Opinie Świąteczna wyprzedaż

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 12 grudnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    No ja tez robię , święta idą to zwierzaki chcą prezentów :D.
     
  2. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    Gdyby co napisz chętnie podeślę :)

    Ja oczywiście robię i pewnie będę nastawiać się na takie same rodzaje prezentów (braki w stodole) :)
     
  3. .magdalenka.86

    .magdalenka.86 Czeladnik forum

    jak to jest z wypadajkami? liczy się pd czy czas wzrostu? na czym najwięcej wypada?
     
  4. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    Czas wzrostu podstawowy, jednak to też kwestia indywidualna u mnie np leci z dzikiej róży, pora i drzew 20 h. Na róznych kontach z tej samej rośliny różnie leci nawet przy takim samym zdeponowaniu pucharów.
     
  5. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Ciekawy będzie ten ewent? Niby pnącze jest pd i tpd razy poziom, ale cząstkowe nagrody słabe.
     
  6. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Był podobny event już. Dla mnie nie istotne aktualnie czy ciekawy czy nie...8):p
    ważne co mi da jego skończenie.:);) Każdy musi ocenić sam czy chce robić czy nie i dla jakich nagród:music:Mi na przykład hodowlany nie pasuje ale zadania z końmi zrobiłam dla PD:D8)
     
  7. -AGA0506-

    -AGA0506- Weteran forum

    fajniutki tylko cjm brakuje ma ktoś?
     
    robins71 i magdusia668 lubią to.
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ktoś ma.
    A jeśli chodzi ci o to, czy ktoś da, to może spytaj w specjalnym wątku.
    U mnie chutneya można bez trudu kupić na targu... u ciebie zabrakło...?

    Eventu nie robię, ponieważ mi się nie chce.
    Ale ogólnie sztampa, czyli odgrzewany kotlecik.
    Ech.
     
  9. -laczek33-

    -laczek33- Forumowy żółtodziób

    A co niby miało byc abyś robiła event i przestala narzekać- a w temacie robie bo po to jest farma i eventy aby na niej je robic
     
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nic by nie miało być.
    Mam takie samo prawo napisać, że nie robię, jak ty - że robisz.
    Na szczęście zarówno farma, jak i eventy opatrzone są klauzulą wolnego wyboru... choć nie każdy ją zauważa.
    No i - nie narzekam przecież.
    Stwierdzam tylko, że takie już było.
    Też nie wolno...?
    Hmm.
     
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dla formalności przypominam, że o wypadajki prosimy w tym wątku >>KLIK<<, a o różne inne dobra, w tym CMJ (czy samotne kózki:p ) - w tym wątku >>KLIK<< Radzę się tam zaoferować, może akurat jakiś gracz w zamian za prezent w postaci Gorącego eliksiru życia prześle CMJ?:music:
    A event robię. Nie przyjrzałam się jeszcze zbyt dokładnie wymaganiom i nagrodom, ale wiem, że robię - jak zwykle xD
     
  12. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    A ja chyba ten event zrobię, tak z przyzwyczajenia.
    Zuza, kupowanie na targu dla niektórych nie wchodzi w rachubę, szkoda im SG, lepiej ponarzekać i ktoś podaruje :p I przeważnie co event, to te same osoby.
     
  13. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Robię i ja. Zwierzaczkom też należy się trochę luksusu xD
     
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No ja też z przyzwyczajenia nie robię 8)xD

    Wiem, wiem jak to jest z tymi chutneyami... i sama chętnie podrzucam ten towar ludziom w potrzebie - ale tym razem to mnie już lekuchno wkurzyła forma, w jakiej koleżanka zgłosiła swoje oczekiwania wobec innych graczy.

    Swoją drogą ciekawa sprawa z tymi zasobami SG, nie grając naprawdę od wieków mam tyle SG, że wg mojego kalkulatora na kompie mogłabym kupić (po aktualnej cenie) równiutko 233 chutneye.
    I nawet by mi jeszcze coś zostało na zapas marchewki do siewu.
    Jeśli ktoś gra, to chyba czego jak czego ale walutki niewymienialnej powinien mieć znacznie więcej...?
     
  15. nawiedzonyrolnik

    nawiedzonyrolnik Zaawansowany

    Mówcie co chcecie, ale mi się podoba :D
    Jak już pisałem eventu związanego ze świętami nie odpuszczę no i te imprezowe wejściówki mocno mnie nęcą. A skoro do tego można podłapać też co nieco gwiazdek i bananów to wskakuje w gumofilce i odpalam siewnik z agregatem.

    Trochę tych roślin sporo, ale damy radę. Moje świeżo uszlachetnione maliny nie mogą się doczekać by wykazać się ogromną, wprost niebotyczną ilością wypadajek. Jak sypną to będziecie mnie jeszcze odkopywać.

    PS Oczywiście roszczę sobie prawo do narzekania jeśli tych wypadajek będzie niewiele :p
     
  16. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Tytuł eventu wprowadził mnie w błąd.Sądziłam że to naprawdę kolejna wyprzedaż i nawet nie zajrzałam do ogłoszenia aż do teraz.Event robię.
     
  17. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    To i ja sobie posieję - bo w końcu odwyknę.
    Fakt, podobny ewent już był ale chętnie obdaruję zwierzaki na święta bo b. je lubię.
     
  18. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    halina54 - Twój post usunęłam, ponieważ tutaj rozmawiamy o evencie a nie konkretnym graczu.

    Event wygląda na szybki, prosty i przyjemny, więc zrobię. Zwierzaczkom tez się coś na święta należy ;)
     
  19. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

  20. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Bry
    Ewent zamierzam zrobić ,sąsiadów proszę o nie wysyłanie mi wypadajki, bo tę to z palcem w kakału zrobię:p
    [ciach]

    Post edytowałam i zgodnie z tym, co napisałam w moim wcześniejszym usunęłam jego część.
    MOD_Zła
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.