Opinie Świąteczna wyprzedaż

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 12 grudnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Przez wczorajsze wyjście brak mi jeszcze prawie 9 000 eventówki i 865 pudełek..
     
  2. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    nie wychodziłam,,wczoraj,,a też tak mam,,czyli jesteś dobry,,nadgonisz,,a co ze mną,,,jakoś dam radę,,chyba
     
  3. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    jeszcze 3 prezenty muszę zapakować ale i wysiać trochę zielska i zebrać wypadajki. W ostateczności "kasztanek" i jazda:):):)
     
  4. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Komplet prezencików powędrował do zwierzaczków:)
    pnącze odpalone;) a ja póki powieki nie polecą zupełnie na dół i jeszcze coś widzę-korzystam z bonusiku i uzupełniam zapasy
    Dobrej nocy zapracowanym farmerom i oby jutro poleciało Wam wypadajek podwójnie albo i więcej a na kole same bonusiki;):)
     
  5. kasiag33

    kasiag33 Moguł forum

    Osiem prezentów gotowych :D
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zabrakło 20 pudeł do połowy eventu :(
     
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Koniec8)
     
  8. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    To tylko 20;)-wylecą szybkoxD
    Gratki gosia:)

    Ja sobie właśnie poodkrywałam wystawione wieczorem "zdobyczne" drzewka na farmie i zagrody na wyspie;)
    W drzewkach-całkiem ,całkiem ,wynik dla mnie dobry -tylko 2 xl-ki,reszta same xxl -w tym tarnina,której nie miałam:),wierzba płacząca,brzoza,czarna wierzba,kowhai,2 migdałowce,oliwka,2 daktylowce
    W zagrodach z wyspy-leniwce ++ i papugi ++,pomarańczowe tygrysy,nosorożec,staw krokodyli i....uwaga,uwaga bo sama jeszcze oczom nie wierzę i przecieram ze zdumienia z zachwytem - 2 x basen dla konia morskiego,którego nie miałam:inlove:
    w związku z czym bananki zbierane na menażerię,ogród itd.-zamieniłam rano na odblokowanie świetej bazylii i palmy betelowej-bo czyms te koniki karmić trzeba będziexD
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Gratulacje-u mnie tajemnicze,to lepiej nie mówić -.- Jeszcze 2 zagrody mam do wystawienia,to może coś wyjdzie pożytecznego :p
     
  10. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Dziękuję,ja mam jeszcze 2 z dzisiejszego kalendarza za pół godziny do odkrycia i cokolwiek tam już będzie to i tak mnie ucieszy:)
     
  11. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Wreszcie.....z żółtego groszku reszta wypadajek i pnącze wisi. Z sąsiadami i znajomymi umówiona jestem na itemy to zbieranie pudełek wyraźnie szło wolniej. Inna sprawa, że nie odpalałam kasztanków ani krokusa. Żal SN
     
  12. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    dzien dobry wszystkim:)mi jeszcze jeden prezent do zapakowania został i nie mam pojęcia kiedy go zapakuje :pbo pudełeczka szanowne jakby omijały moją farme malutko ich ląduje:music:
     
  13. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Masz jeszcze na to dużo czasu - 51 godzin, więc zdążysz zapakować.

    U mnie właśnie koniec nastał:

    [​IMG]
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    U mnie np.z cebuli,z małych pól,zawsze dużo wypada..
     
  15. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    dziękuje wam za wsparcie:)cebulę tez sieję od rana:pwiem że zdążę nazbierać tych cudów:Dale strunka nerwów poszła
    tylko zamknę peleton na mecie ha, ważne ze w czasie;)
     
  16. Lunamis

    Lunamis Okazjonalny autor

    To będziemy razem wpadać na metę :D Mi też jeszcze brakuje do zakończenia 6000 tulipanów i 450 pudeł, a lecą jak na lekarstwo... już nawet z cebuli i z drzew ledwo ledwo wypadają, ale jeszcze jest czas... damy radę :D
     
  17. ewanta

    ewanta Komandor forum

    mnie też został 1 prezent do zapakowania. zabrakło 80 pudełek - do jutra spokojnie wylecą. na farmie królują obecnie drzewa bo jakoś w stodole pusto się zrobiło w dziale drzew - może to wina dożynek :p powystawiałam tez wszystkie tajemniczości farmowo-wyspowe. zobaczymy co się urodzi z nich.
     
  18. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Spokojnie, jestem gdzieś za Tobą ;) mam do spakowania jeszcze 3 prezenty, brakuje mi kartoników, ale dwa pola krokusów rosną i jedno pole jagody, to jeszcze może ze dwa da się dzisiaj zapakować, na pewno jutro doczłapię do mety :D
     
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam :)jeszcze 2 i pół prezenta zapakować musze :p tulipan ze wstązki nadal rosnie :music:czy zdąże ? zobaczymy :music:
    tym co ukończyli gratuluje :)a tym co nadal pakują trzymam kciuki :Dza siebie też :D
     
  20. mjs17

    mjs17 Naśladowca mistrzów

    mi brakuje tylko 99 pudełek i event skończony pewnie jutro z rana :) same niebieskie pudełka ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.