Opinie Świąteczna wyprzedaż

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 12 grudnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. piomon86

    piomon86 Czeladnik forum

    u mnie 11/12....na stanie 60 sztuk wypadajek a roślinki 70...walczę
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ale, że co? Nic nie posiałeś?
    Jak mam wypadajkowy nóż na gardle, to daję w sloty białą niewinność i kreststol, na duże pola uszlachetnioną cebulę z SN, wodą i nawozem, 36 minut i po sprawie.:)
     
  3. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Moje prezenty zapakowane już wczoraj, udało się wcześniej, w przeciwieństwie do realnych paczek, które przeważnie pakuję na ostatnią chwilę ;) kartoniki już na plusie, roślinka prawie wyliczona, zostało tylko 120 sztuk :), więc pozostało czekać, aż zwierzaczki odpakują swoje zabawki :)
    Trzymam kciuki za szybkie zapakowanie prezentów, jeżeli ktoś jeszcze szuka do nich opakowań :)
     
    Ostatnie edytowanie: 19 grudnia 2018
  4. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    Och, gdyby nie wczorajszy wyjazd to byłby koniec a tak muszę czekać jeszcze godzinkę bo....badylka mi zabrakło i to całe 100 szt. :oops::p Pudełkami sie zajęłam i zapomniałam dosiać na łące jednego zasiewu. Zamiast tulipka poszła cebulka :pxD . No ale już za godzinkę zadynda i u mnie pnącze... o ile nie zapomnę :oops:xD:cry:xD
     
  5. -AGA0506-

    -AGA0506- Weteran forum

    brakuje mi 3 szt wypadajek po ostatnich zbiorach i co teraz:oops: roslinka znacznie na plusie
     
    Mikasek-, krasnoludek10 oraz robins71 lubią to.
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jeśli ktoś ma wolne prezenty, bardzo proszę o zerknięcie do tego wątku >>KLIK<< Widzę tam ogłoszenia Farmerów w potrzebie...
     
    krasnoludek10, hlnrys oraz robins71 lubią to.
  7. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    ogłosiłam się po północy, sąsiedzi wybaczą...:pżeby pomóc nikt do mnie nie przysłał sówki, dopiero sama pisałam niki i wysyłam prezenty, nasi kochani farmerzy nie czytają ogłoszeń, mówię o tych w potrzebie...to tak dla wyjaśnienia...życzę wszystkim którzy walczą by ukończyli event:)
     
  8. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Dzień dobry słoneczne :)
    Nareszcie skończyłam pakowanie prezentów, teraz zamykam farmę i wracam do reala.

    Dziękuję Wszystkim za pudełka :inlove::)
     
  9. tomajete

    tomajete Okazjonalny autor

    Jestem wściekły, żeby z całego pola wyleciało 5 pudełek, to trzeba chyba wyjątkowego pecha... A tak miałem dzisiaj z 3 pól.
    Nie skończę, bo tak zadecydował system.
    Wydałem wszystkie możliwe nawozy, wspomagacze, kombajny, etc. i wszystko na nic.
    Powodzenia walczącym.
     
  10. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    event skończony,w sumie rzutem na tasme,jeszcze nigdy tak długo nie robiłam eventu,brakowało pudełek i musiałam uruchomić kasztanka. Chyba ogarnął mnie przedświąteczny leń ;) :) a moze brak czasu 8)
     
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Event się skończył... Prośby o wypadajki usunęłam ;)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  12. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    Teraz wrocilam z pracy i przy okazji FAQ do eventu wigilia zobaczylam, ze rano pojawilo się info o dodatkowych prezentach/pnączach z eventu , który się dziś skończył - ja go skończyłam w niedzielę... jak teraz mogę odebrać te dodatkowe prezeny?
     
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Te prezenty będą do odebrania w ramach startującego jutro eventu :)
     
    krasnoludek10 i robins71 lubią to.
  14. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    Dziękuję z info
     
    Mikasek-, robins71 oraz krasnoludek10 lubią to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    1 zwirz został bez prezentów - widocznie pierwszy od prawej nie był grzeczny w tym roku:pxD Za to tulipana zostało ponad 10 tys.xD
     
    Ostatnie edytowanie: 19 grudnia 2018
  16. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    Dostanie prezent,,nie martw się,,w wigilię,,czasem ,,,prezenty,,dostają ci nie grzeczni,,,pozdrawiam wszystkie krasnoludki tzn farmerów-małych;););)
     
    krasnoludek10, Mikasek- oraz robins71 lubią to.
  17. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Dopiero teraz piszę, bo wcześniej nie było jak.
    Rano wpadło grubo ponad 100, więc udało się pnącze zrobić :)
    Cieszy mnie to, bo prawie rzutem na taśmę :D
     
  18. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam :)z telefonu robiłam :Dale zrobiłam :pciezko było:music:ale sie zrobiło ;)jutro od nowa harówka :Dspokojnej nocy wszystkim życze ;)
     
    krasnoludek10 i robins71 lubią to.
  19. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    oddałem do 11 zadania i tak się złożyło że ani jedna nie została haha:)
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Czas eventu minął, dziękujemy wszystkim za opinie i komentarze. Wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.