tego co jest w opisie eventu ubiegłorocznego, to kolejność wykonywania niespodzianek była dowolna. A skoro to ta sama mechanika, powinno być identycznie.
     
  7. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Ja też mam pytanie. Jak rozumieć to zdanie z FAQ: "Na planszy z nagrodami nagrody wymienione w górnym wierszu to nagrody dodatkowe, natomiast te w dolnym to nagrody gwarantowane." ?
    Czytając opis eventu ubiegłorocznego, zrozumiałam tak, że nagrody w wierszu górnym i dolnym to nagrody dodatkowe i mogę je sobie dowolnie wybrać. Gwarantowana jest tylko nagroda z kratki w środku tabelki. Tu jest jakoś inaczej? Jak?
     
    magdusia668 lubi to.
  8. Kaasia86

    Kaasia86 Aktywny autor

    Racja - odgrzewany kotlet ... Nawet rośliny nie zmienili ... Co prawda PD x poziom kuszą, ale na pewno nie kosztem czegokolwiek - pożyjemy, zobaczymy czy się coś uda uzbierać ...
     
    magdusia668, robins71 oraz JJoanna lubią to.
  9. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Chodzi o planszę z nagrodami i w dolnym wierszu masz gwarantowane a w górnym przez Ciebie wybrane. Gwarantowane dla danego zwierzaka są zawsze takie same.
    [​IMG]
     
  10. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Super! Dziękuję za wyjaśnienie. Jak czytałam wydawało mi się oczywiste i nagle wątpliwości mnie dopadły.
    Wniosek: przeczytać raz a porządnie i potem brać się za robienie eventu, a nie szukać dziury w całym ;)
    Dzięki raz jeszcze :)
     
  11. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Proszę bardzo :)
    Gdyby tak było, to wątek eventowy byłby niepotrzebny, a tak to możemy trochę ze sobą "porozmawiać".:) Kawusią nie możemy się tutaj częstować ale rozmawiać można "do woli".;)
     
  12. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Gdyby nie eventowy to bym sie połapała jakby mi jutro zaczęły pudelka wylatywać z pol-.-
    Załatwili nasxD:cry:
     
  13. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Witam
    Jak wielu z Was-mam dylemacik mały:)
    Nie tyle robić czy nie?-bo robić oczywiście "z przyzwyczajenia" ,farmerskiego obowiązku,"chcenia" czy jeszcze masy innych powodów,z których choć jeden okaże się skutecznie mnie przekonywujący-będę xD
    Problemik jak również u wielu "po-dożynkowych"-jakieś braki,hmm...nie dorobię na biegu bo czasu brak:( ale jakiś zapasik sg jest,targ jest czynny 24h/dobę-to nadmiary można sprzedać by kupić niedobory;)
    Tym sposobem w zasadzie dylemacik się rozwiązuje a ponieważ uwielbiam robić prezenty-to tak jak w realu-rodzince,tak i moim pikselowym zwierzaczkom-pod choinką zabraknąć ich nie może-zatem event robię:D
     
  14. olga0

    olga0 Okazjonalny autor

    Nie ma szans, kasa prawie pusta a na targu drogo, cmj wypity, zwierzęta już gadają, że jest ich za mało.
     
  15. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    A ja wymyśliłam że zrobię na 2 polach z 4 zbiorami dziennie zaczynając o 5:00 i ok 21:30 dam róże na pole na wypadajke ewentualnie czarna jagodę a na 3 polu uzupełniam braki w stodole :) Powinnam 18.12. tym sposobem skończyć.
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    I to dopiero jest wyzwanie.:pxD
     
  17. olga0

    olga0 Okazjonalny autor

    Ktoś kiedyś powiedział: '' Nie ma letko, wiśta wio i do przodu"
     
  18. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    Z dzikiej róży 224 pudła
     
  19. Kloni17

    Kloni17 Książę forum

    u mnie 305 na start to chyba dobrze;)
     
  20. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    A z czego?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.