Opinie Świąteczna wyprzedaż

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 12 grudnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Tak samo pakuję wszystkie kartoniki w niebieskie papiery... takie ładne :D i ostatni prezent tam wrzucam ;) jeszcze dwa prezenty mi zostały do spakowania, nadal brak kartonów, wieczorem zbiór jagód i dwóch pól róży :), pewnie dokończę pakowanie jutro :), bo z dwóch pól krokusa zrobiłam tylko jeden prezent, to nie spodziewam się po róży i jagodzie wysypu wypadajki ;)
     
  2. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jestem na mecie- ukończyłam
    Tylko 10 pudełek na +, tajemniczości wystawione i czekam, co też z nich wyrośnie.
     
  3. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    no i mnie się udało skończyłam:Da w drzewach tajemnych całolistna mi się trafiła a nie miałam, a na basi drugi konik brawo ja brawo wy farmerzy;)czekamy na następny evencik:pmam nadzieję i trzymam kciuki za tych co walczą jeszcze żeby ukończyli z powodzeniem:)jeszcze raz dziękuje za wsparcie jesteście super....
     
  4. nawiedzonyrolnik

    nawiedzonyrolnik Zaawansowany

    Gratulacje. Czas na relaksik ... a nie, czekaj. Prawdziwy farmer nigdy nie odpoczywa, tylko czuwa kiedy przypada najlepszy moment na kolejny zasiew! :p Ewentualnie sadzi marchew i pszenicę, by głodujące zwierzaki wykarmić

    A u mnie z rana uszlachetnione maliny wraz z jedną polaną zagród wygenerowały wypadajek na jedno pudełko. Tym sposobem do zapakowania pozostały 3. Tak sobie liczę, że być może na styk, ale raczej uda się skończyć. Nie mniej jednak wypadajek w tym evencie poskąpili.

    Miłego wieczoru dla wszystkich - ja wracam do pakowania prezentów, tych prawdziwych ;)
     
  5. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Jeszcze nie mam się czym pochwalić :(
    Brak wypadajek na 3 prezenty :(

    Nie poddaje się i powalczę do końca :)
     
  6. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    mam podobnie , masakra z pudełkami
     
  7. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    U mnie jeszcze 2 prezenty do zapakowania, mysle że jutro je spakuję. Najwyżej pudełka zamówię przez internet;)
     
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    3 prezenty mam do opakowania,,pudełek mam na 1 prezent,,uff,ale to trudne,,coś nie tak
     
  9. Verbalinka1987

    Verbalinka1987 Baron forum

    Nawet nie pytajcie, u mnie 7 krokow, pudelek na styk, czarno to widze :(
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jak się woli gorący eliksir życia zamiast pudełka z prezentami, to tak się ma.:sleepy:
    Coraz bliżej święta... znaczy koniec ewentu, a prezenty nie zapakowane, jak zwykle.;)xD
    Skończę dopiero jutro.
     
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ja skończyłam wczoraj
    około 2 doby przed końcem
    i tym razem bez pomocy sąsiedzkiej ;) ( nie licząc kilku pudełek wysłanych na przekór czy specjalnie )
     
  12. MargolciowyRaj

    MargolciowyRaj Zaawansowany

    Skończyłam. Z bukietu niezapominajek i margerytek wypadły pudełka na zapakowanie ostatnich prezentów i jeszcze ponad 70 zostało
     
  13. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    Mi brakuje jeszcze 3273 tulipana i 183 pudeka :) Dzięki pomocy sąsiadom jakoś dodreptam do końca ;) 3 pola obsiane tulipanem więc myślę, że leśna zostanie oddana zwierzaczkom po następnych zbiorach. W kalendarzu +200pd wskoczyło na 48, szkoda, że od razu bo właśnie po zbiorach byłam :p
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wolno, wolno coraz wolniej, 30 godzin zostało i ponad 50 pudełek.
    Tym razem oprócz ewentówki potrzebne były dwa zasiewy cebuli.

    [​IMG]
     
  15. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    D.doberek
    No to z tajemniczości szału nie było ale tym razem mam 2x ośmiornice i jeden wiąz - to o niebo lepiej niż zwykle.
    Pozdrawiam i trzymam kciuki za pracujących jeszcze w pocie czoła farmerów.
     
  16. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Do ostatniego prezentu brakło 15 pudełek. Ale za 1,5 godziny zbiór dzikiej róży z 2 pól - wypadną jak nic :)
    Gratuluję wszystkim , którzy ukończyli i trzymam kciuki za walczących.
    Miłego dzionka :)
     
  17. agatarolnik64

    agatarolnik64 Koneser forum

    U mnie jeszcze dwa prezenty do zapakowania , pudełek niestety jeszcze około 220 brakuje , ale mam nadzieję , że do jutra dam radę , powodzenia wszystkim walczącym i gratulacje dla tych którzy skończyli .Miłego dnia wszystkim ;)
     
  18. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    skończyłam :Dbez bonusów z koła bez kasztanka bez pudełek od sąsiadów (wolę jednak ten eliksir:inlove:xD;))jutro będzie 150 poziom jak nic8)a na Baśce 4108)pozdrawiam gorąco wszystkich wielbicieli eliksiru;)xD
     
  19. 92weronika

    92weronika Baron forum

    Zostały 2 prezenty do spakowania. Roślinki jeden zbiór, brakuje pudełek. będzie trzeba posiać coś długorosnącego na kartoniki i może jutro rano skończę.
     
  20. -Batka74-

    -Batka74- Mieszkaniec forum

    I ja zapakowałam wszystkie prezenty bez pośpiechu w niebieskie opakowania ;) pnącze dynda :D teraz pozostaje czekać, aż zwierzątka prezenciki odpakują w wigilijnym evencie :p Trzymam kciuki za farmerów walczących z pudełkami :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.